Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 12.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За "Дентал Лабор 5"нови  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 01:33



Искам да споделя възмущението си от отношението в тази стоматологична клиника! За зъболекарите там мога да кажа само хубави неща, но чакането на рецепцията е просто отвратително! Обадих се 5 дни предварително във въпросната клиника, откъдето ми казаха, че няма проблеми. Та отивам аз в уреченият ден и си чакам реда... след 10-15 мин влиза един мъж, който явно се познаваше с рецепционистката и започнаха да си говорят, при което той й каза, че не можел да чака! Та мацката идва до мен и ме пита: "Вие за какво сте?! Ами този господин ще мине преди Вас, защото ние всъщност го извикахме."
При което аз побеснях, откъде накъде в скъпа частна клиника имат наглостта да се държат с пациентите си както в държавните поликлиники например?
Кога най-накрая тези хорица ще проумеят, че получават заплатките си от клиентите, а не от държавата?!
С цялото си възмущение аз си тръгнах от Дентал Лабор 5, защото има колкото си искате частни клиники, в които бих получила необходимото внимание и обслужване!
Пазарна икономика!



Тема Re: За "Дентал Лабор 5"нови [re: D]  
АвторЮ. Гeoprиeвa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 19:06



Въпросната госпожица дойде на дежурство в почивен ден. В такива дни пациентите идват предимно по спешност, часове не се записват и приемът е по реда на идване. Преди нея имаше други чакащи, а пациета който тя визира бе повикан за неотложна смяна на лекарство, която отнема 5 мин. Госпожицата желаеше да и бъде почистен зъбния камък и дори не ни позволи да и обясним , че ще се наложи да изчака около 15 мин. Манипулация от този род не е "спешна" и пациентите с болки винаги са с предимство в такива дни. Съжаляваме за дискомфорта, който сме причинили , но и нейното поведение не беше съвсем приемливо. Подобни ситуации не се разрешават с викане и тряскане на врати. Факт е , че всички присъстващи на сцената пациенти бяха възмутени от нейното поведение. И всички те все още се лекуват при нас.



Тема Re: За "Дентал Лабор 5"нови [re: D]  
АвторЛaтинka (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 05:58



правилно си направила. Аз даже щях да пиша и жалба писмо на собсвеника да знае какво прави сестрата на регистратурата. Но всъшност ти знаеш ли какво е рецепционистка и какво е сестра на регистратура? Май бъркаш двете неща.. Едното е в хотел другото е в болница



Тема олей, каква е тая!?нови [re: Ю. Гeoprиeвa]  
АвторЛaтинka (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 06:22



С удоволствие бих се радвала да науча ако всички клиентки напуснат клиниката ви и то не само с тряскане на врати и викане, а с много по-голями щети. Факт че, някаква тука обяснява неща които са напълно в разрез с ДОБРАТА КЛИНИЧКА ПРАКТИКА, показва, че тези Дентал Лабор работят некачествено. За тях дните са работни и неработни, а посещението на пациентите не е свързано с приемни часове. За тях случаите са спешни и неспешни, което е най-безсмисленото обяснение в този форум, защото всички знаят, че не-добро епикризирано не-спешешно заболяване, може да доведе до фатално спешно такова, и стандартите на Добрата Клинична Практика, която тази Дентал Лабор явно изобщо няма, не допуска такива изказвания.
Нещо повече, едно просто търсене в Интернет, показва, че всъщност въпросната некачествена клиника толерира неспешните случаи:
Ето

на развалена клавиатура, с неработещ клавиш CapsLock е написано с големи букви:
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ !
РЕДОВНАТА ПРОФИЛАКТИКА Е ГАРАНЦИЯ ЗА ЗДРАВИ И КРАСИВИ ЗЪБИ !
Което в случея означава: Не забравяйте! Опитите Ви за редовна профилактика, са гаранция за нарушение на Вашето психическо състояние и стрес.

Не съжалявайте за дисконфорта на пациентката която сте подвели с изречения тип" Комлозунг закачен на врата в ТКЗС". Тя сигурно е потърсила по нейно желание, някоя по-качествена стоматология. Съжелявайте за вас, защото се опитвате да предлагате некачествени услуги. И тоя който ви е нацвъкал информацията за вас в интернет, да вземе малко да научи значението на думите, рецепция и регистратура. Или и в тая клиника се бъркат?



Тема Re: олей, каква е тая!?нови [re: Лaтинka]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано03.04.06 13:36



много ясно, че са спешни и неспешни тва да не ти е ресторант...
клиниката е ОК

dgd?
to All?


Тема Re: За "Дентал Лабор 5"нови [re: D]  
Авторл (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:20



направи оплакване, подай жалба

то е ясно, че така ще се оправдаят, но това е ужасно отношение - някаква пикла да се пуска познатите напред, защото не можели да чакат

описаният случай на господина изобщо не е спешен



Тема Re: За "Дентал Лабор 5"нови [re: л]  
АвторПип (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 17:13



и за Орландовци така да ги уреди. по-бързо



Тема Re: За "Дентал Лабор 5"нови [re: Пип]  
АвторБибит (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 16:51



ми ще ги уреди, без добра клиничка практика, кой ли знае колко пациенти вече са заразили с нелечими болести. Уж му правят услуга, взимат го без а чака, а какво се оказва? в бързината му лепват нещо. щото например не се знае борчето как е дизенфекцирано.



Тема Re: За "Дентал Лабор 5" [re: D]  
АвторKyнka (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 20:29



Я да напиша нещо, че да вдигна темата, че тоя простакел, от одвъд океана, само ни тормози и тук.
Та според вас, коя клиника има добре клинична практика? Тази не е явно е мизерна? Аз съм доволна от бившата поликлиника, вади ми зъби жената без да се церемони много



Тема Re: За "Дентал Лабор 5"нови [re: Ю. Гeoprиeвa]  
АвторDjena (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 18:59



Е гати лъжкинята смотана! Преди мен имаше точно една пациентка, но не преди нея искахте да вкарате въпросният господин, а преди мен. Защо ли? Субективно предполагам, защото аз бях сама, а тя беше със синът си и ако я беше накарала да чака „спешната смяна на лекарство” на момъка, можеше и да си изядеш боя!
Освен това не съм ти госпожица, не се опитвай да се правиш на великата омъжена жена. Аз също съм омъжена, имам и дете, с което исках да си изкарам съботния ден, а не с теб, във вашата тъпа клиника!!!
А по повод управителят на Дентал Лабор, на който веднага се обадих, той ми каза че не е в София !Ясно е, че си знае служителите и не смята за необходимо да си пази клиентите- балъци мноого в София. Евала!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.