Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 02.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Миялни "Мидеа" - "България Сервиз"нови [re: mimo]  
Авторlnche (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 08:03



Добре де, ако ги имах щях да ги дам. Беше миналата година и оттогава не съм се занимавала. Спомням си обаче, че започнах да търся в Гугъл за Електролукс, оттам на сайта им и после май пишеше нещо и за българското представителство. Всъщност аз исках да пиша оплакване, че трябва да чакам помпата цял месец, но не написах. Съмнявам се, че на някой в Гърция да кажем като му се развали Електролукса му идва частта за един месец. Това тук както изглежда е масова практика. И не само за тази марка казах и за Браун също. Може би трябваше да напиша. Успех.



Тема Re: Миялни "Мидеа" - "България Сервиз"нови [re: Satori]  
Автор Bиpakoчa (мръшляк)
Публикувано25.05.06 14:18



Имам съдомиялна за 8 комплекта от няколко месеца. Досега е имало само един проблем с нея - не "тръгваше". Обадихме се на сервиза, дойдоха на следващия ден. Оказа се че сме сложили повече препарат.
Имам и микровълнова фурна Мидея от 3 години. В последния месец работи 7-8 пъти на денонощие на пълна мощност за по 10 минути - стерилизиране на биберони и т.н. Работи перфектно.
Не се заблуждавате, че като си купувате "маркова" стока за 3 пъти повече пари ще получите 3 пъти по-високо качество. Голяма част от модулите, а и изцяло уредите се правят в Китай. Известно ли ви е например, че има една китайска фирма която произвежда 40%!!! от световното производство на микровълнови фурни, под над 80 различни марки. Така, че плащайте реклами, милиоони заплати на шефове на "маркови" фирми и т.н. Аз предпочитам да си платя директно (почти) на бай китаец.



Тема Re: Миялни "Мидеа" - "България Сервиз"нови [re: Bиpakoчa]  
Авторпykaнka (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 16:37



Имам съдомиялна за 8 комплекта от няколко месеца.
това от тея детските играчки ли е? тея са най неикономични



Тема Открих, че мие и с веро!нови [re: Satori]  
АвторШeнka (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 06:13



Зфравейте! Туко що открих, че миалната ми мие и с обикновенно веро. Е по точно не с обикновенно веро а с птечен препарат за МИНЕНЕ НА СЪДОВЕ НА РЪКА - Ехо,hydrobalsam. Знчи вчера исках да я пусна на "празен ход" ама се събраха 5 чаши евде лъжици и еднс чиния И аз ги сложих в миалната и я пуснах, като сложих 4-5 Капкиi Eхo Hydrobalsam. После я пуснах на миене на чаши, и ТЯ ГИ ИЗМИ!
Невероятно! Занчи фирмите лужат и за цената на скъпите препарати за миене на съдове?!
макар че аз ползвам турски Nit който не отстъпва по качества на Somat-а и е само 4.99 лв в Hit!



Тема Re: Открих, че мие и с веро!нови [re: Шeнka]  
Автор Bиpakoчa (мръшляк)
Публикувано23.06.06 16:04



И аз ползвам Nit. Мие добре както и скъпите таблетки Сомат, така че Хенкел да ме извиняват.





Тема Икономията е майка на мизерията!нови [re: Bиpakoчa]  
АвторPязaнa kapaбинa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 19:03



И двете хубавици да го имате предвид...

Изчислете си колко ви струва 1 таблетка. Голяма икономия, няма що. И да знаете - няма такова чудо, дето да е хем хубаво, хем евтино.



Тема Re: Икономията е майка на мизерията!нови [re: Pязaнa kapaбинa]  
Автор Bиpakoчa (мръшляк)
Публикувано27.06.06 16:24



Има, момко
На него пише Made in China хахахах



Тема Re: Икономията е майка на мизерията!нови [re: Bиpakoчa]  
Авторraлин (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 22:31



хора, цената е нещо твърде относително. турските стоки са много качествени, какво толкова ви впечатлява, че сте намерили едно дето бие калгона :) разбира се!
не можем да абсолютизираме нещата и да слагаме квалификации "китайските били такива", турските били такива...
аз например много уважавам Беко и дрехи си купувам турски, страшно качествени са. просто не ги купувам от пазара в Димитровград :)



Тема Re: Икономията е майка на мизерията!нови [re: raлин]  
Авторrlbob (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 17:25



Човече тук си много прав. Аз си копувам турски дрехи MAVI. Дънките им например са доста по скъпи от "американските" марки Levis и пр. но са в пъти по качествени и здрави





Тема Re: Икономията е майка на мизерията!нови [re: rlbob]  
Автор galdji (непознат )
Публикувано18.01.07 22:14



Да се върнем към миялните. Купих си миялна МИДЕА за 8 комп., но установих че не изплаква добре. помогнете




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.