Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 23.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЕСТНЕТ - аз съм разочарованнови [re: XaMaB2]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано07.06.06 02:33



Абе скъпи са им услугите. Може ли за 55 лева да предлагат интернет със скорост 120 к/сек вътрешен и външен? При положение, че сега от СелНет взимам 1 мегабайт вътрешен и 120 кб/сек външен нет и то само за 15 (!) лева.
Направо е несъвместимо. 17 лв за кабелна също не е добра оферта, като се има предвид, че БулсатКом предлагат май за 13 лв.
Това оплакване със снежинките по време на сняг не го бях чувал, искрено се надявам да се бъзикаш.



______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.

Тема Re: ЕСТНЕТ - аз съм разочарованнови [re: spider4o™]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 17:38



За интернет ползвам друг доставчик при който си е достатъчно изгодно и бързо.
Бях сравнявал преди година и половина булсатком и айтивипартнър с екстнет. и тогава кабелната ме устройваше повече като цена/програми. Просто тия другите искаха 400-500лв за оборудването. Вече май искат 30-40лв.

При старите сателитки се омазваше картината като се развали времето. Не вярвам при новите да са избегнати смущенията от лошо време.



Тема май, нещо не си на сясно с термина стара и нованови [re: XaMaB2]  
АвторKpokoдилa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 22:01



сателитка, но това е, щото не мое си компетентен по всички въпроси.
Да те светнем, ли че наблюдаваното явление, за което говориш - гледане на снежинки директно на телевизор се отнася не за стара сателикта, както може би си чул от някъде като си клюкарствал с някой още по-голям от теб некомпетентник, а при изпозлването на АНАЛОГОВ Приемник на сигнала (т.н. аналогов ресийвър) при модерните според тъпанара който те е святкал, приемници, или всъшност приемниците от ново поколение които са Дигитални, такива смушшения, кото описваш не се наблюдават. При тях ако
сигнала спадне под определено ниво, то няма изобщо картина, или звук или идвете. В много редки случей на китайска разработка, картината се ПИКСЕЛИЗИРА, и движението се забава във вид на забило ДВД пуснато на ПЕНИУМ 2, но това в никакъв случай не е показване на снежинки!
Май се правиш на много отворен, не където трябва.



Тема Re: ЕСТНЕТ - аз съм разочарованнови [re: spider4o™]  
АвторKpokoдилa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 22:02



и само за 15 лева има 24 от онова дето татко го гледа?!
Супер взимам си!



Тема Re: ЕСТНЕТ - аз съм разочарованнови [re: Kpokoдилa]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано10.06.06 14:09



За кво ти е като по нета е безплатно



______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.

Тема Re: ЕСТНЕТ - аз съм разочарованнови [re: Kpokoдилa]  
Авторtyo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 16:27



Само за 12.80 лева/месец има ...3 от тези дето "татко ги гледа"


Една 24часа и две от 24.00~06.00



Тема Re: ЕСТНЕТ - аз съм разочарованнови [re: spider4o™]  
Авторkpokoдилa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 18:37



???? май си се объркл, в нета е незаконно а там законно



Тема Re: ЕСТНЕТ - аз съм разочарованнови [re: tyo]  
Авторkpokoдилa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 18:38



аз искам 24 часовата...
има ли чат пат лезби и гейове?



Тема естнет suxнови [re: DeathKnight]  
Автор Desenchante (une chevalier)
Публикувано13.06.06 14:52



мда, то цялата фирма е мн зле, един месец ги чаках да се намотат да ме закачат, после нямаше сигнал, шот някакъв усилвател липсвал - оше 1 седмица, като ме закачиха ми вкараха брум в системата и още 1-2 седмици чаках да донесат един скапан сепаратор, шот ги мързеше да видат откъде идва брума, аа btw като ми пуснаха интернет си платих кинтите за един месец и 28 дни по-късно го спряха, шот не съм си бил платил сметката. аз от тогава и спрях изобщо да им плащам каквото и да е, само върнах кабелния модем на NetBG, които доставяха самия интернет и между другото бяха супер точни и експресни.

няколко месеца по-късно смешниците от естнет се обаждат и реват по телефона, че имам неплатени сметки. викам им - ми боли ме фара, аз не ви ползвам услугите - оправяйте се. първо беше някакъв техник и разправя - ми ше ви спираме. викам - бе кфо искате правете.

после звъни някаква патица и почна да ми се кара, що не съм отишъл в офиса им да подам жалба като са ми спрели интернета и после кабелната. аз й разправям, че ме боли фара за офиса им и че нямам време за глупости, но не - вие трябва да дойдете в офиса, да подадете жалба, управителният съвет да я разгледа ... според мен тея са се сдухали нещо - що смятат, ме животът ми се върти коло техните бюрократични процедури ...

бе не съветвам никого да се занимава с тях, това е като някакво блато, нищо не е как си требе и сичко смърди на администрация и сдухани служители ...

Благородникът има само една дума и аз ви дадох своята


Тема Re: ЕСТНЕТ - аз съм разочарованнови [re: kpokoдилa]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано13.06.06 18:32



Не, не съм се объркал.
Мене това, че в нета е незаконно, не ме интересува, а и засяга честно казано.



______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.