Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интернет от Софийска Кабелна Компаниянови  
Авторkлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано02.01.06 14:54



Живея в кв. Гоце Делчев. Там интернет доставчиците не са много, затова останах приятно изненадан от офертата на СКК - LAN интернет и кабелна телевизия на обща цена 30 лв. Подписахме договор, инсталираха кабела момчетата и всичко беше мед и масло. Вярно, достъпа до някои сървъри не беше кой знае какъв (например data.bg), но това не беше проблем. Не беше и проблем когато откраднаха суичовете от блока и няколко дена стояхме без интернет, без някой да си направи труда да ни уведоми. Не беше проблем и когато без да ни уведомят ни преместиха на по-далечен суич и след питане по приятели трябваше да сменя настройките на мрежарката на 10Mb, за да имам нет. Проблема възникна една вечер, когато въпреки всичко имах индикация за откачен кабел и не можах да изпратя важно писмо. Въздъхнах, киснах до 3 сутринта, обаждах се на поддръжката която ме уведоми че може да запише за предглед на другия ден. Както и да е, на сутринта пуснах за всеки случай компа и о, чудо - нета струеше като Ниагарския водопад! Викам си, тия пичове бачкат и през нощта, и весел и щастлив че хората не броят за клиент отидох на работа. Прибрах се рано, с идеята да си довърша нещата от вкъщи. И разбира се - изядох теслата! Пак нямаше връзка. И така няколко нощи по ред - вечер връзката спира, сутрин я има. Аз все пак не паса доматите с колците, и в края на първия месец се отказах от тази интересна "услуга" - да имаш интернет само през деня, когато и без това си на работа. Пожелавам на престрашилите се бъдещи клиенти на СКК в "Гоце Делчев" да успеят да ползват това, което аз не успях.



Тема Re: Интернет от Софийска Кабелна Компаниянови [re: kлиeнт]  
Автордpyr kлиeнт (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 14:57



Аз тия смятам да ги давам на данъчните и на федерацията на потребителите.
Добре че не им ползвам интернета, ама и кабелната ми е достатъчно за да ми къса нервите.
Остави, че прекъсва когато си ще (естествено по средата на някой интересен филм)
Остави и това че непрекъснато разбъркват каналите както им хрумне
Не си правят труда да уведомяват хората кога какво имат да плащат. Защо от енергото, от топлофикация, от БТК си пращат чинно на хората бележки/фактури с дължими суми за съответен период, а тия мундари си икономисват хартията да ти драснат една бележка. И когато им скимне - хоп идват и ти кръцват кабелната. Като питаш защо - ми не сте платили. А ти мене подсети ли ме да платя? Аз да не мисля само за вас. Прибираш се вечер изморен и откриваш че ТВ - йок. Вадиш подръчни средства и импровизираш стайни антени за да можеш криво-ляво да хванеш първа програма поне да чуеш новините, за образ да не говорим.
Като решиш все пак да отидеш да си платиш дължимото ти издават КАСОВА БЕЛЕЖКА
Май трябва да е фактура, с касова бележка към нея. Чудно ми е как си отчитат приходите. Един дядка седи до един скърцащ принтер, говори ти на "ти" (не съм му роднина, ама на, той си е простак явно) и на финала ти дава хартийка малко по-голяма от билетче за гр. транспорт.
Та така, смятам да си потърся правата или поне тия да им се струпат малко проверки и данъчни ревизийки щото си го заслужават. Кабелни телевизии под път и над път. Друга ще си намеря ама от тая и на мен вече почна да ми писва.



Тема Re: Интернет от Софийска Кабелна Компаниянови [re: дpyr kлиeнт]  
АвторBrei i az kat Vas (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 20:27



Brei i pri men taka. Resih ce nesto az imam problemi i pretenciii kam neta i kabelarkata na tez drugari, no uvi ne sam samo az. Osven tova i ekektronnata posta nesto ne im e v red, taka i ne mozah da go proimam ot tiah. Dano vleznat v ritam.



Тема Re: Интернет от Софийска Кабелна Компаниянови [re: kлиeнт]  
Авторkolcho (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 12:49



napalno sam saglasen



Тема Re: Интернет от Софийска Кабелна Компаниянови [re: kлиeнт]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 12:53



странно, аз имах същият проблем.нета им е супер нередовен, а в последствие се появи този проблем с "unplugged cable." Чаках да се оправи пробелмът, чаках почти цял месец, но накрая реших да ги викна. техниците дойдоха, казаха че компютърът ми е в "ужасно състояние" и трябвало да дойдат с лаптоп за да проверят дали проблемът е във връзката или в моя компютър. на другия ден дойдоха, и естествено ми казаха че проблемът е в ужасния ми компютър. и така повече не ги ползвам. когато намеря време ще се абонирам за adsl на БТК. поне връзката е стабилна. за сега ползвам dail-up, и въпреки "състоянието" на компютъра ми, нямам никакви проблеми.



Тема ми как ще ги позлваш като те скубят?!нови [re: Mими]  
АвторKykyлинa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 01:16



В Пазарджик например Кабелна телевизия + Интернет струва само 20 лв...

Промоционални ТОП оферти:
1.Кабелна Телевизия+Интернет - 19.99 лв.





Тема Re: ми как ще ги позлваш като те скубят?!нови [re: Kykyлинa]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 11:50



за това което предлагат сигурно и 20лв са много



Тема сигурна ли си ма? [re: XaMaB2]  
АвторKykyлинa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 13:11



Ако беше така, тука постоянни щеше да има оплаквания, ама няма. Освен това баба ми е точно на такава тарифа и винаги е онлайн. Не съм я виждала да няма мрежа. А тука има оплаквания от СКК, така че това което си писала е лъжа. Друг път се замисли когато твориш фантази, кой ще ти повярва, след като не си и клиетнка на компанията



Тема Re: СККнови [re: Kykyлинa]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 11:42



какво да ви кажа аз съм техен клиент и изобщо не съм доволна. Първият месец интернета беше ОК, но през следващите постоянно имах проблеми: бавно се отваряха страниците.
а за плащането на таксите да не говорим дават ти една бележка, която няма нито номер камо ли касова бележка.....



Тема Просто не сте попаднали на точния доставчикнови [re: kлиeнт]  
АвторPavkata (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 10:25



Да ти кажа, имаш късмет, че живееш в Гоце Делчев. Аз също живея там. Причината да няма много интернет доставчици в квартала е ясна - има един доставчик, който буквално смазва конкуренцията. Аз го ползвам вече две години и съм много доволен. Първо мрежата им е изцяло по оптика и LAN, за разлика от тази на СКК, която върви по коаксиалния кабел (което е причина за бозата, която получаваш като услуга) и преди блока ти преминава на LAN за да бъде заблудата пълна. Освен това, за разлика от останалите доставчици мрежата им е изцяло под земята и си имам интернет дори когато навън гърми и трещи.
Интернета ми спира най-много веднъж за месец поради авария или профилактика и го оправят за около час. Скоростите са много високи не само към български, но и към международен.
Най-добре е сами да пробвате - препоръчвам Ви! Телефонът на доставчика ми е 02/9886831, 0888/604740.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.