Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 02.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!?нови  
Автор TpuXoMoHaC (непознат )
Публикувано23.02.06 11:13



Мили другари,
личното ми мнение за тези форуми и посетителите им по принцип е карйно негативно и знам че няма да има много полза от тази тема ,но въпрвки това ще използвам силния си афект , за да споделя тук безкрайното си отвращение от "това е твоят глас! Мтел"
за да не стажа досадно ще представя фактите в хронологичен ред:

1 купувам си от ограничената(ПРОМОЦИОНАЛНА) серия Prima с безплатни разговори м/у 21:00/5:00 часа

2 ниакъде в условията не е упоменато, че за разлика от всички други клиенти(АБОНАТИ) на Мтел (включително и "обикновените" Прима абонати) няма да мога да се свързвам нормално след 21часа и ще трябва да набирам между 50 и 100 пъти, за да успея евентуално да хвана свободна линия независимо към коя мрежа желая да се свържа...а като добавка на това ще кажа, че на два пъти съм ходил във Велинград и Благоевград от както я има и там пък направо си е невъзможно (от 100 опита да успееш)

3 в условията е споменато че може да използваш различни тарифни планове, като при това първата промяна е безплатна !

4 След като промених тарифния си план преди повече от месец ,едва снощи установих, че всъщност вече не говоря "безплатно" след 21 часа (припомням след 100ния опит за свързване) , за което иначе вежливата служителка от *88 ми обясни ,цитирам:
"от условията за ползване се ПОДРАЗБИРА че при промяна на ТАРИФНИЯ ПЛАН , отпада ПРОМОЦИЯТА" ... искам да наблегна тук-обясни ми, че въпреки че това нещо не е упоменто в инструкциите за ползване се било ПОДРАЗБИРАЛО !!!

след което я попитах защо тогава след като вече повече от месец не съм сред "специалните потребители" - услилията ми за свързване след 21:00 продължават да са неистови ?!?? на което тя най-нагло ми обясни че системата правила по продължителна проврка ,защотото картата ми била от промоционалните и изисквало по-дълго време за свързване.......накрая не издържах и ВИКНАХ "каква проверка БЕ ...какво време за свързване ....не разбираш ли че НЕ МОГА да се свържа!??!" .....

нямам какво да коментирам повече ...
просто ви съветвам да внимавате когато ползвате услугите на Мтел, защото не е толкова ясно какво се разбирате, колкото важно какво подразбират те!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от TpuXoMoHaC на 23.02.06 11:14.</EM></FONT></P>

Редактирано от TpuXoMoHaC на 23.02.06 11:17.



Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!?нови [re: TpuXoMoHaC]  
АвторЛyko (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 12:25



измамили са те! Просто се оплачи в комисията за защита на потребителя.
Ние Мтел си го знаем: скъпи цени, нечовешки такт и не го ползваме!



Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!?нови [re: Лyko]  
АвторAmerican (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 19:10



Не искам да се повтарям, само да ви припомня, че най-скапаните GSM компании са в БГ. Елате в Америка да видите какво се казва сервиз, истинско вежливо обслужване, цени десетократно по ниски от българските, на стократно по - високия американски стандарт !!! Срам и позор за клиентите на тези мошеници, че им лягат като продължават да са им абонати!



Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!?нови [re: American]  
АвторЧитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 09:12



> най-скапаните GSM компании са в БГ

Американецо (отскорошен), не знам какво влагаш в тези думи, но искам да ти кажа че работя в такава компания (не е в отдел за работа с клиенти, нито по техниката) и те уверявам, че аз и колегите ми си вършим работата съвестно. Също така сигурно компаниите в Америка са хванали господ за шлифера и всичко в тях тече по мед и масло, то затова преди 1-2 години, Ню-Йорк ли беше, цял щат ли беше дето остана без ток цял ден и въобще там се е пренесъл рая на земята.



Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!? [re: Читaтeл]  
АвторPipinela (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 12:10



Е, че цените на нашите оператори са най-високите в Европа, едва ли подлежи на коментар... А за нашия стандарт това наистина е безобразно! Че промоциите им не са никакви промоции, а набутвации - също! Но само мобилните комуникации да ни бяха кусура...



Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!?нови [re: TpuXoMoHaC]  
АвторЛyдka (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 10:27



да а как е по-света?
телефонче заняма и 80 лв.
разговори за няма и 50 ст.





Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??далинови [re: TpuXoMoHaC]  
АвторДeн (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 23:17



Ха един се сети че Мтел са мошеници. Човек всички са мошенници не само Мтел а останалите оператори. Както каза един от форумците който работи в такава компания и че си върши работата, не се съмнявам в това. Колкото и съвестни хора да работят в тези мобилни оператори, разберете че политиката на самите фирми е такава - да прецаква клентите си (да не кажа някоя по лоша дума).



Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!?нови [re: American]  
Автор myconos (the best)
Публикувано23.03.06 12:03



Прав си, аз като идвам там се чувствам истински човек. Да ти е приятно да ползваш каквото и да е, да пазаруваш, да връщаш стоките, да шофираш и т.н.
Но ако си забелязал - основната разлика е в манталитета на хората - българския никога няма да се смени. И затова си заслужават, даже мисля, че много паднаха цените - трябва да ги пържат с много - най-добре и най-много се печели от бедни и глупави хора :-)
Ама не ги съжалявай, те си се оправят - къде с измама, къде с лъжа... Щом са живи още с този манталитет :-))) Няма страшно - няма да се затрият. Добре, че не ми се налага често да общувам с такива хора в БГ.
Питай го тоя дали е дал жалба за историята с М-тел - едва ли. Е, как да не ги мамиш такива, да ти е кеф даже!



Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!?нови [re: TpuXoMoHaC]  
Автор SunLight* (раче)
Публикувано13.06.06 13:31



аз пък мога да си кажа, че въпреки убийствената ми омраза към Мтел и всички останали оператори, без които ЗА СЪЖАЛЕНИЕ не мога, притежавам картата с безплатните разговори от 27 септември 2005 и до момента нито веднъж не съм имала проблем да бърборя всяка вечер. Лошото е, че нищо не успях да спестя при другата ми, регулярната карта.
Но нищо, поне се наговорих с всичките си роднини по провинцията..и приятели.
Не знам защо нямам подобен проблем със свързването. Нито веднъж не ми се е случило.
Мой познат обясняваше това с факта, че живея в центъра и там клетките нощем не били толкова натоварени.. Ама знам ли.





Тема Re: Мтел - говорите безплатно след 21:00 ?!??дали ??!?нови [re: TpuXoMoHaC]  
Авторsight (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 17:36



И аз имам много познати, които си купиха такива карти, но не са споменавали да имат проблеми със свързването след 21:00ч.
За тарифния план, пич, много ясно че ще ти се променят условията, след като си го смениш.И аз мисля, че се подразбира, че след като си смениш цените, започваш да говориш по други условия!
Освен това , не знам дали си влизал последните 5-6 месеца в бизнес центровете на Мтел, но отдавна ги няма онези надути пуйки, които работеха в началото на зараждащата се телекомуникация в България.Така че...нещата не са толкова черни, колкото ти се иска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.