Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема DSK обслужваненови  
АвторAntiDSKar (Нерегистриран)
Публикувано25.02.06 12:11



Чакам спешно превод в сметката си, която е с дебитна карта. Знам, че превода е дошъл, но парите още не се показват при проверка в банкомат, не се е опреснила системата. И решавам да ги изтегля директно от банката. Отивам с всички възможни документи - картата на сметката, дебитната карта, личната ми карта, че даже и шофьорската книжка. - Искам да изтегля пари от тази сметка - казвам - днес са пристигнали и банкомата не ги отчита. Една леля в предпенсионна възраст около 15 минути гледа номера на сметката, дебитната карта, сверява нещо в компютъра, пак гледа... - Да, парите са пристигнали... Ами... чакайте сега... Пак сверява нещо. Пъха дебитната карта в някакво устройство - пак се кьори... Накрая след 15 мин. кьорене и почесване вдига телефона - Ванче, тука един господин иска да изтегли пари, които днес са пристигнали в сметката му, ама от банкомата още не може да ги тегли... Да, да... Ааа, добре... за всеки случай... - Господине, ще трябва да почакате до вечерта, след 19:30 ще можете да ги изтеглите от банкомат - и ми връща документите. Бата-мата! Да ми откажат няколкостотин кирливи лева от собствената ми сметка при наличие на всички възможни документи - тва никога не съм вярвал, че може да ми се случи. В тая смотана пенсионерска банка никога повече няма да оставя и кучешка каишка, за пари да не говорим.



Тема Re: DSK обслужваненови [re: AntiDSKar]  
АвторCkaпaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 10:08



Ами така е! Знаеш ли до 19:30 колко пъти ДСК трябва да ги превърти на борсата да изкара нещо от твоите пари...?
Защо си си помислил, че сметката е твоя и парите са твои!? всичко е на банката която печели на тво гръб!



Тема Re: DSK обслужваненови [re: AntiDSKar]  
Автор nachoman ()
Публикувано26.02.06 18:55



Аааааааааааааааааааааа не

Мен пък ми писна от тоя форум.

Първо рядко ми се случва да пиша (мързи ме)

А като пък все пак да драсна нещо ВИНАГИ ама абсолютно винаги ми дава че сървъра, как пък все на мен, е препълнен и трява да натисна "Back" и познайте - аре ся пиши от сами началото :(
Писна мииииииииииииииии


А сега много накратко , че ми свършват символите:

Не са виновни ДСК.Която и банка да беше не може да ти помогне. Пари от картова сметка се теглят само , чрез използване на пластмасовия носител и след потвърждение на ПИН код т.е. можете да теглите само на банкомат или на ПОС у-во (каквито са в банките)
Ако от БОРИКА нямат информация за въведените от теб (или някой от семейство то ти ) пари по картата ти не можеш да ги изтеглиш по какъвто и да било начин. Т.е дори да си внесъл сумата в същия клон преди 1 час пак няма да ти дадат парите.Мога да ти обясня и защо:
1.Ти внасяш пари(в клон примерно)
2.Клона подава информация на съответната си центарала.
3.Центаралата на съответната банка в определен час изпраща информацията събрана до момента кум Борика
4.Борика рефрешва за няклко минути
5.Можеш да теглиш сумата от банкомат.

Ти в момента, в който си бил в клона си се намирал м/у точки 2 и 3.Т.е. тази служителка (незнам защо ) ти е казала ,че сумата ти е по сметката (можеше да ти го спести) , но БОРИКА (от тях зависи ще пусне ли банкомата) все още на са информирани.


Дано сте ме разбрали - още ме е яд за предишното писане дето го загубих безследно



Тема не сме те разбрали! [re: nachoman]  
АвторMeдyзka (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 15:44



Целта е ДСК-са да превърти парите един два пъти, на световните борси с които търгува.



Тема Re: не сме те разбрали!нови [re: Meдyзka]  
Автор nachoman ()
Публикувано28.02.06 17:07



не е вярно



Тема Re: не сме те разбрали!нови [re: nachoman]  
Автормeдyзka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 12:53



айде де... да имат пари и да не ги въртят...
Ти за кви ги мислиш!?



Тема Re: не сме те разбрали!нови [re: мeдyзka]  
АвторKДC (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 17:30



ако ти зачезнат парите - няма виновен- банката казва че е Борика, Борика че е ДСК, накрая излиза, че са уволнили IT отдела и пичовете са продали базата данни на който може.

липсващите пари от сметката се оказва, че са "теглени от клон на хебросбанк гр. Тутракан" а ти никога не си ходил там, даже не знаеш къде е...

така, че се радвайте ако имате пари по сметките на дебитните си карти. те са оставени там ВЕЛИКОДУШНО.



Тема Re: не сме те разбрали!нови [re: мeдyзka]  
Автор nachoman ()
Публикувано01.03.06 21:50



Аз за какви ги мисля и ти за какви ги мислиш няма никакво значение.В първия ми пост Ви написах доста ясно кое как става от там нататък можем да си чешем езиците(пръстите) още доста време.



Тема Re: не сме те разбрали!нови [re: nachoman]  
Авторone (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 09:31



zna4i dsk ne e vinovna, edinstvenata i vina e 4e ima takava sistema ( samo edna v bG- borika). za primer 6te vi dam 4e v hebros bank parite se prevejdat sled 18:30, i nqma zna4enie kakuv si, parite ti nqma da doidat predi tozi 4as. Vupros na sistema. V bg e samo edna, a sled kato e monopolis 6te si pravqt kakvoto iskat i 6te pe4elqt na na6 grub ot 4asovete prez koito na6ite pari stoqt pri tqh.



Тема Re: не сме те разбрали!нови [re: one]  
Автормишчицaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 14:01



ми да така им е системата - за да може с цел половин ден да ти въртят парите на борстата! Това е!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.