Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 17.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Първа Инвестиционна Банканови  
Автор ssii (усмихната)
Публикувано29.10.04 13:33



Как ви се вижда:
"Съжалявам днес е последен ден от месеца, имаме приключване и кредитния инспектор не може да ви приеме". А работното време с граждани......
Дали просто са такива или само тук в дълбоката провиция (Варна) са толкова "мили"......



Тема Re: Първа Инвестиционна Банканови [re: ssii]  
Автор S©S (запознат)
Публикувано09.11.04 17:54



В София, до колкото съм имал вземане-даване с тях, винаги са били много по-мили, отговорни и компетентни отколкото служителите в други банки.

Whenever you find yourslef on the side of the majority, it is time to reform.
~Mark Twain


Тема Re: Първа Инвестиционна Банканови [re: ssii]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 10:23



не ми се вижда толкова странно или негативно.
в крайна сметка, в банковата дейност си има технологии, които си изискват определено време.
а отпускането на кредит не е като да си купиш един хляб за 2 минути. ще отидеш утре.... извинили са ти се любезно.



Тема Re: Първа Инвестиционна Банканови [re: jam]  
Автор$$$ (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 21:37



vsichki sa goliam maitap ......porednite piramidki koito wte se srutiat do edna godina (kakto predi 10 godini).Chisloto 10 godini e srednata produlgitelnost na kreditite. taka che cikula se povtaria.



Тема Re: Първа Инвестиционна Банканови [re: ssii]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано14.11.04 02:16



Редовен клиент съм на Първа инвестиционна банка - клон Варна от около четири години и мога единствено добри неща да кажа за тях. Нямам лош опит с тази банка, а единствено са налице факти, които доказват качество на работа и професионализъм.

От няколко десетки посещения в техните клонове и офиси е нямало нито един път, през който да не са били усмихнати и вежливи с мен.

Освен това, не искам повече да квалифицираш родния ми град като "дълбоката провинция". Чувствам се лично засегнат.



Тема Re: Първа Инвестиционна Банканови [re: checho]  
Автор XaMaB (откачалка)
Публикувано15.11.04 15:17



Ами да.
Варна не е дълбока провинция а е пристанище на дълбоката провинция (разбирай пристанище на Шумен)



Тема Re: Първа Инвестиционна Банканови [re: checho]  
АвторChecho (Нерегистриран)
Публикувано17.11.04 11:24



Срам ме от тебе - няма ли да ти дойде ъкъла?



Тема Re: Първа Инвестиционна Банканови [re: ssii]  
АвторJT (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 17:57



Тези са пълни нещастници. Сами не знаят к'во искат. Няма значение кой клон в кой град. Почти 2 години си получавам заплатата там. Ето един случай:
Искам кредитна карта (Mastercard) - от тези без гаранционен депозит.
Попълвам някаква смахната декларация, където само не ме питат кой ме е изродил. Както и да е. Любезната служителка ми казва, че до 24 часа с мен ще се свърже кредитен инспектор от клона до Народното събрание, за да ми е по-удобно...
На другия ден (господи, нима е възможно) въпросния инспектор ми звъни и казва, че на базата на извлеченията от банковата ми сметка може да ме одобри за кредитен лимит до 2500 лв. Ако искам повече - да си донеса документи за допълнителни доходи.
Нося документи, че получавам и в SG Express. Всичко редовно.
На следващия ден въпросния господин, който между другото се оказа, че се намира на майната си, в някакъв клон на Драган Цанков, близо до Раковото, а не до НС, ми звъни и казва: "Ако прехвърлите онези доходи (дето ги получавам в SGExpress) в нашата банка ще ви дадем кредитен лимит до 5000 лв., иначе - никаква карта!"
Е на т'ва к'во му викате. Аз му казвам "лакомо дупе кръв сере", разбирай "лакома банка без моите пари остава"...



Тема Re: Първа Инвестиционна Банканови [re: JT]  
Автор Aнacтacия Tepзиeвa (адвокат)
Публикувано04.12.04 23:11



е ако им видиш договорите за ипотечен кредит направо ще си избълваш червата- не знам за другите банки- може и по зле да е но това си е чисто заробване - едно от условията е в срок от 15 дни да си прехвърлиш всички влогове при тях и за срока на кредита разбирай15-20 години нямаш право да си държиш парите другаде, както и да си сменяш работата без тяхно съгласие...

За да победи злото е достатъчно само добрите хора да не правят нищо!


Тема И Варна ли е провинция?нови [re: ssii]  
АвторCтиra_Ceлcka_Coфия (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 14:59



Че защо тогава наричат Варна морската столица на България. А и май великият Хемингуей бе казал, че всичко, което не е на море, е провинция.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.