Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 18.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Еконт са мнооого зле!!!нови  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 17:37



В 9:30 сутринта им се обаждам да дойдат до офиса, че имам пратка до Велико Търново. Като ме питаха докога може да дойде куриера великодушно им казах 18:00. В 17:50 им се обаждам да питай какво става с куриера - Щял всеки момент да дойде. Да ама не. Цяла вечер има портиер, който да предаде пратката ако онзи се появи примерно в 22:00 :-) Никакъв го няма.
Днес пак се обаждам в 10:00 - Каква стана с куриера, защо не дойде? - Не знаем. Ако искате днес може пак да заявите, до 17:00 ще дойде куриер. В 17:30 им се обадих да си ..... майката!!!
И това ако са куриери, с пощата щеше да пристигне по-бързо!!!



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: onzi]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 15:55



наистина са много зле



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: eднa]  
Авторpaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 11:08



Като получавам пратка ми искат ЕГН или № на лична карта. Обяснявам на момчето, че това противоречи на закона, а той се инати и си държи да му дам личните данни. Далеч съм от мисълта, че би злоупотребил, но съм в правото си да не давам



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: paлицa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.01.06 12:23



Абе много се чудя на хора като тебе... Личните данни, та личните данни... Как по дяволите човека после ще удостовери на кой точно е дал пратката??? Нали ако стане сакатлък после ще вдигнеш врява до небесата, и като не могат да ти отговорят и на кой точно са дали твойта пратка, кашата ще стане пълна...

Миналата седмица се дивях на един такъв екземпляр в Технополис - хората там направили детски кът, оставяш си детето и ти го гледат БЕЗПЛАТНО, обаче ти искат личната карта и номера на телефона... Та въпросния чичко се пеняви че му искат тази информация и нямали право... А ако не му я вземат и стане нещо с детето му (например мина аз и го взема) кво правим тогава? Нали някой трябва да удостовери, че именно той е оставил това дете там. А ако просто мине и го остави и забрави да си го вземе??? Варианти много, просто трябва малко съобразителност да се прояви...

Just a genius



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: Blake]  
АвторEйвън (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 12:59



много ми е чудно този чичко ако е селянин и данната му е от някое село, как ли ще го намерят за да му върнат детето



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: Eйвън]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.01.06 13:38



ще го намерят, не се притеснявай... то аз мога да намеря всеки, пък кво остава за полицията...

Just a genius



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!! [re: Blake]  
Авторpaлицa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 15:37



Ако всички започнат като теб избирателно да спазват законите, какво ще стане, как мислиш?



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: paлицa]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 10:08



Ако извикате куриер от Speedy, Еконт ще ви се видят даже много свестни. Speedy са най-откачената куриерска фирма, с която съм работила.



Тема далече си от мисълта ли???нови [re: paлицa]  
АвторKoнcyлидa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 12:41



ахахаха! Я провери в търговския регистър дали на твоето ЕГН няма регистрирана фирма?!



Тема Re: далече си от мисълта ли???нови [re: Koнcyлидa]  
Авторpaлицa (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 14:55



Сигурна съм че има, но ако има и на твоето, а не си я регистрирал ти, то ще е от това че не ти пука къде си даваш ЕГНто




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.