Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 30.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Не на куриерска фирма D&D Expressнови  
АвторИра (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 01:21



Ето какво ми се случи.
Наложи ми се да изпратя чек на стойност 85 щатски долара до канадското посолство в Букурещ.Това е таксата за да разгледат молбата и документите ми за канадска виза.Имах на разположение около 15 дена. Според офертата на въпросната куриерска фирма пратката ми трябваше да пристигне за 3-4 работни дни.Реших да ползвам техните услуги, заплатих си 38 лева за куриерската услуга и си пуснах пратката, като уведомих представителите на канадското посолството в Букурещ кога да очакват чека.На шестия работен ден от посолството ме уведомяват че все още не са получили чека.Обаждам се във фирмата,те ми казват че ще проверят и ще ми се обадят. На десетия ден пак аз им се обаждам , и им обяснявам че ако са загубили пратката да ми кажат направо за да търся други вариянти да си спазя срока.По късно същия ден им се обаждам и ме уведомяват че станало някaкво объркване и не знаели къде в момента е пратката , вероятно била на някое европейско летище, можело да е Франкфурт, Виена, Париж или не знам си къде и не можели да ми дадат никакви гаранции кога ще я открият и кога ще я пратят в Букурещ. Въпросния десети ден е петък , в събота и неделя куриерската фирма не работи и на мен не ми остава нищо друго освен в понеделник да съм лично в Букурещ (заплащайки си около 300 лв за пътуване с кола , понеже влаковете са страшно неудобни) и да си платя таксата от 85
долара на ръка.
Обяснявам на представителката на D&D Expres , в София че вече дори и да пристигне някога пратката ми, ще са минали поне 12 дена което е срок за обикновенно пощенско писмо и би следвало да ми върнат парите за експресната си куриерска услуга.На това въпросната представителка , която се именува Ани ми отговаря, че не съм била само аз потърпевшата и други пратки биле в загубената партида , да не съм си предавала важности , не само аз съм пострадала,и единственното което можели да направят е да пусна нова пратка , с нов чек която нямали да ми таксуват!!!???!!!???
Само не разбрах защо не ми каза направо, че при бомбандировките в Ливан например са загинали стотици хора и аз трябва да съм доволна че все още съм жива.
Също не разбрах , не се ли сеща тази
Ани че аз вече никога ,ама никога няма да ползвам куриерските услуги на фирма D&D Express.
Сигурна съм, че в една нормална държава куриерската фирма би ме обезщетила по всички възможи начини
и би ми се извинила.
Моя съвет е , не ползвайте куриерската фирма D&D Express.




Тема тва вече е върхътнови [re: Ира]  
АвторMony (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 02:06



невероятно
боже колко гадост имало на този свят , боже.
D&D EXPRES - Номбър уан на ЧЕРНИЯ СПИСЪК.



Тема Отг: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
Авторсъветник (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 12:59



Ами дай ги на съд.
Сигурно имаш необходимите документи-квитанции или други подобни.
Пусни жалба срещу тях.
Не ги оставяй да им се размине.
Нека всички пострадали го направят.
Убеден съм че това е начинът да се опитаме да направин нашата държава нормална.Няма кой друг да го направи .



Тема Отг: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
Авторpitane (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 19:42



Ira,ti rumanka li si?
zasto v Bukurest, a ne v Sofia.
Tia i rumania ne e mnogo normalna darjava
da ti kaja 4estno.



Тема пояснениенови [re: pitane]  
АвторИра (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 01:21



Българка съм.
В България няма канадско посолство,колкото и да ви е чудно.
Всички българи, които желаят да заминат за Канада,
трябва да решават визовите си проблеми в канадското посолство в Букурещ.
Извинявам се за недоразумението.
Благодаря на всички за подкрепата.




Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Ира]  
АвторJori (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 10:44



D&D Express са най-големите *ибаняци !
никога, ама никога не ползвайте услугите им. не им правя анти реклама. просто ако искате да получите или изпратите нещо (особено в срок) ползвайте някоя друга куриерска фирма.
2-ру път вече си патя и не знам ... какво ще ми текне да направя в отговор ...
успех !



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Jori]  
Авторmdb (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 14:02



Az sym slujitel v D&D Express.Jori badi taka dobyr da kajesh po-konkretno za kakvi pratki stava vypros. Nai-dobre citirai nomera na tovaritelnici.



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: mdb]  
АвторДoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 14:40



Е аз пък 10-ина пъти съм ползвал услугите на Д+Д и нямам оплаквания освен леко нелюбезното отношение - и при липса на други клиенти пак трябва да ги чакам една-две минути да започнат да се организират да ми приемат пратката. Няма "добър ден", няма "какво желаете", майната му, добре че поне досега не са закъснявали.
Еконт съм ползвал около 500 пъти и имам 10-ина оплаквания, но в различните градове знам, че качеството на служителите им варира в широки граници.
Обаче има едни ЛЕОН-АМА, тези ми късат нервите. Първо не мога да ми намерят адреса да ми доставят пратка, навих се да отида до офиса им понеже не могат да си свършат работата за която им се плаща. Питам ги: работите ли в събота, отговор -ДА. Отивам в събота до офиса - няма никой. Е аз клиент ли съм за тях или маймуна?



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Express [re: Дoвoлeн]  
АвторPotrebitel123 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 18:40



DHL rulz !



Тема Re: Не на куриерска фирма D&D Expressнови [re: Дoвoлeн]  
Автор ta_ra (минаващ)
Публикувано11.01.06 19:10



Аз пък искам да кажа, че съм доволна от услугите им. Трябваше да получа пратка на ужасно затънтен адрес в София - вилна зона и т.н. Служителят дойде навреме и без някакви допълнителни затруднения ми предаде пратката. За разлика от куриерска фирма Спиди, които като разбраха че трябва /понеже са закъснели с три дни/ да ме потърсят на този адрес, казаха, ами добре, тогава след празниците ще ви намерим. Естествено, отказах се от услугите им и върнах пратката. Наистина живея в краен квартал, дори такситата не ме намират безпрепятствено, а трябва да им се моля и обяснявам по няколко пъти. Така че аз съм доволна от D&D!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.