Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 20.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?  
АвторHeh (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 17:42



Или как 15-те минути за отговор - станаха 2-часова мъка...

Разбирам - празници са, всички искат кредити, системата търпи забавяния.
Но след 2-часово чакане служителките на Джет финанс в Пловдив(Технополис) да ми отговорят - "Ами нито сте одобрен, нито не сте одобрен" - ето това вече ги прави шампиони!!!

Благодаря ви!!!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Heh]  
Автор Cлapтипблapтфacт (магратеанец)
Публикувано21.01.06 15:43



Jet credit или по-правилно Shit credit е голям смях. Съжалявам хората, които са се забъркали с тия копеленца.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Heh]  
АвторEli13 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 19:11



компанията е ужасна,не е трябвало да кандидатстваш там



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Eli13]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 19:09



аз мога да кажа само добри неща за тях. по коледа кандидатствах и имаше много проблеми но те бяха единствените които успяха изобщо да ми разгледат кредита. програмата на ТиБиАй постоянно не работеше, а юролайн не даваха изгодни условия. освен това може да се водя и от стадния инстинкт, но само на техните бюра имаше опашки от желаещи, а на другите бяха празни. сигурно има защо.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Heh]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 20:16



Ta taka mnogo dobre sam zapoznata s usloviqta na Jet-a!!!! Iskam samo da vi kaja na vsi4ki tezi deto se nabutvate pri tqh-MNOOOOOOOO ste tapi be hora....Hodite kato zombirani i samo Jet kredit vi e v ustata.Pone popitaite za usloviqta na drugite,kvo toljkova vi omagiosvat tapite jetki-svirki li vi pravqt??????????A za bezlihveniq v Tehnopolis prosto vi lajat ama vie nali ste ovce-vqrbate im!!!Vqrvaite pak te posle 6te vi se smeqt zad garba.4uvam gi za6toto rabotq s tqh i sa mi qsni i te kakto i vie,ama sami 6te si 4ukate glavite!!!Uspeh i prodaljavaite da qhate Jeta i da si slagate4 primkata okolo vrata!!!!!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: lilith]  
Авторceco (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 10:55



Ama kakvo stava, kolkoto poveche krediti teglq tolkova pove4e mi se vloshava zdravoslovnoto sustoqnie ili kvo ? TOva e kredit, stava burzo ima mnogo qsno oskupqvane ama ti kvo iskash da nqma li ?



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: ceco]  
АвторPeнe (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 23:44



Вижте за безлихвените промоции на Джет искам да кажа 4Е СА СИ ВЯРНИ И НЯМА НИЩО ПОДВЕЖДАЩО!Специялно заради вас сега си сметнах вноска по вноска и цената на стоката и цената на крайният ми кредит са еднакви!!!Сега май нямат такава промоция но момичетата са учтиви красиви и не правят"свирки"а си вършат работата!Ако вие с този циничен език работехте там ,повярвайте ми нямаше да стана ваш клиент,а враг!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Peнe]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 13:38



С такива неграмотни "клиенти" не желавя да имам общо.Поне това ще си остане разлика с джет,ние поне си подбираме по-качествени клиенти.И повярвайте ми не само ние имаме циничен език,"милите",невероятно"красиви" момичета от Джет също говорят цинично!!!Или Вас специално са Ви обслужили подобаващо,че ги защитавате?!?



Тема Re: Jet Credit - Za SVIRKA i az 6a si kupq -hahahнови [re: lilith]  
АвторT6k (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 14:02







Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: lilith]  
Авторgogi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 21:06



Имаш страхотни комплекси. Как си подбираш клиентите , когато не мърдаш от стола ?!
Да не мислиш , че добрия клиент ще дойде при теб на място и ще ти каже "кредит". Джет работи. Ти я караш по комунистически . Вън от магазина . Който и да си - ти си срам за фирмата , за която работиш !

smeq se]



Тема Re: Jet Credit - Za SVIRKA i az 6a si kupq -hahahнови [re: T6k]  
Авторgogi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 21:09



Свирките от ТиБиАЙ . От Джет професионално обслужване .



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: gogi]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 14:39



От кога се познаваме,че да знаеш ставам ли от стола или не?!?Това че работиш в Джет не значи,че сте по-изгодни.Не ме карай да изтъквам предимствата с нагледни примери,а просто си затвори устата,за да не излизат повече "умотворения" от зомбирания ти мозък!!!!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: lilith]  
Авторgogogo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 16:57



Дай жокер !
В коя измислена компания работиш ? Манталитета ти ми прилича на Ти би ай .
ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН !
БЛОК





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: gogogo]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 11:51



Че как няма да лее злоба тая от TBI.Нали приключиха годината на загуба с това тяхното"подбиране на клиенти".Така се набълбукаха с лоши,че тяхната невероятна преценка май ги прецака.Ама нека са си живи и здрави,че ако ги няма тях клиентите няма да могат да се забавляват.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: kakata]  
Автордoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 00:27



Доволен съм от тях.Може да имат високи лихви,но за 15 мин. ми отпуснаха 950 лв. Аз работя на хонорар и в нито една банка нямаше да ми дадат кредит.
Когато работих на щат 250 лв и ми превеждаха заплатата в ПроКредит от Прокредит не ми отпуснаха дори и 500 лв. кредит,нищо че със самото превеждане на парите,те автоматично можеше да си спират вноската.
Джет може да имат високи лихви,но дават светкавично кредит.
Момичето,което ми разгледа документите беше много учтиво.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Peнe]  
Авторimammozuk (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 13:37



takiva lujci kato jet niama! lihvata im e KOSMI4ESKA sprqmo lihvata na drugite lizingovi kompanii. Momi4etata sa prostovati i s promiti mozuci, obu4eni sa da lujat zdravo, a ovcete sus staden instinkt mnogo se vruzvat





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: imammozuk]  
АвторDovolna_ot_Jet (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 22:06



TBI-ай стига бе,те една лихва немогат да сметнат без да дотърчат до бюрото да вземат разпечатка на схемите с процентите.Аз съм много доволна от Джет кредит,работят бързо,учтиви са и не са такива нахални като тия от TBI.То простащина се лее от тези момичета...Момичето от Джет говори оная идва и почва да я обижда...Ей момиченца,как искате да привлечете клиенти с тия маниери?





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Dovolna_ot_Jet]  
Авторgigigi (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 16:39



Не си струва да се говори за Ти Би Ай , каквито са им шефовете , такива и кредитните консултанти . Много ниска летва са им поставили и то е обяснимо . Така , че няма смисъл....





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: lilith]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 10:34



Скъпа малка пикло...
Не знам до колко си запозната с условията на фирмата, но каквито и да са те - служителите те запознават с тях преди да подпишеш какъвто и да е договор. Не знам как точно дефинирате думата "лъжци" във вашето селце, ако можеш да ми пишеш точно как са те "излъгали", казват ти "за толкова време плащаш толкова", много добре знаеш какво плащаш, с каква лихва и т.н. Никой няма право и никой няма да го направи, да измени тези данни по някакъв начин. Веднъж подписан, договора се спазва при каквито и да било обстоятелства. Много сте ми интересни, подписали договор, знаят как стоят нещата преди да го подпишат, а после се жалват "ама защо така, тия ми зимат голяма лихва, много пари...". Това, че си закъснявал с някаква вноска и те ти дават зор - еми естествено е, радвай се, че не са ти лепнали глоба за закъснението, каквато според мен трябва да има. Работя в Jet и такива лайна като теб ми се изливат по цял ден, не съм задължен да се разправям с такива, ама какво да правя...
Слушай внимателно какво ти говори консултанта, а не чул-недочул после да се ядосваш на собствената си простотия.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: user]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано05.09.07 18:43



Здравей"батко",ето ти условията погледни и научи като клетвата-
Какво е JetCreditPlus™
JetCreditPlus™ е бърз и достъпен потребителски кредит от 500 до 3000 лева, в зависимост от Вашите нужди.

JetCreditPlus™ е със срок на изплащане от 6 до 24 месеца в зависимост от Вашите възможности и желания.

Кредитът се отпуска в офисите JetCreditPlus™ и Ви дава възможност сами да определите сумата, която Ви е необходима, месечните погасителни вноски, както и къде, за какво и как да използвате парите.

JetCreditPlus™ е правилният избор защото:
предлага индивидуални условия за всеки клиент, навършил 21 години.
А това ви е адресчето.Та въпросче откъде нрмален човек а и инвалид/да речем сляп да се запознае с перверзните Ви условия или това дето всички го мънкате лихвата а?
http://www.jet.bg/What_is_JetCreditPlus.htm
има бърза и лесна процедура за одобрение - до 15 минути в наш офис.
кредитът се отпуска без поръчители.
предлага удобство и сигурност - разполагате с парите 24 часа в денонощието и те са защитени с дебитна карта.
предоставяме преференциални условия за изрядните клиенти на JetCredit™.
Назад Нагоре Разпечатай

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 02:12



1-во, аз работя към JetCredit и отговарям за кредит на стоки в магазин, така че аз не знам и не ме интересува да знам какво, как и по какъв начин работят колегите от JetCreditPlus;
2-ро, консултантите са там точно затова, за да опитат да ти обяснят с 2 думи как става цялата работа, бил инвалид, бил не знам си какъв... какъвто и да е, внимание ще му се обърне и ще му бъде обяснено като на малоумен, само дето понякога и това не е достатъчно, като гледам при теб е така, мисли преди да пишеш, провери, а не ми цитирай обяви, защото иначе не при нас, ами навсякъде другаде ще се чувстваш минат. Той един човек като не мисли и прави глупости (в случая подписва договор, за който не е наясно, защото е блял докато му се е обяснявало), а после обвинява всички останали, само не и себе си.

Не знам за каква тъпота ми пишеш, ама ако искаш да почнем да се нареждаме, го пиши на друга тема, не тук. изложи ми явни доводи, затова че са те измамили и тогава ми пиши пак, а не да ми пишеш безмислици.

Не знам какво му е сложното и от какво се оплаквате бе, момчета и момичета: сам/а идваш при нас, искаш да направим договор - ние ти правим договор, там си пише с шрифт 16 - от еди-коя си дата до еди-коя си дата, ти ще изплащаш толкова пари. 15 дни имаш аванс всеки месец, всичко става... 1-во те питат съгласен ли си толкова пари за толкова месеца, ти казваш "да", ние пишем договора, ти го подписваш, а после изведнъж ние сме виновни затова, че ти не си си направил хубаво сметката! Много сте ми интересни. Да не говорим, че нашата работа няма нищо общо с определяне на лихви, одобрения, стоки и т.н. Това го определят от по-горните етажи, ама какво да обяснявам... Винете единствено себе си, не нас!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: user]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано09.09.07 13:48



Не знам кой е малоемник това и от Вашата собственна страниця кретен.И когато се научиш да обслужваш всички клиенти както трябва ,тогава и ще ви бъде!Ако си в София веднага бих те вкарал с двата крака в лайната!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: user]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано10.09.07 15:19



А от кое село си ?





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: BRAWLER]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано11.09.07 10:09



Мен ли питаш?От Черноочане!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано11.09.07 10:42



Видно е кого питам !
Иначе Черноочане е хубаво китно село

особено вечер на мегдана когато се сбират момите и момците на сгледа




Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: BRAWLER]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано11.09.07 10:58



Откъде си светнат по въпроса?Видно е че не знаеш.В СПА центъра се събират момите и момците!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано11.09.07 11:11



Възможно е , отдавна не съм гостувал там на баба Иглика





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: BRAWLER]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано11.09.07 15:48



Ами тя ритна менчето!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано11.09.07 16:48



Менче се рита на сватба , нали ?


Значи най после се е събрала с дедо Григор ? И не ме е поканила !?!?!?



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: BRAWLER]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано11.09.07 17:20



Ами не взе един ингилизин.Та вземи и се обиди,то тя горката сам саминка си живееше!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 18:02



"Не знам кой е малоемник това и от Вашата собственна страниця кретен.И когато се научиш да обслужваш всички клиенти както трябва ,тогава и ще ви бъде!Ако си в София веднага бих те вкарал с двата крака в лайната!" - Това нещо не го разбрах, изразявай се като хората, нали претендирате софиянци, че сте най-великите, а останалите не стават за нищо. Не съм от София, от Пловдив съм, ама нямам нищо проив да ме "вкараш и с 2-та крака където и да е" - Пловдив, DOMO Retail - заповядай, такива лайна като тебе рина с лопатата по цял ден, вмирисах се от вас вече. Писна ми да обяснявам като на малоумен едно и също нещо, искам да ми кажеш точния ти проблем с Jet и да го разрешим, до тогава не ми пиши въздухарски глупости.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: user]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано12.09.07 08:47



Ами прочети преписката тука,те хората са го казали!Много ясно и на български!

Знай си границата на тъпотата


Тема Лъжливите кожoдери от Jet Creditнови [re: Heh]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 11:35



Аз мисля че при 90лв наказателна лихва за закъснение от 5 дни при 1200 лева заем , не заслужават никой да вземе заем от тях . Моля не взимайте заеми от тях.





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: lilith]  
Авторi4kata (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 14:17



da ti kaja 4esno az sam slujitel na jet i ot dnes imame novi shemi tai 4e se zaposnai s tqh i togava govori!!!!





Тема Re: Лъжливите кожoдери от Jet Creditнови [re: Koko]  
АвторC2H5OH (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 12:09



За Джет не знам, но що се отнася до Euroline - те са класика. Не съм виждал до сега по ужасни условия на кредитиране от тях. При закъснение от един ден глобата е 15 кинта. Ако решиш да си погасиш вземанията по стоковия кредит предварително месечната вноска си остава същата а надвнесените пари ти отиват по кешов кредит ако имаш такъв. Ако нямаш кешов кредит ти остава като "спестовен влог". Естествено върху него няма лихва в твоя полза. Абе с две думи - византийска работа. Най-доброто от моя опит като стоков кредит за сега е ДСК Шопинг. Получаваш стоков кредит и плащаш когато и по колкото можеш всеки месец, като минимума е обслужването на кредита и месечната лихва. Т.е. за 1000 лв. стоков кредит минималната ти сума е около 5-6 лв. на месец. Няма срокове, няма конкретна сума за внасяне и при пазаруване имаш 45 дни гратис, т.е. без лихва. Кофти е че не е желателно да теглиш пари в брой. Много е скъпо.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: lilith]  
АвторNjma zna4enie (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 23:24



Samo iskam da ti kaja,4e kogato Jeta ima bezlihvena promocij naistina e bez nikakvo oskupqwane.A towa ot koeto moje da se oskupi e v plus na klienta,za6toto go predpazwa ot mnogo riskovi situacii.Ama ti poneje si malko ograni4ena,o4evidno tova e pri4inata da ne gi znae6 tezi ne6ta.Tova dokazva kolko si nabludatelna!Kakvo 6te mi kaje6 za promociite na TBI "yj naj dobrite" drun drun.kogato te imat bezlihvena promoci,neka vsi4ki razbet,4e te imat 2 mese4ni taksi.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Heh]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 12:08



Не съм съгласна с изложеното мнение. Може би сте попаднали на некомпетентна служителка, каквито ги има навсякъде. Джет отпускат най-лесно и най-бързо кредит. Това е съществено предимство пред останалите. Изобщо не те притесняват, ако ти се случи да закъснееш с вноските, нито ти взимат лихва за просрочието. Ако им спечелиш доверието ти отпускат повече кредити без да ти гледат дохдода. Що се отнася до лихвите всички ти взимат лихви, а разликата между тях и останалите е малка. Без това не може. Трудно се дават много пари на куп. По-добре се оплачете на самите тях от служителката.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: mira]  
Автор pleasure_lady (super woman)
Публикувано30.11.07 11:27



Ти Jet ги изкара благотворително дружество - "Изобщо не те притесняват, ако ти се случи да закъснееш с вноските, нито ти взимат лихва за просрочието"-общо взето от твоите уста звучи-вземайте от Jet-те не си търсят парите!!!Няма такъв филм.Но е вярно,че проявяват разбиране,ако и клиентите проявят такова.Внасях вноските на един приятел и забравих да спазя срока.Обадих се като съвестен гражданин и им обясних,че вината е моя и съм пропуснала крайната дата.Хората ме разбраха и не му начислиха лихва.Но ако не плащаш перманентно никой няма да те остави да го завлечеш с пари.Просто са по-гъвкави и имат отношение към клиентите си.Евала!

A smile makes the world a better place!!!



Тема Re: Лъжливите кожoдери от Jet Creditнови [re: Koko]  
Авторbabsy (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 11:10



vij sega za 90-te leva to yasno si pishe v dogovora 4e nakazatelnata lihva na den e 5 lv no ti mai ne si zakasnyal-a 5 a 15 dena





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: user]  
АвторLoneliness (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 23:20



Обръщението ти ми хареса...малко неучтиво, но поне си го заслужи :) .. Съгласна съм с мнението ти. И наистина молба се попълва единствено тогава когато вече е уточнена схемата.разбираемо е че ако на клиента не му отърва няма да си даде личната карта и ще потърси консултацияот друга лизингова компания. А на тези които говорят е лихвите на Джет Кредит са "космически" бих поспорила,защото има схеми които са много много по изгодни от тези на ти би ай кредит. Обслужването на джетките не може да се сравни с което и да е било обслужване на която и да е било лизингова компания. А за таксите и комисионните на ти би ай да не говорим... във сноските си те не си включват всички такси и в банките имат комисионни , а лъжат клиентите че нямам обслужване по кредита по банките. Така че вие си преценете.. ако на някой му се спори.. нека заповяда! Мога да защитавам мнението си дни наред.И още нещо онова за свирките .... изобщо не звучеше оригинално даже беше много некултурно.... пролича човека който го е написал с какъв селски манталитет е :)



Тема Re: За пети път ползваме услугите им!нови [re: Heh]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано24.03.08 16:19



И всичко си е супер - купихме до сега- компютър, монитор, ксерокс, цифров апарат, пералня, луксозен диван и някои други неща! Всичко си е супер точно...изплатихме 4 техни кредита, сега ни остават още 6 месеца от последния! Като им се появим с мъжа ми, само правят справка и ни казват: "Вземайте, вземайте)))"...спокойно...имате еди какъв си лимит! - Последният път ни побутваха да запълним 10 000лв....ама ние, неее...не се вътрим чак толкова


Супер доволни сме!Клиенти сме им от както го пуснаха...стари пушки сме им в списъка...понякога от скука си викаме, абе какво да си купим ей така заради спорта...и като знаеш чюе каквото си посочиш е твое....чак ми се убива малко тръпката за харчлък!

Що да се обиждам, като се виждам!

Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Heh]  
АвторAz znam (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 21:44



Джет финанс и Джет Кредит и Джет Кредит Плюс са три различни продукта на Джет и по можду си единственото общо е думата Джет



Тема Re: Лъжливите кожoдери от Jet Creditнови [re: babsy]  
Автор pleasure_lady (super woman)
Публикувано15.05.08 11:49



И в кой точно договор го прочете????!!!!Може би в този от преди три години???Айде направи си refresh на информацията и тогава пиши във форумите,че не е хубаво да лъжеш хората!!!

A smile makes the world a better place!!!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Az znam]  
Автор solomono (непознат )
Публикувано23.09.08 23:15



Във връзка с коментара ти за Jet credit.Ти кандидаствал ли си изобщо да знеш до колко време се дават решения.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Heh]  
Автор didiil (непознат )
Публикувано25.12.08 19:15



Аз съм клиент от 5 години на Джет Кредит и днес останах изумен, след като ми беше отказана покупка на кредит в Технополис, без да ми дадат какъвто и да е смислен отговор, каква е причината, при положение ,че преди 2 години са си направили труда да ми изпратят писмо в което пише ,че съм предварително одобрен. Ако по този начин се отнасяте и си подбирате клиентите мога да ви кажа само евала . Лично аз повече няма да си направя труда да кандидатствам при вас за каквото и да било.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: didiil]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано26.12.08 20:36



Аз работя като търговец с разни дружества включително и тия. Повечето не дават в момента кредити защото фирмите майки са засегнати от кризата. Отказват на клиенти които са им били клиенти и на тях по няколко пъти без една просрочена вноска.



Тема Re: Jet Credit - Za SVIRKA i az 6a si kupq -hahahнови [re: gogi]  
Автор stenliM (непознат )
Публикувано12.02.09 20:44



Джет кредит=гавра.....накратко това ми е мнението за тази институция ,кандидатствах за кредит и ми беше отказан ....дотук няма лошо на всеки могат да откажат,но проблема е там че когато ги питах за причината ми отговориха "най вероятно е защото имате неплатени здравни осигуровки" и така минаха 3 месеца платих си осигуровките и реших пак да кандидатствам но първо се обадих да ги питам дали този път има шанс за одобрение и те ми отговориха с "ДА" освободих се от работа и отидох в Шумен (понеже съм от Търговище и най близкия техен клон е там) кандидатствах за кредит .....и пак ми отказаха с разликата че този път дори не ми се обадиха за проверка това една уважаваща се компания не го прави.......накрая кандидатствах в Ти Би Ай кредит и ме одобриха в рамките на един ден



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: Heh]  
Автор groznata_beti (karmen)
Публикувано31.08.09 21:50



Джет кредит са направо цвете. Отиди да теглиш кредит от кредибул. Всички останали ще ти се видят като благородни девици в сравнение с тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.