Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 16.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 02:12



1-во, аз работя към JetCredit и отговарям за кредит на стоки в магазин, така че аз не знам и не ме интересува да знам какво, как и по какъв начин работят колегите от JetCreditPlus;
2-ро, консултантите са там точно затова, за да опитат да ти обяснят с 2 думи как става цялата работа, бил инвалид, бил не знам си какъв... какъвто и да е, внимание ще му се обърне и ще му бъде обяснено като на малоумен, само дето понякога и това не е достатъчно, като гледам при теб е така, мисли преди да пишеш, провери, а не ми цитирай обяви, защото иначе не при нас, ами навсякъде другаде ще се чувстваш минат. Той един човек като не мисли и прави глупости (в случая подписва договор, за който не е наясно, защото е блял докато му се е обяснявало), а после обвинява всички останали, само не и себе си.

Не знам за каква тъпота ми пишеш, ама ако искаш да почнем да се нареждаме, го пиши на друга тема, не тук. изложи ми явни доводи, затова че са те измамили и тогава ми пиши пак, а не да ми пишеш безмислици.

Не знам какво му е сложното и от какво се оплаквате бе, момчета и момичета: сам/а идваш при нас, искаш да направим договор - ние ти правим договор, там си пише с шрифт 16 - от еди-коя си дата до еди-коя си дата, ти ще изплащаш толкова пари. 15 дни имаш аванс всеки месец, всичко става... 1-во те питат съгласен ли си толкова пари за толкова месеца, ти казваш "да", ние пишем договора, ти го подписваш, а после изведнъж ние сме виновни затова, че ти не си си направил хубаво сметката! Много сте ми интересни. Да не говорим, че нашата работа няма нищо общо с определяне на лихви, одобрения, стоки и т.н. Това го определят от по-горните етажи, ама какво да обяснявам... Винете единствено себе си, не нас!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: user]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано09.09.07 13:48



Не знам кой е малоемник това и от Вашата собственна страниця кретен.И когато се научиш да обслужваш всички клиенти както трябва ,тогава и ще ви бъде!Ако си в София веднага бих те вкарал с двата крака в лайната!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: user]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано10.09.07 15:19



А от кое село си ?





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: BRAWLER]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано11.09.07 10:09



Мен ли питаш?От Черноочане!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано11.09.07 10:42



Видно е кого питам !
Иначе Черноочане е хубаво китно село

особено вечер на мегдана когато се сбират момите и момците на сгледа




Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: BRAWLER]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано11.09.07 10:58



Откъде си светнат по въпроса?Видно е че не знаеш.В СПА центъра се събират момите и момците!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано11.09.07 11:11



Възможно е , отдавна не съм гостувал там на баба Иглика





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: BRAWLER]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано11.09.07 15:48



Ами тя ритна менчето!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: naci]  
Автор BRAWLER (нередовен)
Публикувано11.09.07 16:48



Менче се рита на сватба , нали ?


Значи най после се е събрала с дедо Григор ? И не ме е поканила !?!?!?



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: BRAWLER]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано11.09.07 17:20



Ами не взе един ингилизин.Та вземи и се обиди,то тя горката сам саминка си живееше!

Знай си границата на тъпотата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.