Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 20.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Jet Credit - Za SVIRKA i az 6a si kupq -hahahнови [re: T6k]  
Авторgogi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 21:09



Свирките от ТиБиАЙ . От Джет професионално обслужване .



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: gogi]  
Авторlilith (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 14:39



От кога се познаваме,че да знаеш ставам ли от стола или не?!?Това че работиш в Джет не значи,че сте по-изгодни.Не ме карай да изтъквам предимствата с нагледни примери,а просто си затвори устата,за да не излизат повече "умотворения" от зомбирания ти мозък!!!!



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: lilith]  
Авторgogogo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 16:57



Дай жокер !
В коя измислена компания работиш ? Манталитета ти ми прилича на Ти би ай .
ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН !
БЛОК





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: gogogo]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 11:51



Че как няма да лее злоба тая от TBI.Нали приключиха годината на загуба с това тяхното"подбиране на клиенти".Така се набълбукаха с лоши,че тяхната невероятна преценка май ги прецака.Ама нека са си живи и здрави,че ако ги няма тях клиентите няма да могат да се забавляват.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: kakata]  
Автордoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 00:27



Доволен съм от тях.Може да имат високи лихви,но за 15 мин. ми отпуснаха 950 лв. Аз работя на хонорар и в нито една банка нямаше да ми дадат кредит.
Когато работих на щат 250 лв и ми превеждаха заплатата в ПроКредит от Прокредит не ми отпуснаха дори и 500 лв. кредит,нищо че със самото превеждане на парите,те автоматично можеше да си спират вноската.
Джет може да имат високи лихви,но дават светкавично кредит.
Момичето,което ми разгледа документите беше много учтиво.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Peнe]  
Авторimammozuk (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 13:37



takiva lujci kato jet niama! lihvata im e KOSMI4ESKA sprqmo lihvata na drugite lizingovi kompanii. Momi4etata sa prostovati i s promiti mozuci, obu4eni sa da lujat zdravo, a ovcete sus staden instinkt mnogo se vruzvat





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: imammozuk]  
АвторDovolna_ot_Jet (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 22:06



TBI-ай стига бе,те една лихва немогат да сметнат без да дотърчат до бюрото да вземат разпечатка на схемите с процентите.Аз съм много доволна от Джет кредит,работят бързо,учтиви са и не са такива нахални като тия от TBI.То простащина се лее от тези момичета...Момичето от Джет говори оная идва и почва да я обижда...Ей момиченца,как искате да привлечете клиенти с тия маниери?





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте "нови [re: Dovolna_ot_Jet]  
Авторgigigi (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 16:39



Не си струва да се говори за Ти Би Ай , каквито са им шефовете , такива и кредитните консултанти . Много ниска летва са им поставили и то е обяснимо . Така , че няма смисъл....





Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: lilith]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 10:34



Скъпа малка пикло...
Не знам до колко си запозната с условията на фирмата, но каквито и да са те - служителите те запознават с тях преди да подпишеш какъвто и да е договор. Не знам как точно дефинирате думата "лъжци" във вашето селце, ако можеш да ми пишеш точно как са те "излъгали", казват ти "за толкова време плащаш толкова", много добре знаеш какво плащаш, с каква лихва и т.н. Никой няма право и никой няма да го направи, да измени тези данни по някакъв начин. Веднъж подписан, договора се спазва при каквито и да било обстоятелства. Много сте ми интересни, подписали договор, знаят как стоят нещата преди да го подпишат, а после се жалват "ама защо така, тия ми зимат голяма лихва, много пари...". Това, че си закъснявал с някаква вноска и те ти дават зор - еми естествено е, радвай се, че не са ти лепнали глоба за закъснението, каквато според мен трябва да има. Работя в Jet и такива лайна като теб ми се изливат по цял ден, не съм задължен да се разправям с такива, ама какво да правя...
Слушай внимателно какво ти говори консултанта, а не чул-недочул после да се ядосваш на собствената си простотия.



Тема Re: Jet Credit - "Нито сте одобрен, нито не сте " ?!!?нови [re: user]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано05.09.07 18:43



Здравей"батко",ето ти условията погледни и научи като клетвата-
Какво е JetCreditPlus™
JetCreditPlus™ е бърз и достъпен потребителски кредит от 500 до 3000 лева, в зависимост от Вашите нужди.

JetCreditPlus™ е със срок на изплащане от 6 до 24 месеца в зависимост от Вашите възможности и желания.

Кредитът се отпуска в офисите JetCreditPlus™ и Ви дава възможност сами да определите сумата, която Ви е необходима, месечните погасителни вноски, както и къде, за какво и как да използвате парите.

JetCreditPlus™ е правилният избор защото:
предлага индивидуални условия за всеки клиент, навършил 21 години.
А това ви е адресчето.Та въпросче откъде нрмален човек а и инвалид/да речем сляп да се запознае с перверзните Ви условия или това дето всички го мънкате лихвата а?
http://www.jet.bg/What_is_JetCreditPlus.htm
има бърза и лесна процедура за одобрение - до 15 минути в наш офис.
кредитът се отпуска без поръчители.
предлага удобство и сигурност - разполагате с парите 24 часа в денонощието и те са защитени с дебитна карта.
предоставяме преференциални условия за изрядните клиенти на JetCredit™.
Назад Нагоре Разпечатай

Знай си границата на тъпотата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.