Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 02.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови  
Авторпpekapaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 13:45



Вече наистина не само че съм прекарана но се чувствам и доста объркана...С една дума казано- преебана, и ако трябва да съм пряма и да си кажа истината- направо съм си насрана и наебана и в прекия и преносния смисъл на думата. Сега ще ви обясня защо. След като ме одрусаха 17 лева във козметицгния салон, вчера ми се случва следната случка.
Един път в годината ми се налага да вземa такси като имам супер спешна работа. Така например вчера ми се наложи. Хващам аз едно такси от съдебната палатата да ме кара към нас.Много ми се приходи по нужда, а в центъра нямаше къде да се изтропам, та затова се качих в тахито и му казах да тръгва веднага (естествено не споделих пикантната подробност че ми се сереше). Представяте си колко ми се срало, за да взема такси!Както и да е, качвам се. Беше пиков час и имаше много коли, задръстване...започнах да не издържам вече, анала ми се пръскаше и по едно време започна да свири като чайник. Криво ляво пристигнахме. и като отворих вратата и станах леко се изпуснах- усетих че сум е омазала. Съвсем забравих че трябва да плащам, хукнах по стълбите и веднага в кенефа. Олекна ми. По време на срането такива звуци се чуваха че съседката ми която е на 87 години и почти не чува дойте да тропа о вратата да види какво става. след това си измих задника, и слизам надолу защото трябваше да се връщам на работа. И ме чакаше тахиметровия шофьор, на който трябваше да платя...20 лева представете си! нямах толкова пари, а този беше някакъв измамник, копърка. Той вика- качваме с eu вас и квото ми хареса си взимам щом нямаш пари. Качихме се . Мъжа ми го нямаше. И представете си...тоя вместо да си хареса нещо както бяхме говорили веднага след като заглючи вратата взе да ме пипа по гърдите и да ми бърка под панталона с пръсче във дупето! После ме наеба най-брутално и си тръгна. Не смея да разкажа за случката на мъжа ми защото ще ме пребие, от страх не съм споделяла и с най-добрата pиятелка за да не стигне до мъжа ми...Помогнете!



Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови [re: пpekapaнa]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано21.11.05 15:18



Не струва, аматьорско писание е!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови [re: пpekapaнa]  
АвторЖeлaeщa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 15:48



моля напиши номера на таксито и аз да го викна.
Доколкото може да си спомня, таксиджия не ме е ебал.
Аз обаче не се притеснявам от мъжът ми защото той се оказа педерас, но заради малката ми дъщеричка, все още сме женени. Така че този таксиджия може да го наебе и него.



Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови [re: Жeлaeщa]  
Автортakcидижиятa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 13:01



А бе аз не съм героят на случката, ама ако имаш желание можем да си прекраме чудесно.



Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови [re: METHOD]  
АвторKaмeлия (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 13:54



Съгласна съм че е тъпо и аматьорски измислено

А че таксиджиите са изроди всеки знае няма нужда да почваме нова тема за това



Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови [re: Kaмeлия]  
АвторKaмeлия (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 13:58



... И писано от таксиджия - думата "копърка" е от техния жаргон, само те я употребяват.

Изглежда посланието за наивниците е : ползвайте само ОК! ако не искате да ви преебат!! И също колко са тъпи клиентите на таксиджиите...



Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете! [re: пpekapaнa]  
Автордъpтo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 10:28



вскщдмщм



Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови [re: пpekapaнa]  
Авторбeчи (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 11:33



В центъра е пълно със заведения - под път и над пъд, и недоумявам защо човек трябва да се самоизтезава по такъв начин. И на мен ми се е случвало подобно нещо в автобуса, но си мислех кое е най-близкото кафене до спирката на която ще сляза и за най-прекия път по който ще стигна. А що се отнася до шофьорите на таксита - по-голямата част от тях са мързеливи, смърдящи и низко образовани люде. Така, че трудно е от тах да се очаква джентълменско отношение. Истината е, че повече трябва да разчитаме на мисловната си дейност отколкото на помощ от околните.



Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови [re: тakcидижиятa]  
АвторЖeлaeщa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 14:18



с мен, с мъжът ми или с двамата?
Пиши!



Тема Re: Пак ме прекараха!Аман вече!Помогнете!нови [re: Kaмeлия]  
Авторжeлaeщa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 14:20



От ОК ебат ли? Ако да да ги ползвам




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.