Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 24.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ОК такси - аерогара Софиянови  
Автор Prof.McGonagull (устремена *V*)
Публикувано18.11.05 14:10



Не ми се разказва с пълни подробности цялата история, защото съм я разказвала вече няколко пъти, а и се чувствам достатъчно омерзена, но съм задължена да споделя част от нея тук, за да не попаднат други хора в моето положение.

С няколко думи: наложи се да пътувам за чужбина заради участие в международна конвенция. Полетът ми беше в 8.10. В 7.03 поръчах такси, като обясних, че е за летището. Чаках - не дойде. Обадих се пак. Пак приеха поръчката, като дори записаха номера ми. Пак не дойде. На третия път най-нагло заявиха, че не са приемали позобна поръчка. Наближаваше 7.30, а срокът за чек ина вече изтичаше. Щях да закъснея за откриването на същия ден, а и да плащам нов билет! (Не че нямах пари, но трябваше ли??!)

Когато отново не се появиха, се наложи да се обадим с приятелката ми на един неин познат. Той спаси положението - пристигнах 2 минути преди да затворят чек има и трябваше да слушам мърморенето на намусената служителка на летището.

След доста помощ от страна на случайни хора, чужденци и българи, се добрах до салона, където трябваше да изчакам.

И знаете ли какво стана??!

Няма да повярвате, на мен ми идеше да ревна и да се разсмея едновременно: точно след мен влетя момиче на ръба на истерията, което бе закъсняло, защото бе поръчало ОК такси същата сутрин и те не се бяха появили на адреса!!!!!


Така че, ако бързате, особено за нещо изключително важно, просто забравете тази фирма! Това е съветът, който мога да дам, а дали ще ми повярвате, решавате вие!

Top Vampire Writer



Тема Re: ОК такси - аерогара Софиянови [re: Prof.McGonagull]  
АвторKpacивaтa Maнekeнka (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 16:25



Ама како, аз колко пъти да повтарям, че да се возиш на такси било то ОК или Офкей, или Супертранс е много много неизгодно.
Защо не си купиш една кола?!



Тема Re: ОК такси - аерогара Софиянови [re: Prof.McGonagull]  
Авторrpoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 18:38



Тази история е пълна измишльотина.



Тема Re: ОК такси - аерогара София [re: Kpacивaтa Maнekeнka]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано20.11.05 15:53



и къде ще си остави колата на летището? 3 лв. на час за паркинг земат.

Колкото до Ок - аз също пътувах скоро, но дойдоха навреме и стигнах нормално за полета



Тема Re: ОК такси - аерогара Софиянови [re: Prof.McGonagull]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 20:07



НА мен пък ми направи впечатление,че са окупирали отвън летището и дакато чакам мъжа ми,какви простотии видях. Бой за клиенти!Има ред,който май не се спазва,те не могат да се организират сами,та 1 мадама го прави.Викат като луди и по клиентите,сърдити едни,прибутват си колите като ги изключват от скорост за да пестят
Не знам по какъв критерий ги избират тия шофьори



Тема Re: ОК такси - аерогара Софиянови [re: tedche]  
АвторKpacивaтa Maнekeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 16:35



ми ще вземе някой да го закара и колата да откара



Тема Re: ОК такси - аерогара Софиянови [re: eднa]  
АвторKpacивa Maнekeнka (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 16:54



както каза една потребителка по-надолу по това че имат готини членове



Тема Re: ОК такси - аерогара Софиянови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано21.11.05 18:17



Честно казано това е изненада.

И аз си имах едно пътуване напоследък, звъннах си им вечерта да си поръчам такси за точен час (да ми е мирна главата, че сутрин все се замотавам иначе) и на сутринта даже таксито беше долу минути по-рано... И редовно като ще пътувам нанякъде звъня за такси на точен час и просто нямам издънки. То не че е имало и като съм звъняла по други поводи де... Така че наистина ме изненадва цялата тази история.

Звънна ли в централата им да им кажеш коя от онези дето приемат поръчките го е погодила този номер? Защото те все пак си казват името като вдигнат...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: ОК такси - аерогара Софиянови [re: Kpacивaтa Maнekeнka]  
АвторAmerican (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 18:42



da ti sErem u ustencata pa na tebe, bedna mirizliwa bulgarska kurwa s dwesta lewa zaplata, she mi prawish swirki za 50 dolara kato se wurna za Koleda! Ebah ti mizernata durjawica- bezparichie i bednotiq, a pretencii do nebeto



Тема Re: ОК такси - аерогара Софиянови [re: Prof.McGonagull]  
Авторtaxi (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 15:27



Направо се учудвам, защото много рядко накой в тази фирма би си позволил такова нещо. Обади се в централата им и кажи за твоя случай. На диспечерката, която е "приела" поръчката ще и наложат глоба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.