Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ В ТЕХНОМАРКЕТ!!!  
Автор Hiker (horizonbound)
Публикувано08.11.05 08:56



Европейска верига уж и накрая кво??? Купих си едно плейерче за МР3 марка NEO, тунерчето му се скапа за две седмици, обясниха ми, че това може да се оправи само в Централния сервиз в Дружба. Занесох го края на август... Е, минаха три месеца почти... Тия копелета си правят оглушки, щяло да е готово след два-три дни и така вече 2 месеца... Що за сервиз е този да се излагат така и що за магазин е Техномаркет, за да си позволи да се излага с такъв скапан сервиз?
Изводът е един - НЕ КУПУВАЙТЕ В ТЕХНОМАРКЕТ, ТЕ ПРОСТО НЕ УВАЖАВАТ СВОИТЕ КЛИЕНТИ!!!



Тема Съвет...нови [re: Hiker]  
Автор Porcaro (Нервак)
Публикувано08.11.05 20:20



1. Не си купувай повече нищо с марка Нео, Фърст, Деу, Елит и т.н. боклуци!
2. Конкретно за твоя случай - заеби сервиза, отиди в Техномаркета, търси някой от шефовете или поне някой от отдел Клиенти. Вдигни скандал и бъди убеден, че въпросът ти ще се уреди.
3. Успех!



Тема Re: Съвет...нови [re: Porcaro]  
АвторHiker (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 09:29



Благодаря за съвета и увереността!
Аз си знаех предварително, че НЕО не струва, ама ми трябваше спешно нещо, с което да слушам радио, както и диктофонче... Е, накрая провалът беше пълен, щото лятото мина, а тия педали просто си демонстрират старото соц отношение към клиента като към субект за доене и баламосване... с една дума: ИЗМАМНИЦИ!



Тема Re: НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ В ТЕХНОМАРКЕТ!!!нови [re: Hiker]  
АвторCтoян (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 09:06



E,аз съм извадил късмет с моето Нео,вече година бачка идеално,но съм абсолютно съгласен с теб за техномаркет-НЕ УВАЖАВАТ КЛИЕНТИТЕ СИ!Тук имаше доста теми за този магазин,проблема не е само в марката на продукта,която избират клиентите .



Тема Re: НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ В ТЕХНОМАРКЕТ!!!нови [re: Hiker]  
АвторPishmanMajstora (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 12:49



Ako imas faktura, garancionna karta, obarni se kam sajuz na potrebitelite.
Parvo probvaj da se dobres do shefa na serviza, no prepolagam na izmekqra mu e qsno 4e prodawat bokluk i na praktika mnogo nesta ne podlezat na remont, a na zamqna. Taka e v civilizaciqta ...



Тема Re: НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ В ТЕХНОМАРКЕТ!!!нови [re: Cтoян]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 21:27



То само в Техномаркета да беше. Август месец купих MP3 player "TwinMos" от магазин Електрон / НДК/. Блокира още същия ден. На другия ден ми го смениха. Издържа един /1/ месец и отново заби. Взеха го за ремонт в сервиза им, като казаха, че ще е готов до 2-3 дни. Измина месец без реакция. Колкото пъти и да се обаждах ми казваха, че още не е готов. Накрая вдигнах скандал по телефона и казах, че искам да разговарям с управителя на магазина. До него разбира се не допрях, но на другия ден ми се обадиха, че е готов. Като отидох ми го дадоха набързо и обявиха, че са го сменили защото не могли да го поправят!!!!!!!!!!!!!!! При оглед серийния номер беше същия, гаранционната карта нямаше никакви нанесени данни за сервизно обслужване. За това, че при гаранция от 6 месеца уреда е стоял 1 в сервиза им нито извинение нито промяна на гаранционният срок. На въпроса :как ще процедираме при нов отказ: както досега.Ще го донесете и в сервиза. Този път за колко ли? И така до 6 месеца, а след това????? Никога повече този магазин "Електрон бг".



Тема Re: НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ В ТЕХНОМАРКЕТ!!!нови [re: PishmanMajstora]  
АвторПaтил (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 13:45



ТЕХНОМАРКЕТ или друг. Просто избягвайте евтиното, че излиза накрая по-скъпо




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.