Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 21.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Автогарата в сфнови  
Автор sladka (gotina macka)
Публикувано19.10.05 11:43



Още в 9ч сутринта имаше 2ма пиани в 2 различни автобуса.Единия беше нашия.Пиеше уиски от бутилка пушеше в реиса и скачаше на бой на всеки путник.Едвам пристигнахме до Търново.Същия автобус продължи до варна, с пияницата вътре.Никои не смя нищо да му каже.През цялото време ни притесняваше, пееше , хилеше се като изрод.3 пъти спирахме да пикае.
Питам, няма ли някаква защита за пътниците?



Тема Re: Автогарата в сфнови [re: sladka]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано19.10.05 12:50



само не разбрах какво общо има автогарата?
Грижата за пътниците и за недопускането на такива елементи си е на превозвача... оплачи се централата на превозвача... понякога помага

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Автогарата в сфнови [re: sladka]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано21.10.05 15:49



Не случайно никога не пътувам с автобус. Предимно с кола или в краен случай с влак.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Автогарата в сфнови [re: sladka]  
Авторбoбo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 18:47



Хм според мен шофйора е трябвало да спре в първото населено място където има РПУ и да се обади по телефона..!!



Тема Re: Автогарата в сфнови [re: sladka]  
Автор DeeplnsideYou (insatiable)
Публикувано24.10.05 16:10



Много по сериозно, направо престъпно, нарушение е това, че по телефона Информацията за часовете на автобусите не е вярна!!! Какъв е смисъла от тъпата патка висяща на телефона на информацията, след като не знае кога има и кога няма автобуси?! А дали великата софийска автогара има сайт за информация а? И въобще кога градския и междуградския транспорт ще влезе в интернет, както е в нормалните (сори за клишето) западни държави?!



Тема Re: Автогарата в сфнови [re: DeeplnsideYou]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано24.10.05 16:19



айде няма смисъл да се пениш, щото специално пък Централна Автогара София има много подробен сайт с разписания и търсачка, при това от самото й откриване...



Just a genius



Тема Re: Автогарата в сфнови [re: Blake]  
Авторurod (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 10:07



мда някои хора вместо да пишат глупости да вземат първо да поизползват гугъл



Тема Re: Автогарата в сфнови [re: Blake]  
Авторxax (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 19:19



Даже и да имат, кво от това? В 50% от опитите ми да видя разписанието, то не работи. Май се стискат да плащат за хостинг или колокация в някоя сериозна фирма, а си държат сървърите при тях?
За импулсния им телефон няма да говорим...



Тема Re: Автогарата в сфнови [re: xax]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано26.10.05 10:35



ами не знам ти какво се опитваш да направиш, но досега колкото пъти съм опитал, сайта винаги си е работел идеално, така че не знам за какво говориш...
Ето сега току що пак пробвах - всичко е 6... според мен проблема е в собствения ти интернет доставчик, замисли се да го смениш

Just a genius



Тема Re: Автогарата в сф [re: Blake]  
Автор lamqta_Spas (lamq)
Публикувано27.10.05 09:41



Blake не му е виновен доставчика, задклавиатурното устрйство не бачка като хората
сайта на централна автогара си бачка меко казано "ПИРФЕКТНО"

изфиняфам се ако е ниграмотну



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.