Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: lav]  
Авторизлъraнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 13:13



Бягайте от тези мошеници и мен ме излъгаха. Сега вместо да се радвам на нов под всеки път като го погледна се сещам какви нерви изхабих.



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: lav]  
Автори aз cъм излъraн (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 16:33



Не купувайте от тези мошеници за да си спестите проблеми.



Тема Re: laminirani parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: и aз cъм излъraн]  
Автор elian2OOO (непознат)
Публикувано22.05.06 16:37



ами като сте излъгани - търсете си правата!нали имате договори в крайна сметка. а че са лъжци е вярно-един познат си изпати по същия начин като вас с тази фирма.



Тема Re:Parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: elian2OOO]  
АвторBarbie (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 22:28



Az si kupih laminat ot SPACE i sam dovolna ot momi4etata v magazina i ot gotinite montajistii.Kupih si go v sriada i mi go montiraha v petak.Prosto triabva da ste mili i vsi4ko 6te e nared.Akoi prav i kriv e drug vapros,vajnoto e 4e tam pone proizhoda i ka4estvoto na laminata sa sigorni.Kiss



Тема Re:Parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: Barbie]  
АвторHaпpaви cи caм (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 10:29



Аз пък си купих ламиниран паркет от Практикер миналата седмица и като ми казаха че искат 150 лева само за транспорт от Дружба до Слатина .... направо ми идваше да ги напсувам .
Хванах едно такси и си го прекарах до вкъщи .
Вечерта с приятелката ми , нямахме търпение да го сложиме и не чакахме никакви майстори да идват , ами се азхванахме , махнахме старият паркет и сложихме новите плоскости , имайте предвид , че бяхме пълни аматьори в слагането на паркета , но няма нищо по хубаво от това да знаеш че сам си си направил всичко и то с кеф , като дори най дребните детайли си ги изпипахме така както дори най добрият майстор не може да го направи , просто защото си го правиме за нас , а не за пари .
Друг е въпросът , че започнахме в 20 часа вечерта да го подменяме и свършихме в 9 сутринта ;-)
Сега се гордеем с направатя му а и спестихме поне 150 лева за монтаж :-)



Тема Re:Parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: Haпpaви cи caм]  
Авторrabotia v space (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 16:57



Не е вярно, че качеството е гарантирано. работя в спейс. Мога да ви кажа, че много от паркетите са от Китай. ха- ха
разлейте чаша вода върху паркет, особено ако е по- евтин и ще видите след някой ден какво ще стане хха- ха



Тема Re:Parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: Haпpaви cи caм]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 21:12



Tova e ne6toto koeto osmislia jivota ni i ni pravi po dobri.Ako vsi4ki si pomagame 6te bade po-dobre,i niama da sme razo4arovani.Kakvo 4akat xorata ot kompleksnite uslugi,estestveno 4e ni6to ne stava.Targoviata niama ni6to ob6to s po natatak.Horata iskat da prodavat parket i da si pribirat pe4albata.A sega ne e taka,za6toto triabva i da go montirat,a montaga triabva da platit ot pe4albata na parketa,e togava predlagam da si go montirame sami.Nali balgarina ot vsi4ko rabira.
P.S. ti koito raboti6 v SPACE,ot kade vzima6 pari za da si jivurka6/ot tiax nali/ne e hubavo taka.





Тема Re:Parketi Space i bezplatniq montaj....нови [re: Toni]  
Авторrabotia v space (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 16:28



ако си мислиш, че вземам от тях пари лъжеш се. ако разчитах на техните пари да съм умрял от глад.Нямаш си представа какви са експлоататори и колко сълзи леят продавачките за да вземат 300 мизерни лева накрая на месеца. ама нямат друга алтернатива и затова стоят там. ама не знаеш шефа и жена му как харчат, леле- мале. 300 лв. за фризьор само...



Тема Re:Parketi Spaceнови [re: rabotia v space]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 13:47



VINAGI KADETO I DA RABOTIM GLEDAME KAKVO PRAVI 6EFA.AKO NE TI OTARVA IZ4EZVA6,AKO NE RABOTI6.KATO STANEM I NIE 6EFOVE I NIE 6TE XAR4IM.I AZ VZIMAM 300 LEVA,NO SI KUPIX DAJE LAMINAT OT 21.90 ZA6TOTO IMA6E HUBAV TZVIAT.PROSTO TRIABVA DA UMEE6 DA PESTI6.V SPACE PRODAVA4ITE SA MLADI I SIGORNO IM SE VIVEE PO-TAKA I ZATOVA NE IM STIGAT.
P.S. JIVEI I SI BA4KAI DA NE TI PUKA KOLKO XAR4I 6EFA I 6EFKATA





Тема ЛАЙ НА КИРЛИЦА МА!нови [re: Toni]  
АвторKpeтeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 19:31



ей тъпа кучка, не стига че не знае буквите ми и капс лока натиснала. Алоу... умопобърканата. Туак ене емястото да избиваш комплексите породени от факта, че семейството ти е бедно и не си могла а научиш буквите! Може майка ти да си смени професията с някоя по-древна и тогава ще имате пари. за сега обаче си трай!Също така баща ти може да напусне работата като нощен пазач...дейба и нехграмотницата!@




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.