Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 25.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ало последнмата:нови [re: tigur4eto]  
АвторEдин ckaпaняk (Нерегистриран)
Публикувано26.07.07 13:05



2 години работя с Еконт.Около 50.........55 пратки съм изпратил и 20-на съм получил.Като цяло проблеми не съм имал голями,но от онея дни ме разбиха:пратка София/София - два дена няма човек на адреса,неточен и какво ли не.Пратка беше с определен час.............белята стана,но то си е за моя гъз,а не на куриера,който по всяка вероятност не се разхождал в жегата някъде из София.
Тъй като отварям онлайн магазин,трябваше да намеря някоя фирма с наложен платеж.Естествено само не и Еконт ми беше в главата.
Тъпаците от Спийди ми връчиха към 30 страници договор,който трябва да се подпише и "одобри"-естествено на излизане от офиса им го хвърлих в кошчето.Обиколих тук,там-работата не е по различна при всички и ме тресна гениалната идея:Булпощ.Имам си поща в хода,доставката е на другия ден(където и да е) и най-странното парите реално са 48 часа по-късно при теб.Вече съм с 15-на-20 пратки........дойдоха и първите наложни платежи...........всичко е точно за сега.Май добрата стара поща си е по-добре от колкото някакви нещастни фирми,които знаят само събирането.



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторnqkakav tip (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 11:08



zasho si siguren 4e e imalo nqkoi na adresa ili 4e si dal pravilen adres?



Тема Re: Еконт са голям боклук!нови [re: daSeEbete]  
Автор agresor75 (непознат )
Публикувано13.08.07 17:08



ami boklyk sa ekont. elate gi vijte v chirpan kak se naduvat. dobre che speedy otvori ofis. hem dobre rabotqt hem sa i kultyrni. a ne da ti pushat cigari n asreshta i da ti se mrushtqt.



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторhemkomp (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 13:59



Колега съсипан съм, уплашихте ме здраво .
След обстоен преглед на форума се отказах да ползвам "услугите" еконт (няма да ги напиша с главни букви). Налага ми се да изпратя важни договори ама как сега да стане при условие че може и да не ги видя повече.
Всяка информация за някой добър куриер ще ми е полезна.





Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторdereck_25 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 20:51



abe te vsi4kite sa palni ....prosto sa golemi darvari...da ne govorim za the boss...toi e nai "varha na sladoleda" ba6



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: dereck_25]  
Автор naci (нефашиста)
Публикувано01.09.07 08:42



Всички со едно и също райно!Преди сидмица пращам една пратка с ин тайм от София зя Пловдив ва брат ми с посочино всичко както трябва ,след 4 зена и нри обаждания ме светват че била отказана от получателя.След 2 скандала и 6 обаждания най насрая всичко бе наред и питам накрая една анонимна вуйна,а кой ще ми даде парите за телефоните ,пълно мълчание!!!

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
АвторCлaвeцa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 18:31



Да споделя и моето мнение за Еконт.

То явно в България е трудно да си в бизнеса с куриерски услуги. Явно всички искат да изкарват пари, а обслужването и другите неща хич ги няма.

В началото бях доволен - посочват интервала в който ще минат, който беше 30 мин. - 60 мин., идват ти на крака в офиса, цените им бяха атрактивни в сравнение с държавната поща. Всичко това остана в 2004-2005.

Сега нещата май са коренно различни. Какъв ми е опита от последните 2 месеца:
1. Плащам си за доставка в точен час и пратката ми се доставя със закъснение, като разбира се трябва да прозвъня офиса им и да ги юркам да си свършат работата, за която съм си платил.

2. Чакам куриер в интервал от 3 часа и след обаждане в офиса (разбира се 20 мин. след времето, което ми бяха посочили ми казват, че куриера идва след малко и минава още 1 час докато дойде.

3. Сайта им хич не работа - никаква справка не може да види човек като хората. Няма и възможност да им изпратиш и обратна връзка, защото формата не работи. Половината менюта са в реконструкция.

4. Поръчвам си куриер и им казвам, че искам фактура и като дойде - каква изненада - не можело да ми издаде фактура, защото имали нова практика - изпращали ги по Интернет (ами ако нямам достъп до Интернет?). Дадох им даннни, чакам си фактурата - ден, два, три. Обаждам се в офиса - служителката ми казва, че в понеделник ще получа фактура. Разбира се нищо не получавам - обаждам се, за да разбера, че трябвало да си кажа данните на местния диспечер (а защо тогава куриера ми взе данните + визитка да ми изпратят фактурата, защо предната колежка, каза, че ще получа в понеделник?). Тепърва ще се подава информация в касата, за да може да ми издадат фактура (на кой ли ден - пети, шести, десети - а имат задължения от момента на плащането да ми издадат фактура в тридневен срок). Все още си чакам фактурата.

Знам, че се допускат грешки - един път - случва се, два пъти - простимо е, ама когато нещата станат системни. Чудно ми е защо си дават парите за реклама при условие, че е 6 пъти по-евтино да задържиш доволен клиент, отколкото да привлечеш нов.



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторem (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 13:43



добре бе, мамка му. аз искам да си поръчам от един онлайн магазин нещо, и там пише че ще ми бъде доставен от фирма еконт

или по скоро като чета тука кво пише пратката НЯМА ДА БЪДЕ ДОСТАВЕНА .. аааае злета съкз сичко у бг не знам ся да си поръчвам ли, или не? като чета тука ми става лошо.. да не зема да се набутам в някъф филм безкрай малеи хахаха ако някой знае може ли да каже за цени алабала , поне ако те преебат да се знае да не плащаш много? :Д стойността на продукта ми е 5лв , тия от еконта сигурно ше ми земат поне едно дестина лева, щот съм от перник.. сигурно и повече, бее деазнам как им седят нещата там.. та ако може някой да каже



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
АвторAнreл2O9 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 17:33



Търсих в гугъл саита на еконт и съвсем случаино попаднах на това мнение и дотук моето търсене на тази фирмичка приключи!!! И колкото са повече хората като мен и този човечец, толква повече фирмите ще се опитват да завишат усугите си!!!!



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/) [re: Aнreл2O9]  
АвторVanko (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:55



Mnogo kreteni na edno mqsto :))) Az glavno sam im polzval uslugite 3pati i 3te pati sa bili tochni. Frapira me mnenieto na nqkaf glarus slujitel li tam kakvto beshe. Abe drishlio zashto trqbva az da vlizam az v polojenieto na nqkakvi si novoizlupeni biznesmeni ?!? Izlziat li na pazara da predlagat usluga chiqt cena te sami opredelqt ?!? Plashtam li si za tova koeto mi predlagat kato usluga ?!? Zashto podqvolite ot kakto si dal parite i sa te prelagali trqbva sled tova da im vlizam az v polojenieto ?!? Kogato daden individ bilo to firma, chovek, organizacia ili kakvoto i da e, nemoje da predloji kachestvena usluga, a za smetka na tova iska zaplashtane, to tova e chista proba propadlak. Taka e s vsichko v darjavicata ni. Minavat godini da chakash razni novozilupeni kreteni da izrastat i trqbva da im vlizash v polojenieto che im bilo trudno. Abe na vas vi e trudno ama vi se plashta za da imate stimul be! Cql jivot chakame razni profani da pravqt pari na nash grab dokato si usavarshenstvat uslugata. Mi kato si tolko otvoren pusnete gi bez pari be i kato ste veche v krak i moje da izpalnite tova koeto obeshtavate togava tarsete i zaplashtane. Pravim s teb ugovorka che utre petak 13:00 shte dostavish bomba koqto shte se vzrivi v 13:20. Ti mi q nosish na drugia den i iskash da ti vlqza v polojenieto, ok shte vlqza sas sveshtichka v raka. Aman ot nekadarnici i ot psevdo biznesmencheta. Ai sas zdrave.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.