Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 25.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: sony]  
Авторxoxo (Нерегистриран)
Публикувано24.12.06 17:19



Абе ей, Sony ли си, Еlite ли си, разносвач такъв.

Първо - случая, за който става дума, не е по празниците.Второ - това не са прищевки, а услуга, за която си плащаме - с регламентиран срок за доставка.Трето - като ти е натоварено, намери си по-лека работа.
Айде, Весели Празници.



Тема Re: ЕКОНТ е най-точната куриерска фирманови [re: TALl]  
АвторJMUC (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 19:14



На автор TALI искам да направя забележка първо да си оправи правописа и чак след това да дава мнения наляво и надясно... Стига бе хора, толкова е смешно и нелепо. За какво говорим. Не знаеме как се ползва "и" и "й" - ами как "твой колеги" бе, нали е множествено число!? Освен това думичката "кадърен" очевидно е доста сложна за автора, който/която упорито я изполва доста некЪдърно. Да не говорим за "провинциЯлистчетата"... Та така. Няма нужда толкова да се палим. Сядаме с правописен речник зад клавиатурата и чак след това плахо посягаме към нея.


А това, че понякога стават грешки при куриерите е напълно нормално. Все пак, там където работят хора, стават и грешки. И всички е най-добре да се кротнем по този въпрос и да се опитваме да бъдат възможно най-коректни към тях и разбира се най-настоятелно да си преследваме интересите, когато те вървят срещу тях. Платили сме си, вярно е, ама колко сме платили?



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: PИБKO OOД]  
Автор Hopkins (непознат )
Публикувано17.03.07 14:52



Ами нещо много невероятно ми звучи този ваш случай, защото един от ръководителите на цялата тази работа съм аз и такива фрапиращи случаи, при които никой да не може да ви подаде информация и да ви насочи към компетентно лице са изключени, но все пак не твърдя, че си измисляте и искрено ви се извинявам за причиненото неудобство от името на цялата фирма!



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: xoxo]  
АвторShadowMaster (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 17:48



Аз не съм имал проблеми с тях до този момент. Утре чакам пратка от София до Стара Загора и съм убеден, че ще си пристигне навреме.



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторtan (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 15:38



vseki den izprashtam pratki s tiah ili Speedy i dosega samo vednazh imashe pogreshno dostavena pratka, no problema se reshi vednaga......



Тема Еконт са голям боклук!нови [re: .]  
Автортeнekия (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 14:32



Само ще кажа, че Еконт немогат за 20 дни да ми доставят пратка от София до София! И всеки ден пратката е в куриера! Бая километри навъртя тая пратка, но на мен ми трябва! На всичкото отгоре не вдигат телефона или прекъсват линията когато се обадиш за справка!



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторtigur4eto (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 13:24



Ne samo v Sofiq ne poznavat adresite, no dori i v Dobrich ne mogat da se opravqt! Ne stavat za ni6to no ne razbrah kude im e centralniq ofis, za6toto az si pribrah pratkata koqto taka i ne be dostavena za 3-4 dena i mi zaqviha 4e nqma da polu4a obez6teteniq za pri4inenite vredi i propusnati polzi! Raz4itat 4e obiknoveno horata nqmat vreme da se zanimavat s takiva kato tqh i produljavat da se pravqt na biznesmeni bez da razbirat ot elementarna etika! Men me pratiha za po-burzo obslujvane v....Burza pomo6t! E ne da pobesnee6 ami ne znam i sa zasegnati, 4e s partnjora mi gi narekohme maloumnici!!!!



Тема ало последнмата:нови [re: tigur4eto]  
АвторЖeнaтa-MЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 14:54



Лай на кирилца ма. Не си ли била на училище!????



Тема Re: ало последнмата:нови [re: Жeнaтa-MЪЖ]  
Авторtigur4eto (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 13:11



Почти съм сигурна кой стои зад тази реплика и за негово сведение няма нищо толкова анонимно в тези сайтове когато нещата излязат от контрол! Другото, което е, че човек имащ претенции, че е ходил на училище би трябвало да е усвоил елементарни норми на поведение и че хората не лаят, а говорят! Освен това като гледам какви проблеми имашс кирилицата, мога да си представя какво е с латиницата! Тка,че не можеш да ме уязвиш! Или те боли, че нещата този път не останаха незабелязани и имаше последици! Или искаш и други потърпевши да си търсят правата и за жълти стотинки, защото въпросът с неизпълнените задължения и платени услуги е принципен!
P.S. Извинявай за закъснялия отговор, но не стоя нон-стоп в блоговете! А ти добре, че проверяваш отзивите! Полезно е ! Е , за хората, които могат да си правят изводи!



Тема Re: Еконт са голям боклук! [re: тeнekия]  
АвторdaSeEbete (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 02:38



pluete po ekont,a prodaljavate da rabotite s tqh.Mi hodete drugade be,kurierski firmi kolkoto iskate.Da ama kade drugade 6te vi tarpqt prostotiite i pri6tevkite.Kolko eytakiva ubitaci sa se zari4ali 4e nqma da rabotqt pove4e s ekont,hodqt kadeto hodqt,naritat gi otvsqkade i ayde pak v ekont.

Tapaci. Ama kato se varnete v ekont ste mnogo krotki be,6toto i ot tam ako vi naritat 6te uvisnete kato sopoli i pratkite sami 6te trqbva da si gi nosite,i da vidim togava vie kak ste sas adresite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.