Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 25.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема и аз това щех да кажа!нови [re: Porcaro]  
АвторKykилa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 21:53



Български пощи на последно време действат много добре!



Тема Re: и аз това щех да кажа!нови [re: Kykилa]  
АвторDOVOLEN (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 10:38



Има нова куриерска фирма:"Европът"!!!!От скоро са на пазара, обаче вече са популярни и се ползват все повече и повече.Досега не съм чувал за недоволен техен клиент.Цените им са сравнително ниски, а качеството на услугите - мн.добро!Не искам да им правя реклама, просто изказвам задоволството си от тяхната работа.Това е!

пс:Явно ЕКОНТ са рекордьори по некадърност...



Тема Re: и аз това щех да кажа!нови [re: DOVOLEN]  
АвторBP (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 16:57



Да наистина Европът са отлични. Идват винаги на време да вземат и доставят пратката. Цените са най-ниски в сравнение с еконт и спиди.



Тема да да в началото може да е добре,нови [re: BP]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 18:47



Но после като си назначат роднитите става много зле. Като тея куриери от спиди, дето висяка по всички кафенета на БАН, и се наливаха с евтина ариана... После да се чудиш как ли карат



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторsluchaen (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 14:53



"In time" са страхотни ! Нека не Ви звучи като реклама на фирмата, тъй като това не е целта ми, но повярвайте повече от 5 години ползвам само In time и никога не са ми създавали проблеми !За "Еконт" и аз зная, че са гола вода /извинявам се за израза/!!!



Тема да бе! Голямата страхотност!нови [re: sluchaen]  
АвторПeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 15:44



И тея са същите пуяци!



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: .]  
Авторoщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 03:00



Във вторник трябваше да получа пратка от интернет магазин, която да бъде доставена от Еконт, като според това, което ми казаха - преди обяд щяла да бъде извършена доставката.
Стана 13 ч., стана 14 ч.
Обадих се да попитам какво означава "до обяд".
Отговориха ми, че ще проверят и да се обадя след малко.
Обадих се пак.
Били звъняли на г-жа Х и не се били свързали.
Обяснявам, че нито знам коя е г-жа Х, нито имам нещо общо с нея и че аз съм с друго име, фамилия и т.н.
Диктуват моя адрес, моя телефон, но... друга фамилия.
Отново уточнявам, че това не е моето име и че на моя телефон никой не е звънял.
Отново проверка.
Куриер бил идвал да адреса, но нямало никой.
Пълни глупости! Не съм излизала никъде, апартаментът е малък, звънецът - силен. Няма шанс някой да е идвал и да не съм го чула.
Щяли да проверят какво може да се направи и затварят телефона.
Звънят ми - пратката щяла да бъде доставена до 17 ч.
Примирявам се, че ще съм "вързана" през целия ден и отменям поети ангажименти.
Към 16 ч. отново се звъни по телефона, отново търсят г-жа Х. Нямало никой на адреса - куриерът бил на адреса, но никой не му отварял.
Пак обяснявам, че аз не съм г-жа Х и освен това съм на адреса и никакъв куриер няма.
Отново следва прекъсване и след малко ново позвъняване.
Куриерът бил на съседната пряка и аз да съм слезнела долу и да го потърся?!!?!?
Тук нервите ми не издържаха.
1 - аз плащам куриерската такса за услуга "от врата до врата"
2 - наслушах се на една камара лъжи
3 - не мога да си представя как си оставям детето, юрвам се по улиците търсейки някакъв куриер, който я го има, я не.

Уточнявам, че адресът е абсолютно точен и ясен, леснооткриваем, има табели както с името на улицата, така и номерът на блока и входа са видими и ясно обозначени и вероятността някой да не може да го открие е =0 - т.е. или никой не го е потърсил, или е пълен идиот.
Заявих, че няма да търся куриера им по улиците и да бъде така добър да ми достави пратката или да я връща откъдето я е взел и да си гледат работата.

Следва поредното затваряне на телефона и поредното позвъняване.
Куриерът идвал, но аз да съм си била сдържала нервите и да не съм повишавала тон!

Специално гледах през шпионката.
При качването си на етажа куриерът огледа всички останали врати и тогава дойде при моята, т.е. видно беше, че за първи път идва на адреса и че "колегата е идвал на адреса, но никой не му е отворил" е 100% лъжа.

Преди няколко месеца пък два пъти ми се наложи да викам куриер, за да вземе пратка, която аз изпращам, но така и не изпратиха куриер. И двата пъти имах сериозни разправии с Еконт и се отказах да ползвам услугите им при изпращане на пратки. Вече съм убедена, че ще отказвам и да ми се изпращат пратки с тази фирма.

За съжаление последното ми приключение ми оставя неприятен спомен от пазаруването през интернет... а в случая магазинът няма никаква вина за това - те бяха изпълнили това, което зависи от тях, а именно - да изпратят поръчката ми. Неприятностите дойдоха от куриерската фирма.



Тема Re: ЕКОНТ (http://www.econt.com/)нови [re: oщe eднa]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 09:00



<< Специално гледах през шпионката.
При качването си на етажа куриерът огледа всички останали врати и тогава дойде при моята, т.е. видно беше, че за първи път идва на адреса и че "колегата е идвал на адреса, но никой не му е отворил" е 100% лъжа. >>

Нали не мислиш че имат само един кур-иер дето да обикаля за доставки?



Тема ЕКОНТ е най-точната куриерска фирма [re: .]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано26.05.06 10:25



Работя ежедневно с ЕКОНТ от 2001 г. Имам договор с тях. Мнението ми е че това е най-точната куриерска фирма в Балгария. Имам договори още с Интерлогистика, Спиди, ТИП-ТОП куриер и ЛЕО експрес така че база са сравнение имам.
Винаги идват навреме, пратки не са се губили, пратки не са се надписвали, винаги са любезни... какво повече ми трябва?

Много съм доволен и няколко пъти съм правил подаръци на офиса им в моя град.
Мое мнение.



Тема Re: ЕКОНТ е най-точната куриерска фирма [re: The Secret Lover]  
Автор XaMaB2 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 16:04



Ами като им правиш подаръци, много ясно че ще се грижат за твойте пратки.
Нали не вярваш че отношение към клиент който носи по 2 пратки на ден е същото като към някой който ги ползва за пръв и единствен път?
Иначе еконт съм ги ползвал 3 пъти и 3-те пъти всичко е било наред и навреме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.