Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Рециклиране на тонер касети!нови  
Автор fronty (непознат )
Публикувано10.05.05 14:34



Собственик съм на фирма с интензивна печатна дейност. Желая да рециклирам старите си тонер касети, но за съжаление до мен достигна информацията, че на българския пазар качеството на тази услуга не е на висота поради липса на специалисти.
Поразпитах тук - там и ми препоръчаха да опитам в Арбикас или Полимакс-55.Относно Тонер Дайрект ми казаха, че доста са се дефокусирали и в момента продават всичко,а и доста хора от сервиза им са напуснали, от което и качеството страда.
Ползвали ли сте услугите на горепосочените фирми и какво е мнението ви?

Благодаря Ви !



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: fronty]  
Автор ¤ Cтeфaн ¤ (мълчалив)
Публикувано10.05.05 17:14



Препоръчвам ти да идеш в Полимакс. Винаги работя с тях и гарантирам, че са добри.



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: ¤ Cтeфaн ¤]  
Авторlavazza (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 18:46



po dobre izbereti tonerstream -mnogo barzi i mnogo korektni rabotq s tqh ot 5 meseca i vinagi ostavam mnogo dovolen



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: fronty]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано30.06.05 13:56



Съветвам те да си купуваш касети за повече на брой копия и така разликата между рециклираната и новта е много малка, освен това никога незнаеш колко тонер са ти сипали в касетата. Аз така правя и качеството на печат е много по добро от рециклираната касета. Разбира се ако се ползат от най евтините принтери този номер нестава, но когато касетата е за 9000 и повече копия няма изгода от рециклиране.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: fronty]  
АвторCнeжи (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 12:46



Заповядайте в Копилинк - тел.9625228,9625939
Гарантираме най-добрите цени и качество. Работим с продукти на Статик Контрол - всеобщо признати в бранша!
e-mail: copylink@intech.bg



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: Cнeжи]  
Авторdess1 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 12:28



neznam za vas, no az si zarejdam kasetite ot 9 godini v Arbikas i dosega ne sam imal problemi a pak vie ako imate izlishni pari moje da probvate i pri drugite



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: fronty]  
Авторadves (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 14:47



do kolkoto znam arbikas dup4at kasetite s bormashina
za toner direkt e qsno - ne stawat
az rabotq wuw goljama firma i imame nad 30!!! printera
popitah kolegata, koito se zanimava s konsumatiwite
ot 4 godini POLIMAX zarezdat nasite kaseti i kolegata kaza 4e ka4estwoto e otli4no.
az li4no sam dovolen



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: adves]  
Авторdess1 (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 16:00



Iavno vi e dosta stara informaciata, no v Arbikas ot dosta vreme ne sam vidial da dup4at kaseti to taka vseki znae, no vseki ima pravo sam da reshi kade sa nai- dobri usloviata za nego si



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: fronty]  
Авторprofi (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 14:33



Аз съм от фирма ,рециклираща тонер касети
моля пишете на office@bgtoner.com
Поздрави
Г.Гюдоров



Тема Re: ПОЛИМАКС са некоректни ! [re: profi]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 21:13



ПОЛИМАКС 55 са некоректни - бавят поръчките, не пълнят качествено и догоре, работят с разни измислени и евтини мастила куче-марка, които после се размазват и свършват много бързо....!

Последния път ме разкарваха да ходя 3 пъти до офиса им и чак на четвъртия ми бяха готови нещата и то абсолютно некачествено !

Повече няма да стъпя там, съветвам и вас да не ходите !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.