Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 02.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Тема Не пътувайте с Груп-Етап  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано13.09.05 11:33



Мога да разкажа цялото пътуване, но нямам сили. Не съм единствена. И няма и на кого да се оплача, щото ХЕИ (или както ядосано поясниха РИКОС или някакво такова съкращение) не се занимавали с хигиената в автобусите, Комисията за защита на потребителите не отговори на писмото ми, а в Министерство на транспорта мога да пусна жалба само, ако имам електронен подпис или ако ида да висна там лично, пък аз нямам време.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Не пътувайте с Груп-Етапнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Eg_Sladurana (непознат)
Публикувано19.09.05 09:49



Absoliutno sym syglasna.. ne pytuvaite s tqh.. :(((( zakysvala sym dva pyti..



Тема Re: Не пътувайте с Груп-Етапнови [re: Eg_Sladurana]  
Автор Bebo men (непознат )
Публикувано19.09.05 18:18



Хора не се чудете ами с БДЖ бъдете,
бавно, плавно ама славно.
Трябва то земята да пропадне,
та чак тогава влак да не се прокрадне



Тема Макар и със закъснениенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано27.09.05 10:39



от Комисията за защита на потребителите са препратили жалбата ми към когото трябва. Така че жалвайте се, хора. Щото една птичка пролет не прави, но ако всеки, който е пътувал с тези идиоти и си е скъсал нервите, пусне по една жалба, може би накрая нещата ще се оправят поне малко. Заслужава си, според мен.

Стига простотии бе, тате!


Тема Още по-мръсни са Комета бус!!!!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 09:53



Гнусна работа



Тема Re: Не пътувайте с Груп-Етапнови [re: Bebo men]  
Автор nowhere (непознат )
Публикувано05.09.12 16:50



За бога, братя, не пътувайте с Етап-Адрес, ако не искате:
- Да спестят информацията, че автобусът минава и спира във всички села и паланки;
- Шофьорът да разнася частни пратки, за които автобусът специално спира тук и там;
- Цигани без билет да се качват специално от Централна гара, та до Търновско;
- На въпрос за климатика в автобуса, шофьорът грубиянски да отговаря „Това да не е баница, у вас да не би да има климатик?”;
- През предната врата да се качва само шофьорът, а останалите 50 пътници – през неудобната и стръмна средна врата;
- Шофьорът да се държи като собственик на автобуса, който ви вози по милост, а не защото сте си платили за пътуването;
- През цялото време в автобуса да се носи силна музика;
- Шофьорът Пламен Първанов да се обръща към пътниците с „циганин”и „цървул”;
Пътуването беше в края на Август 2012 година, а цената на билетите се повишава постоянно. Качеството явно се влошава!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.