Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема д-р Тараненко - много алчен  
Авторjx (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 11:29



Искаше да ми извади 3 зъба наведнъж, 2 мъдреца и още един. Нищо че нямало снимки. Разбира се отказах докато не донеса сними - неговата реакция: и аз защо сега си загубих толкова време?



Тема Re: д-р Тараненко - много алченнови [re: jx]  
Авторзъбap (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 19:44



Тъпо, тъпо, ама много тъпо. Какво ни каза току що? Я го преведи на нормален разбираем език? Дали ще ти вземе 60лв без снимки или ще ти вземем 100 със снимки, щото ще се окаже, че зъбите са 5 а не 3?



Тема Re: д-р Тараненко - много алченнови [re: jx]  
Автор SoulMate (черешке сладка)
Публикувано03.09.05 20:15



jx, няма значение кой е този д-р, но със или без снимка, да ти извади 3 зъба наведнъж е необмислено.

Какво те кара, като направиш снимка, да отидеш пак при същия доктор?

Ма тия очи, беее...

Тема Re: д-р Тараненко - много алченнови [re: SoulMate]  
Авторazsym (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 02:56



нищо необмислено няма в изваждането на 3 зъба наведнъж,зависи кои зъби точно са, по- важното дали са на едната половина на челюстта,но просто снимки си трябват и отношението трябва да е по-човешко,а не на конвейр.



Тема Re: д-р Тараненко - много алченнови [re: jx]  
Автор psy__ ()
Публикувано06.09.05 20:19



Абе всичко хубо, ама нали не мислиш че си написал нещо. Напиши доктор еди кой си и кабинета му е еди къде си. Щото аз ходя при един дето се казва Тараненко и смея да твърдя че това което говориш е пълен абсурд ако доктора е тоя който аз знам.



Тема Re: д-р Тараненко - много алченнови [re: jx]  
Авторъм... (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 23:02



Видях, прочетох ти мнението... И кво?! Абе я се заеби, ако става дума за тоя доктор дето ходя аз (а аз ходя при него от 10 години), той също е Тараненко. И ако става дума за същият лекар, еми искам да ти кажа че си пълен кретеноиден идиот. Сега сори.. ама за три зъба да пишеш подобни изказвание, абе заеби се някъде бре ;/
Моите пломби и зъби от 10 години не мърдат и по-добър специалист по зъби не съм срещал до сега и за нищо не света не го сменям. А да бтв, тва че е искал да ти извади зъбите, що реши че е алчен бре?! По лесно е да ти сложи коронки бе, и повече пари ще вземе ама не... Ех, не просветен народ, не просветен... Аман от човешката простотия е са като незнаете не пишете, мамка ви!
P.S. Изказах се...



Тема Re: д-р Тараненко - много алченнови [re: ъм...]  
АвторБaбeт (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 14:40



айде стига реклами вече за тоя тараненко

глупости



Тема и аз не разбирам какво е искала да каже таянови [re: jx]  
АвторBeнчeтo oт БИГ1 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 12:39



Или е била пияна или е била дрогирана!
Да гласуваме!
Какво е била според вас?!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.