Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 05.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Skapan hotel Anna-Kristina v Vidin!!!  
Авторfiona_11 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.05 21:28



Пиша този коментар за този хотел, за да посъветвам хората да не правят грешката и да ходят в този хотел!!!
Той е направен от "реставрираната" градска баня. Открит е преди месец , а вече мухълът е навсякъде по стаите!!!
Наехме "луксозния ВИП апартаментент "-200лв и той миришеше на плесен. Ваната е с детски размери и неудобна. Усещаше се влага на всякъде.
Дъщерята на собственика-някаква малка лигла се прави на голямата шефка там и се мисли за недосегаема-няма никакво отношение към клиентите. Момичето на рецепцията говори глупости на изуст-и тя се мисли за недосегаема, защото е приятелка на Лиглата. Само пиколото се държи добре с клиентите.
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ,ХОРА, ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ!!!
НЕ ЗАРАДИ ПАРИТЕ , А ЗАРАДИ НЕРВИТЕ И РАЗПРАВИИТЕ!!!



Тема Re: Skapan hotel Anna-Kristina v Vidin!!!нови [re: fiona_11]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 10:56



Аз съм от Видин,но те поддържам.Тук няма добро мнение за хотела.



Тема ама ти защо не си си го върнала?!нови [re: fiona_11]  
АвторЛyдaтa Beнeтa oт БИГ1 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 14:15



след като не са се отнасяли като хората с тебе?! да беше пуснала водатра да тече цяла нощ! Така трябва да се постъпва с такива хотели.
Аз по този начин си върнах на Иберостар в Несебър, защото ми бяха дали стая за непушачи... И като пуснах и топлата и студената вода.,.. цели 4 нощи, докато траеше една конференция!



Тема Re: ама ти защо не си си го върнала?!нови [re: Лyдaтa Beнeтa oт БИГ]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано10.01.06 22:34



Пълна селянка си

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: ама ти защо не си си го върнала?!нови [re: METHOD]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано12.01.06 19:02



ще бе, можеше да пусне и един 5 киловатов калорифер и да навърти 300 лева за ток!

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: Skapan hotel Anna-Kristina v Vidin!!!нови [re: fiona_11]  
Автор kaprizno (позната)
Публикувано16.01.06 01:23



На мен също ми се е налагало да използвам хотел във Видин, но бях в едно мъничко и съвсем не луксозно хотелче. Ако не се лъжа, се казваше Тангра. И честно казано ми направи добро впечатление. Въпреки че се постреснах от собственика, но стаята ми беше чиста, приятна и тиха, въпреки че е в опасна близост до дискотека. А и персоналът, макар и малоброен и все пак видински /въпреки че и аз съм видинчанка/, съвсем не се припокриваше с написаното от теб за въпросното място. А нощувката ми излезе 30 лв....

Don't go to heaven
"Cause it's really only hell


Тема Re: ама ти защо не си си го върнала?!нови [re: Лyдaтa Beнeтa oт БИГ]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано24.01.06 21:46



Пич, нормално е в стаите на хотела да е забраенно пушенето и въобще да няма стаи за пушачи.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Skapan hotel Anna-Kristina v Vidin!!!нови [re: kaprizno]  
АвторAmerican (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 06:14



Да, така е! Не се иазненадвайте на подобно обслужване, след като плащате само някакви си мизерни 200 лева на вечер за цял луксозен апартамент. В Америка например хубавa стая струва около 300 долара, а апартамент - поне 600$$$. А и отгоре на това ние американците сме свикнали да си цакаме и поне 20% бакшиш / тип по американски/. Така че преди да се оплаквате се постарайте да си коригирате цените в хотелите. When money talks, everything else walks, kakto kazvame nie amerikancite!



Тема Re: ама ти защо не си си го върнала?!нови [re: METHOD]  
АвторЛyдaтa вeнeтa oт БИГ1 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:29



ами да и немкинята от съседната стая беше от някакво си село около някакъв си провинциален град Нойс, ама и забравих името. И тя се ядосваше, че я били натикали в стая за непушачки, и много се оплакваше, че на: в България само допреди година всичко било свободно, ама на... сега трябвало да не пуши хубаво и евтино виктори там където иска. Аз се запознах с нея на терасата, защото там пушехме... Тя ми даде идеята за водата. И тя така била направила: вика пълних ваната в 10, 12, 14, 16, 18, 20 и 22. и я изпразвах в нечетните часове. Освен това знаеш ли какво правеше тази Ермелар Рут-Шнайдер? Тръскаше си направо долу в басейна... щото нямаше пепелник. Аз поне свих един от фояето...
Така че може да съм селянка, ама съм ЕВРОПЕЙКА!



Тема Re: ама ти защо не си си го върнала?!нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторЛyдaтa Beнeтa oт БИГ1 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 14:30



ами беше август месец. Верно валеше, често ама чак за 5кВ калорифер не ставаше!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.