Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 23.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БТК ADSL - НЕ ПРОБВАЙТЕ !нови  
АвторBobo (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 02:53



Аз се хванах на въдицата 512 Surf. Срам ме е, че не четох, а им се вързах на рекламите, афектиран от прекъсванията на предишния ми ЛАН доставчик...Аз вече се изпържих, нека поне другите да знаят- ТОВА НЕ ГО ПРОБВАЙТЕ! Даунлоуд мах 64 kB/s (512 kbps); ъплоуд мах 15 kB/s!!! Трафик на най- тънкия пакет от 36 лева- един гиг. Свършва за половин месец само при най- обикновено сърфиране.
БТВ за "Megabiz" пакета скоростта за ъплоуд е същата- до 15 kB/s.
И накрая цитат - "Всичко е по- бързо с ADSL"...
Сега трябва да се откажа от телефонния си пост, и ще го направя, за да се отърва от този т.нар. "високоскоростен" интернет.
Не се връзвайте на БТК, това е поредното гнило дърво.



Тема Re: БТК ADSL - НЕ ПРОБВАЙТЕ ! [re: Bobo]  
АвторHяkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 04:59



Еми, като не си стоиш във Владиславово.нет



Тема Re: БТК ADSL - НЕ ПРОБВАЙТЕ !нови [re: Bobo]  
Автор Colombino (работен)
Публикувано16.08.05 20:22



Е кво ново ни казваш тук?

Че 512 килобита са 64 килобайта? Тва, че байтът има 8 бита е отдавна известно. Забележи, че скоростта на пренос от край време се мери в килобити. Утре ако тръгнеш да си купуваш хард-диск да не се изненадаш, че един килобайт там е 1000 байта (а не 1024 както трябва да се очаква). Това вече си е търговски трик, който се появи в близките години.

Че ADSL иде от Асиметричен? И тва не е нещо ново. Асиметрията за конкретната технология се изразява в отношение 4:1. Никой не ти е рекламирал, че ще можеш да хостваш страници, а само че ще ги отваряш бързо.

Да се вържеш на трафик в днешно време не е решение. Аз вчера разгледах на бързо около 300 снимки от наводненията, всяка по около 0.7MB. Ей го твоя гигабайт няколко пъти. за няколко минути.
Най тънката оферта на 6Tk е 50 лв., а тва на което си се навил не е оферта а безумие.

Препоръчвам ти да се вържеш за кабелен оператор. Те са стабилни като 6Tk, но нямат робски споразумения и предлагат комбинирани пакети (напр. с телефон, телевизия, и т.н.). Разгледай какво предлагат всички доставчици в района ти и ако ти изнася някоя оферта може да си смениш доставчика - тъкмо ще закачиш някоя промоция, а смяната става лесно ( аз очаквах, че ще вкарват нови кабели и т.н., но те ползват едни и същи ).

Аз също съм на LAN и напълно те разбирам. И ако някой път не ми издържат нервите ще се закача и аз към кабелна. Ква файда, че свалям с 3-4 мегабайта/сек., като нямам нет :-( В интерес на истината моят доставчик геройски издържа бурите и дъждовете и все се дъни в спокойно време.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: БТК ADSL - НЕ ПРОБВАЙТЕ !нови [re: Bobo]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано16.08.05 20:45



Защо ли не съм изненадана...



Тема Re: БТК ADSL - НЕ ПРОБВАЙТЕ !нови [re: Bobo]  
Автордялaн kaмъk (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 23:13



Еби им майката в .ъза и никакво плащане!
Това е най-справедливото наказание за алчните мошеници от бТк!



Тема Малоумен ли си или да?нови [re: Bobo]  
АвторAнти-БTK (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 11:26



Че офертата им е смешно неизгодна - така е, ама ти тоя АДСЛ си го вкара без изобщо да погледнеш за какво става дума ли? Какво преразказваш ясно написаното в сайта им - да го беше прочел преди да се вържеш.



Тема Re: БТК ADSL - НЕ ПРОБВАЙТЕ !нови [re: Colombino]  
Авторhosting (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 12:04



az hostvam na paket 512 biz i nqmam nikakvi problemi



Тема Re: БТК ADSL - НЕ ПРОБВАЙТЕ !нови [re: hosting]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано18.08.05 12:22



а сигурен ли си че на сайта който хостваш, имаш повече от 5 посещения на ден?

Just a genius




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.