Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 30.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема БТК - измамницинови  
Авторoжилeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 01:02



Тука се коментира измамата на БТК. Тези гадове излъгаха цяла България!





Тема Re: БТК - измамницинови [re: oжилeн]  
АвторTeoдopoв (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 12:37



Съгласен съм че работата на БТК не е мръсна. И аз получих в пликчета разни материали които са непълни и подвеждащи. Въпросът е ще се намери ли някой който да защити интересите на потребителите. Според мен по вероятно е другите телекомуникационни оператори да награбят БТК за подвеждаща потребителите реклама и нелоялна конкуренция. Освен ако и те не изграят в партия с тях?



Тема добра идеянови [re: Teoдopoв]  
Авторвeлko (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 20:54



Това за другите оператори е добра идея.
Ако сега награбят направо ще разфасоват БТК то.
Вижте какво става на гишетата за плащане. Хората само питат колко е сметката и отиват на информацията, а там ги лъжат какво ли не.
Вярно е също че не дават разпечатки. Работата е много гнила.



Тема Re: БТК - измамницинови [re: Teoдopoв]  
АвторбTk (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 21:56



бТк не лъже повече от другите оператори. Със сигурност М-тел лъжат повече в сметките. Ако не вярвате питайте патилите от надписани сметки. Защо мислите много хора отидоха в Глобул?



Тема за разпечаткитенови [re: вeлko]  
Авторвъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 22:27



ще ти кажа, че в Белгия например ти дават разпечатка с кой номер и колко си говорил - минути и секунди! Тука са егати мошениците! до колкото разбрах БТК е в ръцете на мафиоти и единият син на Симеончо също бил в играта ако знаеш какви заплати са си сложили шефовете



Тема Re: за разпечаткитенови [re: възмyтeн]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано23.05.05 13:20



Те и от предишното правителство бяха мафиоти, ти пък какво искаш - само те ли да са привилигировани?



Тема добре го казанови [re: бTk]  
Авторoжилeн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 16:27



Сам го каза. Като те измамят бягаш при другия оператор. Точно така направих, жертвах кабелния си телефон в името на мобилния, малко по-скъпо ще ми е в началото, но пък прогресивно цените на мобилните услуги падат.



Тема Re: добре го казанови [re: oжилeн]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано25.05.05 17:00



И мен ме нервираха доста напоследък, но днес получих писмо, че от другия месец ще получавам безплатно детайлна разпечатка



Тема в другия форумнови [re: oжилeн]  
Авторrepraнa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 11:33



В другия форум е голямо шоу. Май БТК са пуснали призраци да им защитават нулата стотинки и другите измами.



Тема на БТК не им пуканови [re: repraнa]  
Авторrb (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 19:03



На БТК не им пука какво се пише по форумите, нали си пълнят касичката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.