Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Юнион Ивкони - "страшни" са!  
Автор Wolfie (непознат )
Публикувано01.08.05 11:06



Днес /01.08.2005/ трябваше да пътувам от Плевен за София с автобус на "Юнион Ивкони" в 4:45 сутринта - бях си купил предварително билет, за да съм сигурен, че ще бъда навреме за работа в София! За мой, а и на още поне десетина пътника ужас автобусът не дойде навреме и в 5:30 си купихме билет за следващия, тръгващ от Плевен в 5:45 автобус! Изведнъж в 5:35 се появи автобусът на "Юнион Ивкони", пътуващ по направление Русе - София с регистрационен номер С 2859 МК /нарочно пиша всички тези подробности, дано някой шеф на тази измислена, а иначе толкова широко рекламирана фирма все пак някак си прочете написаното тук/ и някакви смачкани шофьори набързо натовариха багажа и потеглихме...
Интересно ми е кой, обаче, ще ми върне 9-те лв. за билета за автобуса за 5:45, скъсаните нерви заради тъпото им закъснение и това, че спах с час по-малко заради тази измислена фирма! Ако закъсняват с близо час от Русе до Плевен, не ми се иска да мисля какво е закъснението им при пътуването в Европа, което също много рекламират... Пълни нещастници!



Тема Re: Юнион Ивкони - "страшни" са!нови [re: Wolfie]  
Авторverno e (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 18:54



mnogo sa bavni, netochni i neuchtivi ama kvo da pravish bg reality



Тема то се знае отдавнанови [re: Wolfie]  
Авторпoтpeceн (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 21:42



тези манафи са най-големите мошеници



Тема Re: Юнион Ивкони - "страшни" са!нови [re: Wolfie]  
АвторBrrrrrr!!! (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 14:43



"Юнион Ивкони - ""страшни"" са! - podkrepqm s dve ryce!!!!! I dobavqm o6te tolkova kavi4ki na prilagatelnoto..:(((( Dnes visqh 4as i ne6to v Braunschweig (Deutschland) s nadejdata da vidq dokolko moga da raz4itam na tqh za pribiraneto si v Bg... Za tova vreme ne se poqviha nikakvi... ne mi se misli za kolko sedmici biha me zakarali do Sofiq... Ne, blagodarq! Otivam drugade!



Тема Re: Юнион Ивкони - "страшни" са!нови [re: Brrrrrr!!!]  
Авторoцeлял (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 10:58



Рай ми се сториха в сравнение с Ентуртранс. Иначе не съм пътувал с тях друг път и нямам мнение по въпроса



Тема Re: Юнион Ивкони - "страшни" са!нови [re: Wolfie]  
Авторkarifa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 21:28



Не знам за другаде ама за Италия се движат с голямо закъснение,като се има в предвид че не сме чакали излишно по границите
И освен това те нямат офицялни спирки и затова гледат да те стоварят по най-бързия начин Пътувахме 70 човека в двуетажен автобус Едвам натъпкаха куфарите и саковете в багажника, а когато стигнахме в Наполи закъдето пътувахме едвам си открихме саковете с родителите ми Наложи се единия да го разпознаваме по съдържанието защото беше тъмно черни сакове имаше достатъчно а лентата с номер за разпознаване беше скъсана Почивки правеха рядко и в повечето случаи ако пътниците поискаваха защото като пътуваш 6 часа и се схващаш и ти идва да разбиеш стъклото
На връщане се прибирах с Оданс и съм доволна Вярно че е с прехвърляне и като се качиш в Бг автобуса усещаш разликата, но все пак организацията е добра
Обаче най-готино е със самолет Така направих при последното ми пътуване и си спестих хабене на нерви на словенска граница
Успех и късмет на всички пътуващи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.