Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 29.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема БТК - проверявайте разпечатките синови  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано27.06.05 13:24



Не ги хващам за първи път, но този чашата преля!
Получих си разпечатката по пощата и си я проверих-
Мамка им гаднярска - бяха ми натряскали 8 (ОСЕМ) разговора с чужбина, които НИКОГА не съм провеждала! (Правят го и с градските разговори!)

Чашата преля- Подавам жалба и си изключвам нулите на телефона, а като ми се налага да звъня в чужбина, ще го правя с карта за международни разговори!

Приканвам и вас - не се оставяйте да ви лъжат! Надписват мръсниците!

Проверявайте сметките си, подавайте жалби и ако ви устройва - направете като мен! Не сме глупаци да ни лъжат, мръсните копелета!

Да направим нещо!!!



Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: Prof.McGonagol]  
АвторBTKklient (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 12:58



Bahti gadovete, i v razpe4atkite li lajat?!!! trqbva da si vidq moqta



Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: BTKklient]  
Автор taralej (питащ)
Публикувано28.06.05 14:58



Абе последния път имаше разпечатка в сметката за телефон. Така за постоянно ли ще е или беше само тоя месец?!
А, че БТК са смешници-ясно! точно днес ходих да върша работа там-на единия компютър излиза една информация, на съседния друга-веселба. Язък им за самочувствието.



Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: taralej]  
Автор cchery ()
Публикувано28.06.05 16:06



Разпечатки ще има вече всеки месец. Докато не се откажат, разбира се. Лично аз се затрудних при разчитането й, но все пак е нещо.

Naturally....deeply...I love you!


Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: BTKklient]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано28.06.05 16:29



Това е и моят съвет.



Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: cchery]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано28.06.05 16:32



Като видят, че гражданите така по-лесно разбират кога ги лъжат, ще се откажат!



Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано28.06.05 18:00



Ти тия недей ги разправя. Преди да нападаш телекома, по-добре провери кой от домашните или гостите ти е звънял в чужбинско.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано29.06.05 15:50



Шамар, много добре знам какво говоря. Само аз имам достъп до този номер, който е на важен познат в чужбина. Говорила съм по него само веднъж през април, а разговорите ми със същия са нахакани за май. Регистрирани са обаждания от по няколко секунди. Какво мога да кажа аз за няколко секунди??!

Сумата за тях не е голяма, но имаш представа колко са абонатите на крадливата компания в БГ? А от повечето се краде... Аз лично съм ги хващала и друг път.

Може би е време ТИ да се събудиш??!



Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: Prof.McGonagol]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 23:50



и тук да подкрепя твоето твърдение - точно същия номер са ми го правили и на мен. като видят, че е набиран номер в чужбина, след това блъскат многобройни разговори с този номер, със идиотско-странно-подозрителната продължителност между 3 и 20 секунди!
имах един такъв месец, в който буквално във всеки ден ми бяха набутали по 10-20 такива безумно кратки "разговорчета".
изводът е - разговори с чужбина - никога през БТК!



Тема Re: БТК - проверявайте разпечатките синови [re: jam]  
АвторMинaвaщ- (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 10:58



БТК-то са лъжци до немай къде. Ама сега се минаха да дадат и разпечатка. В моята за май сами наблъскали сума ти разговори от април (при това - само за първата половина на април). Аз за април вече съм си платил и там в касовата им бележка пише, че нямам неплатени услуги... Сега обаче - грешка станала. Ами що не стана в моя полза, ами все в тяхна...
Според разпечатката през април съм ползвал телефона единствено и само за интернет достъп (аз съм на дайъл-ъп). И то по баси начина - все по няколко пъти едно след друго, за по 3-4 минути всяко едно и след пауза от 20-30 секунди - пак. Ми това е идиотщина. И малките деца знаят, че никой не ползва нета по този начин.
Просто си намират повод да надуват сметките. Освен това - ако им стават грешки в компютрърните системи - как ще ми докажат, че разпечатките са верни?
Има и още един аспект. Както казах, аз имам фактура, че за април съм платил. Сега на разпечатката пише, че сметката ми е за май. Такава ще бъде и фактурата (ако платя). Нищо, че вътре има и суми за април. Получава се припокриване (двойно плащане) за част от април. Сумата за това припокриване спокойно може да се сложи в джоба без да се платят данъци на държавата, защото тя просто никъде няма да фигурира - разпечатките не се броят за финансово отчетни документи.
Мсля, че са инкасирали загуби и сега се опитват да си ги набавят обратно като надписват сметките... И затова е за стар период. Че те така - с разпечатка с юнската сметка може да кажат - ми имаше грешка и сега ни дължите още 500 лв за януари... Пък ти върви и доказвай, че през януари изобщо не си ползвал телефона...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.