Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 23.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"  
АвторOutback-Fan (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 18:28



Другата седмица ще трябва да пътувам до Магдебург.
Много ми се искаше да е КаратС, ама нямат директна линия. Единствените, накоито попаднах са гореспоменатите 2- радина и рачич.
С Радина съм пътувал до германия като студент няколко пъти, хи4 не съм доволен. карат те до Прага и оттам с някакви микробуси те извозват до съответния град в Германия.
А вторите не съм ги 4увал.
Дайте отзиви дали са добри и дали все още радина са такива скапани.Или ако знаете друга фирма.



Тема Re: OTWRATнови [re: Outback-Fan]  
Автор Vanilla (Sky)
Публикувано06.08.05 14:21



Sluchi mi se neshastieto da putuwam do germania s awtobus... biah si kupila bilet za Radina... i kakwo stawa... koeperirat se s niakakwa druga firma, ne pomnia weche imeto... ta kachwam se na awtobus na 2 etaja... tam, kakto predi si imah miasto, sega na whoda mi zaiawiawat, che niama mesta, i te oglejdat dobre, da preceniat dali struwash ili ne... ta na gornia etaj biaha ciganite i smurdiashtite indiwidi... a na dolnia, tezi, koito sa malko po taka.... slojiha me na dolnia, za moe neshtasti na poslednata sedalka, koito beshe dost prawa, a zad neia imashe neshto, koeto triabwalo nikoga da e tolwtna, no sega beshe sklad na shofiorite... ta sedalkata ne mojeshe w niaakuw sluchai poweche da se pluzne nazad... i üprez ciloto wreme ( okolo 42 chasa!!!!!!!!!) triabwashe da sedia pod 90 gradusa ugul! z putuwah do Koln! S radina po plan imashe 4 spirki s germania... i za moe neshtastie trugwa awtobusa s chas zakusnenie... i se okazwa, che shte spirame tam, za kudeto horata sa si kupili bilet... 13 grada w germania.... kato moia beshe 12tia!!!!!!!!!!!!!Triabwashe da pristigna kum 15 chasa, a pristignah w 11 sutrinta na sledwasgtia den! Dobre, che na awstriiskata granica swaliha polowinata ot gorniq setaj, za da ne slusham poweche, neprekusnatoto sirene na akordeon i cignaski napewi... za obslujwane da ne goworim! Otwratena Sum ot uslugite na tzi firma, na powecheto BG Firmi, ot otnoshenieto im klum klientite, ot dezinformaciata, i ot towa, che nikoi nishto ne ti kazwa, a te postawia pod swurshen fakt! NIKOGA poweche!

Ako putwate s awtobus ot Germany-to - samo s EUROLINES! Inche Az lichno, nioga poweche niama da se kacha na awtobus za tozi marshrut! Samo samolet ili kola... w kraina smetka samoleta ne struw mnogo poweche!

Don't worry about what people think!!! They don't do it very often


Тема Re: до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"нови [re: Outback-Fan]  
Автор Vanilla (Sky)
Публикувано06.08.05 14:23



A zabrawih da spoedlia ot gorchiwia mi opit, che shofiorite, pochti winaigi iadat kjufteta, koito smurdiat w celia atobus.. i w moia sluchai nakraia, poneje mnogo mrunkah... reshiha da me cherpiat s iagodow kompot s wino!!!!!!!!!!! BLQQQQQQQQQQ

Don't worry about what people think!!! They don't do it very often


Тема Re: до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"нови [re: Outback-Fan]  
АвторBV (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 12:33



Firma "Rachich" se GOLEMI nestanici. Niama da vlizam v podrobnosti samo hste vi kaja che patuva s tiah predi okolo 3 godini, na otivane zaksnia 5 chasa, klimatika im se schupi i az biah v 1:00 prez sam v germania. Voziat se galvno romi i turci, v Ungaria otviashem zardai tiah 3 chasa.
Na vrastane pratiha ne tehen avtobus, a na firma 'Georg" ot Haskovo, koito obsujva liniata Haskovo - predstavete is kakv komfort.
Vav Serbia se sdarpahme sas shofiora, razmenihme si blaskane obidi i leki udari sas shofiora - sas vid na prestapnik - narizano lice.
Ako togava biah na segashnite si godini i kilogrami tozi shteshe da leji v Pirogov. Ako toia chovek go vidia shte go prebia dori i sled 3 godini.

Tova e firma za mangali i turci. Ako ne ste v tezi kategorii - prosto ne si sazdvaite galvobolii



Тема Re: до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"нови [re: Vanilla]  
Автор Rouzi_ ()
Публикувано23.08.05 16:44



Все пак циганите не са били до тебе а над тебе, за което само може да се радваш. Заради същите тези цигани тоалетните в автобусите не работят. Защото иди обясни на бай Хасан, че тоалетната се ползва само по-малка нужда!! Хич не го интересува мангала и си върши работата, и после смърди целия автобус. Затова тоалетните не работят не само в тази фирма. Ти като се качиш в градския транспорт или метрото, какво правиш като има цигани, а? Возиш си се мирно тихо докато ти дойде спирката нали. Ако не те кефи си взимаш такси. Е същото е и тука. Не може да искаш да се придвижиш до Германия възможно най-тънко, ама ако може и да е супер лукс, две три стюардеси да стоят до тебе и шофьорите да не ядат кюфтета ами ябълки и натурален сок!!! Да беше взела самолета!


Важно е онова, което научаваш, след като вече знаеш всичко.


Тема Re: до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"нови [re: BV]  
Авторmetrolan (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 06:20



naskoro se wuzpolzwah ot uslugite na radina i na tozi reis na 2 etaja ( toi im e samo edin -bil na 3 000 000 km ) ot sofia do varna - samo na 2 mesta se powredi - putuwaneto otne nad 8 h, a na wtorijat etaj polowinata indiwidi si bjaha subuli galoshite i beshe neopisuema smrad

uredih se na purwijat no tam videoto se beshe powredilo a shofjorite bi4eha 'radka piratka '

malii neopisuem ujas



Тема Re: до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"нови [re: metrolan]  
Авторdibidi (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 17:57



Roditelite mi idvaha tazi godina do Jena s ''Radina'' i biaha dovolni, za Radich ne sam chuval nishto. A Radina si doidoha do Germania s tehnia si avtobus, niamashe takiva istorii s prehvarliane v Praga. Daje doidoha porazpisanie ( 20 min. razlika), obache poniakoga moje i da zakasniavat, ne znam. Te vsichki zakasniavat, i samoletite i te, poniakoga s 8h.



Тема Re: до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"нови [re: Outback-Fan]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 22:13



а защо изобщо трябва да сепътува с автобус до германия?това е убииствено.все още има чартъри от бургас и варна.и струват 69 евро.



Тема Re: до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"нови [re: Outback-Fan]  
АвторПyтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 15:20



Ох много ми е кеф да патувам с Радина до Хамбург. Понякога за да ме изчакат да ме наебат по границите закасняват с по 36 ч. Голямо ебане обаче става. Най страсни са сърбите и унгарците. А най-ебливи германците. Още щом стигнем Пасау катеричката ми се надървя и ме пускат навън. Пътувай и ти с Радина, евтино ще ти взема!



Тема Re: до Германия с автобус на "Радина" или "Рачич"нови [re: Outback-Fan]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 04:12



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.