Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 17.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема za selianite gadniнови  
Авторanti (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 22:23



mnogo gnusni seliani rabotiat v tehnopolis ebete si maikata gadni seliani , demokraciata vi dade pravo na jivot , inache shtiahte da si toplite krakata v kraveshkite laina na nivite da vi eba maikata miauukashti gadove , doshli v sofia ot na maika si v guza .



Тема Re: za selianite gadniнови [re: anti]  
Авторrpaждaнчe (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 01:01



айде пък сега селяните ти виновни тези не са селяни, а селяндури - има разлика!



Тема гражданче, пиши на кирилица!!!!!!!нови [re: anti]  
Автор cchery ()
Публикувано10.06.05 09:52



Или в европейската столица на България сте я забравили вече.Те "селяните" затова идват, да ви припомнят какви сте.

Виж к`во, готин, София е свободен град и в него могат да идват всякакви и някак си задължение на софиянци е да им покажете, че всъщност не вие сте "селяните". Айде сега прочети си постинга и ми кажи к`во градско има в езика ти. Пък ако си писал така, за да иронизираш "селяните", смятай че се излагаш много яко, щото един вид излиза рядкото лайно тръгнало да поучава гъстото, ама са си все лайна.

И проблемът навсякъде в България е в селяндурите, не селяните. Щото селянинът си седи на село, ако ще и в кравешките лайна, на него не му трябва бетонната лудница в града. Но селяндурът, може и с градски произход, е нахъсан, нискообразован, циничен, простоват и прекалено самоуверен типаж, който не си е намерил мястото никъде и идва в София, щото в по-малките градове еснафската атмосфера не му разрешава да си развие простотията.

Малките градове са затворени структури, докато Пловдив, Варна, Бургас и София са отворени за всичко и всеки. Е, няма как, нали София е столица, то това не може само ползи да носи.



Тема Re: za selianite gadniнови [re: anti]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 15:11



Явно в града и на училище не ходите.
Никой не идва от на майка си гъза а няколко сантиметра по отпред



Тема Re: гражданче, пиши на кирилица!!!!!!!нови [re: cchery]  
АвторБoko (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 01:44



Проблема със селяните е, че си довлякоха чалгата и главно, че сринаха цената на труда. Готови са на всякакви условия и мизерно заплащане, само да са тук. Мизерниците свалиха заплати, тарифи, надници, и продължават да мизерстват с буркани и дрехи от дрип-шоповете и Илиянци без да харчат 1 лв. за нищо.



Тема Re: гражданче, пиши на кирилица!!!!!!!нови [re: Бoko]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано12.06.05 02:02



Ако не идва непрекъснато свободна работна ръка, развитието на града спира! София се развива именно заради наплива на хора.

И се чудя автора на темата как разбра кой от къде е?



Тема Re: za selianite gadniнови [re: anti]  
Авторлянka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 08:15



Аз съм Цървулета. Аз съм Селянка от Попа



Тема Ти май си най големият селяндур.нови [re: лянka]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано16.06.05 13:45



Така смятам.



Тема Re: гражданче, пиши на кирилица!!!!!!!нови [re: cchery]  
Автор renault_power (шофер в почивка)
Публикувано21.06.05 17:57



Браво на мацката! До голяма степен съм съгласен с теб!

A MAN ... WITH NOTHING TO LIVE FOR ... IS A MAN ... WITH EVERYTHING TO FIGHT FOR ...


Тема Re: гражданче, пиши на кирилица!!!!!!!нови [re: nikol78]  
АвторDessita (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 20:03



С едно не съм съгласна относно селяндурите - независимо дали за в Технополис, някоя известна банка или квартална кръчма - наистина наплива на "такива" от провинцията води до намаляване на заплати, осигуровки и др. Ами не е нормално да кандидатстваш за работа с определена заплата, но да назначат една девойка от провинцията просто защото нейните изисквания за по-малки (както и възможностите й), а и нали няма разходи - живее си девойчето в Студентски град, мама и тати пращат буркани...
така че, за такова развитие с анцунзи, радио Сигнал+ и бурканите - НЕ БЛАГОДАРЯ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.