Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 27.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Rual-travel или за егоизма на един екскурзовод  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано28.06.05 13:51



който почти беше на границата да съсипе една прекрасна парижка ваканция. Уважаеми клубари, ако някога все пак се осъмните в способностите си да упражнявате чужд език, да резервирате сами хотели и да си организирате екскурзия сами и решите да ползвате услугите на Руал-травел, по -специялно на екскурзовода Цветан, не го правете. Ще се наложи да правите бързи преходчета на маршрутиуте, за да остане Цветан свободен вечерта, както и да минавате индивидуално, вместо групово на разните ми атракций, съответно да чакате и да плащате повече.
Аз след разговор с ръководителката на фирмата в който се опитах да обясня слабите места в екскурзията и бях набедена че едва ли не лъжа, че даже съм нарекла и екскурзовода келеш реших никога повече да не ползвам тази форма за групови екскурзии , че може би и да не ползвам групови.
Успех и съвет от мене, когато ви препоръчат фирма за пътуване и екскурзия , помолете да ви препоръчат и екскурзовод който се старае, пак от тази фирма



Тема Re: Rual-travel или за егоизма на един екскурзоводнови [re: sofianka]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 15:15



Ами другия път на екскурзия до истамбул.
Освен ексКУРзовода ще видиш приятно отношение и от южните ни съседи.



Тема Re: Rual-travel или за егоизма на един екскурзоводнови [re: sofianka]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 15:44



Когато плащаме малко пари за да видим много не може да очакваме екскурзия като почивка на Хаваите! Някой замисля ли се преди да се запише на екскурзия колко неща са включени в програмата на ден и колко километри трябва да се изминат?! А после екскурзовода е виновен! Освен това груповите екскурзии са такива, не може да се очаква индивидуално отношение през цялото време! Ние българите си мислим, че като сме си платили една сума за екскурзия (няма да споменавам, че в повечето случаи за Европа това са джобни пари) всичко и всички са в краката ни, изцяло на наше разположение!
Един съвет - отидете на екскурзия с чуждестранен екскурзовод - тогава този от Руал ще ви се стори като личен приятел!



Тема Re: Rual-travel или за егоизма на един екскурзоводнови [re: !]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 09:31



Abe haide stiga gluposti be, bili niski cenite. Ami predlagaite gi tezi ekskurzii na po-visoki ceni i nujnoto kachestvo togava. I tova za chuzdite gidove e palna glupost, horata sa bezkraino lubezni (imam v predvid chujdite firmi i ekskurzovodi). Podobni mnenia, che s chujda firma edva li ne si obrechen se chuvat samo ot rodnite ni lajlivi turoperatori.....V taia nasha darjava nikoi li naj-nakraia ne razbra che nemoje samo da se mami....!!!! Rano ili kasno tova shte svarshi i na vsichki tia izmamni firmichki biznesut im shte spre. Preporachvam vi da si nosite diktofonche i da sapisvate ekskurzovodite





Тема Re: Rual-travel или за егоизма на един екскурзоводнови [re: !]  
АвторKъм ! (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 18:56



Веднага си личи как фирма "Руал" се опитва нескопосано да се "защитава". И на мен така ми отговориха в същата фирма, когато си изказах възраженията към мошенническите им подходи. Опитаха се да ми излязат с номера, че малко съм им била платила, за да имам възражения. Цената им - за сведение - беше същата, както на всички останали БГ фирми за съответната екскурзия. Пък като смятат, че толкова малко пари взимат от клиентите - просто да хлопнат кепенци и да не се мъчат (и да не мъчат и клиентите, които са се прелъгали да им дадат от парите си!)

И за чуждите екскурзоводи Пешо е прав - те са любезни и компетентни хора. И не мрънкат, че малко им били платили, та затова са се осрали



Тема Re:Rual-travel или за егоизма на един екскурзоводнови [re: sofianka]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 06:09



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.