Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 01.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шел Мръсна сган проклета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови  
Автор========================== (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 21:50



Шелски бензин а?
Шел сега ще ми плати ли свалянето на резервоара за да му източат водата и калта?

Или пък филтрите дето смених за 3 дена 2 бр.

Гадни мръсници не било от техния бензин ми разправят.

ГАДОВЕ ШЕЛСКИ



Тема Re: Шел Мръсна сган проклета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: ====================]  
АвторAkcиния (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 07:46



така е! Не знаеш ли че това са мутренски бензиностанции дадени под концесия на холандска фирма!



Тема Re: Шел Мръсна сган проклета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Akcиния]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано03.06.05 13:40



"Не знаеш ли че това са мутренски бензиностанции дадени под концесия на холандска фирма!"


Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам

Редактирано от !чepeшka на 03.06.05 13:41.



Тема Re: Шел Мръсна сган проклета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: ====================]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано03.06.05 17:13



Глупости. Нали Холандците гръмнаха Косьо Самоковеца. Това беше точно заради шел-овете. Вече са си холандски.



Тема Re: Шел Мръсна сган проклета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Akcиния]  
Автор тoшo (да бе да)
Публикувано04.06.05 01:00



донякъде е вярно - това което преди бяха бензиностанции на Литекс, сега е Шел. Гришата май след това спря да строи нови (поне в София май знам само една - на Сливница и Опълченска). Лесно се познава кои са строени по проектите и стандартите на Шел, и кои са на концесия. А какво общо има това с качеството на горивото не ми идва на акъла...



Тема абе пи4нови [re: ====================]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано15.06.05 18:04



да не ти е нова колата та да ти верваме че ей така от няколко зареждания си напълнил резервоар с кал.
То като ви знам повечето как ги поддържате тези коли, просто не ми се вярва.

АЗО


Тема Re: абе пи4нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Автор Дeмoн ()
Публикувано16.06.05 01:30



И аз имам същото оплакване и то с две коли - един стар москвич на който му бях мил резервоара преди 2000 км и чистак нов фокус и то от две различни бензиностанции - в Сф на околовръстното над бул. България и в Варна.
Имам приятел който е химик и се занимава именно с тестване на горива и при проба казва че му показва доста над нормата парафин...
Близо 3 години не зареждам от тях.
И не разбирам какви са тия дискусии - шел ли били, омв ли били... нали все си карат петрола до нефтохима и оттам си го купуват после всичките.



Тема Re: абе пи4 [re: Дeмoн]  
Автор Гипca (KpokoguB)
Публикувано16.06.05 10:29



той всичкия петрол е от нефтохима - разликата е в добавките които всяка фирма си добавя :), иначе от естакадата като товариш - все е едно и също тече



Тема Re: абе пи4нови [re: Гипca]  
Автор Tporлokceн (непознат )
Публикувано17.06.05 19:24



Трябва да е широко известно, че бензиностанциите не са на Шел, шел не носи никаква отговорност за тях. те са си не разни Ет,ЕАД,ООД, в повечето случаи на хора със съмнителен произход. На мен например са ми продавали филм с изтекъл срок на годност повече от 1г. не пожелаха да ми го сменят. Писах до чентралата на Шел в Сафия, тогава беше на ул.Луй Айер, отговор не получих. След това разбрах защо - ами те не носели никаква отговорност.

Накратко, поради някаква причина Шел се е заиграл в България с мутри. За тях може би е ясно защо. ЗА БОГА ОБАЧЕЫ НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ ШЕЛЫ ВСЯКА СТОТИНКА ТАМ Е ДИРЕКТНО ПЛАТЕНА НА ...ДА ДЕ, А КАЧЕСТВОТО Е ВЪПРОС НА ЧИСТА СЛУЧАЙНОСТ.



Тема всъшност аз не зареждам вече БЕНЗИНнови [re: ====================]  
АвторAkcиния (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 10:55



Ебаси и скъпотията! 1.68 за 92!
Сложих си газова уредба




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.