Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 28.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема София ленд- сложете си памперса предварителнонови  
Автор ПOЛУидиoтчeтo ()
Публикувано12.06.05 15:32



Е, и тук ще го пусна, щото съм бясна. И не толкова заради опиканите тоалетни, а заради безочието на служителите, които ми обясниха, че тоалетните не могат да бъдат по-чисти, заради нашата (липсваща) култура.
Влизате в луксозната иначе тоалетна на комплекса. Опитвате се да се изпикаете (ах, колко грубо се изразих). Да ама не, щото цялата седалка е опикана. Сега, приемам, че първата патица изпикала се отвисоко в почистената тоалетна е за бой, но следващите десет вече нямат избор, защото тоалетната седалка вече е мръсна и те не могат да направят нищо друго. Значи, започвате да правите невъзможни стойки, за да не си докоснете дрехите в седалката, което е трудно, защото кабинките са много тесни. Няма и къде да си окачите чантата, та трябва и нея да вардите. Ключалката на вратата не работи, така че с половин ръка трябва и вратата да подпирате, за да не ви дойдат гости. Аз се справих като подпирах с глава (предимството на теснотията) . Тоалетната хартия естествено е свършила (аз обаче съм подготвена за този нашенски номер), машинката за сушене на ръце не работи, но това ми беше най-малката грижа. Между другото слушам почти истеричните нареждания на една майка: "не пипай нищо, нищо не пипай!". Уф, вече не ми се разказва даже. Накрая чистачката ми каза, че тоалетната е опикана, защото аз така пИкам, а служителят от администрацията като по-кОлтурен ми обясни, че при тези хора няма начин да са чисти тоалетните.



Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварително [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор littlecherry (master)
Публикувано12.06.05 17:20



Охахах, много цветист разказ, смях се с глас :)))

Интересно как в Арена тоалетните успяват да са чисти, щом като същите хора ги пИкат?

Пък и толкова ли е трудно да нацелиш, дори отвисоко, посоката на струята, та да не оставиш (миризлив) потоп след себе си??



Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварителнонови [re: littlecherry]  
Авторфилocoф (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 21:53



За жените е по-трудно да държат струята в една посока, особенно когато пикаят прави....
А аз не знам, защо вече не правят обществените кенефи с дупка в пода, вместо с биде. А съвсем не знам, не мога дори да си представя защо ги правят в най-добрия случай 0.85 на 0.45? Никой не мисли за дебелите жени в тази държава, ей!
На мъжете им е лесно - дебели, слаби, умни, тъпи, културни или не- само едно дърво им трябва....
не е лесно, ей!



Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварителнонови [re: филocoф]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано12.06.05 22:01



Има тоалетни дъски за еднократна употреба, но им е скъпо една тоалетна хартия да купят, та камо ли от тези дъски! Иначе аз на същия принцип изтривам и нареждам толетна хартия, която си нося, естествено. Но това, ако не е супер гнусно де, тогава от високо в т.нар. стойка "Скиор" .......



Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварителнонови [re: филocoф]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo ()
Публикувано12.06.05 23:28



Точно това предложение дадох и аз. Като няма да чистят, да направят клекало. Елементарно е. Като са направили тоалетни чинии, да ги чистят. Също е елементарно. Ама тях ги е гнус.
Като казах гнус, та се сетих, чистачката на нашата сграда също не чисти тоалетните, поради гнус, щото много ги цапали. Е, аз ги чистя по тази причина. Ама в София ленд оставих 20 лева за няма 2 часа. Все си мисля, че за тези пари заслужавам да се изпикая на чисто, без да се налага аз да почиствам.



Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварителнонови [re: филocoф]  
Автор littlecherry (master)
Публикувано13.06.05 00:57



Жените пикаят полуклекнали, не прави! Както се е изразила Никол, в позиция скиор. Да, опасно е, да не си напикаеш краката, дрехите. Всъщност не ме вълнува особено седалката, ако трябва да стискам чанта, да подпирам врата и да внимавам да не си накисна панталона в пико...

Относно еднократните седалки - чудесно изобретение, но неупотребявано у нас (сакън да не се минат)..

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварителнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано13.06.05 09:32



лелеле...приключение...тва май е най-екстремната атракция в целия парк!

не съм ползвала това чудо на техниката - кенефите в софия ленд - но ако бях на твое място щях да пусна писмена жалба. навремето (когато откриха) за подобно нещо щеше да изхвърчи дисциплинарно чистачката, а мениджърът на смяна щеше да отнесе глоба... сега обаче май са се попроменили нещата, мениджмънта е сменен...но никога не се знае знае ли се...кват съм скандалжийска щях да се пробвам да се оплача на възможно по-нависоко само ей тъй да си начеша крастата



Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварителнонови [re: didata]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo ()
Публикувано13.06.05 11:11



Ще потърся адрес за жалба. В неделя не ми се търсеше. Исках да се забавлявам и да си почивам.



Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварителнонови [re: didata]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано13.06.05 14:25



А това на снимката е всъщност е позата, нали?


Редактирано от Martu на 13.06.05 14:25.



Тема Re: София ленд- сложете си памперса предварителнонови [re: Martu]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано13.06.05 14:42



хахахахахах
`псолютно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.