Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 28.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "М-тел"-Мадрид - махленска сбирканови  
Авторyчyдeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 19:02



През последните няколко месеца ми се наложи нееднократно да посетя този Бизнес център и винаги излизам оттам с много неприятно впечатление и суперучудена от поведението на служителите.
В случай, че си клиент не намират нищо нередно в това да ти подвикват, да ти обясняват каквото и да е със страшно ултимативен и некултурен тон, да се държат все едно, че ти правят някаква услуга извън служебните им задължения.
В случай, че си им колега не намират нищо нередно в това да се консултирате за нещо, свързано с оперативната работа, на дразнещо висок глас. Вероятно е много трудно да се придвижиш до конкретния колега и да го попиташ нещо с нормален тон, вместо това къде-къде по-удобно е да крещиш от единия до другия край на "бизнес-центъра"!!! В повечето случаи дейна участничка е била една перхидролена служителка. Тя ми се е запечатала в съзнанието.

Цялата тази обстановка ми прилича на някакъв кокошкарник, в който културните маниери са отстъпили на махленските. Единствените, които не се вписват в обстановката са двама мъже от охраната и едно момиче от сервиза.



Тема Re: "М-тел"-Мадрид - махленска сбирканови [re: yчyдeнa]  
Автор me4i4e (ot gori4e)
Публикувано05.06.05 20:58



Аз ако съм на теб ще се обадя на *88 и ще попитам къде да се оплача от нелюбезните служителки в бизнес-центъра.Преди известно време имах конфликт с една подобна тъпачка в офиса на ъгъла на бул."Гоце Делчев" и бул."България",която не само че не можа да ми отговори на нито един от въпросите които и зададох,ами и беше безкрайно враждебно настроена и страшно заета да опази току що направеният и маникюр...Обадих се на *88,операторката ми отговори безкрайно изчерпателно и любезно на питанията,казах че съм била в един от бизнес-центровете и служителката там не само че не ми е помогнала ами се е държала адски арогантно и...след една седмица "миличката" беше в споменитв на колегите си.Не съм убедена дали аз съм била единствената причина за отсвирването и,но все пак бях доволна,че има малко справедливост.Доволна съм че поне по гишетата на М-тел ще има едно добиче по малко



Тема Re: "М-тел"-Мадрид - махленска сбирканови [re: me4i4e]  
АвторMacks (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 11:39



Че то ако завалят оплаквания трябва половината и повече служители от Бизнес-центровете да се изхвърлят навън.Отвратителни са навсякъде и не само в Сф.фирмена черта,а ако знаете на Кукуш какво е,в централата им-държава в държавата,като концлагер!!!



Тема Re: "М-тел"-Мадрид - махленска сбирканови [re: Macks]  
Автор me4i4e (ot gori4e)
Публикувано06.06.05 18:04



Че защо да не завалят оплаквания?!Не стига че им пълним ежемесечно гушките,пък и ще се държат като с говеда?!За сведение на HR-a в М-тел,съм повече от очарована от отношението и компетентността на операторите на *88.И може би трябва да се замислят за критерийте по които избират служителите си в т.нар."Бизнес-центрове",някой от които са от типа-аха,аха...и ще вземе да ти проговори...



Тема Re: "М-тел"-Мадрид - махленска сбирканови [re: me4i4e]  
Авторyчyдeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 18:57



Сега като се замисля това ми впечатление се наслагва от по-рано създадено и то в същата посока. Миналото лято едва издържах в Бизнес центъра им на бул."Мария Луиза". Там, където приемат разни молби, т.е. обслужване на клиенти, ми се наложи да чакам, може би, ок. 40 мин., толкова време си загубих и то защото не знам по каква логика бяха преценили, че една служителка може да се справи, а на практика има 3 компютъра - съответно работни места.
А иначе за оплакванията - не виждам особен смисъл. Така и така там е шуробаджанащина... то може би и затова хич не им дреме как се държат, но по всяка вероятност толкова си могат. Което всъщност е порочното - те не разбират, че такъв тип поведение е нередно.
Това ме кара да се чувствам поне мъничко по-добре, че вече не съм техен абонат! Макар че към центровете на "Да, да" и "Германос", където се плащат сметки към "Глобул" също имам забележки. Но въпреки това от "М-тел" разочарованието ми за момента е недостижимо!!!



Тема Re: "М-тел"-Мадрид - махленска сбирканови [re: yчyдeнa]  
Автор fine_line (непознат)
Публикувано08.06.05 13:43



На мен това също ми е най-близкият офис, където си плащам сметките и до сега не съм имала проблеми или поводи за оплаквания от служителите там. Напротив, отговаря ли са ми на всевъзможни въпроси. Мисля си, че проблема не е в хората, които работят там, а по скоро в големината на офиса и разпределението на работните места. Често ми се е случвало опашката да е доста голяма и човек да се чуди къде да застане.
Около нова година си взех нов номер и от играта, която организираха тогава спечелих разни подаръци. Когато отидох да си ги взема момичето направи хиляда чупки до като успее да измъкне от тясното пространство нещата, които си бях спечелила. Представете си колко пъти на ден и се налага да става и сяда, да се провира между столове, врати и колегите си.
Ще кажете, нали за това им плащат. Е, не точно за тази физическа гимнастика, но тя неизбежно е включена в работата им.
Има и още нещо. Никой не обича да плаща, да вижда как паричките му преминават от неговите ръце в тези на касиерката от Мтел и да се чуди как така е говорил толкова много и че трябва да има някаква грешка и да се сърди и ядосва. Често хората в офиса стават неволен буфер на тези настроения, породени от проблеми, които просто не зависят от тях.
И както каза Красимир Балъков преди и след мача България - Хърватска:"И съдията е човек и той може да сгреши".



Тема Re: "М-тел"-Мадрид - махленска сбирка [re: fine_line]  
Авторyчyдeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 20:11



Радвам се за теб, че си останала с такива приятни впечатления. И аз бих се израдвала, ако успеят да ме опровергаят. Надявам се, че ще настъпи такъв запомнящ се момент. Но засега съм в очакване.
Иначе много ми допадна изказването ти. От него лъха позитивизъм. Аз също обикновено търся начин да оправдавам хората за поведението им, но в този случай не мога да се присъединя към теб. Дано да е за кратко!



Тема Re: Stop pls!!!нови [re: yчyдeнa]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 22:44



abe xora molq Ve,sprete se malko!Ne znam kakvo rabotite,no qvno si nqmate i ni nai-malka predstava ot rabotata s klienti.Znaete li kolko e trydno na den prez teb da minavat po xilqdi xora i ti da se usmixva6 na vsi4ki,da im vliza6 v polojenieto 4e sa iznerveni,kompleksari itn i da se ostavq6 da si izleqt gneva na vas?Az rabotq v taq sfera<ne v M-tel> i kogato 4eta vsi4ko tuk mi stava nqkaksi tupo i mu4no,4e nie<v 4astnost govorq za sebe si>pravim tolkova mn za Vas,Klientite a Vie ni se "otblagodarqvate"po tozi na4in:(



Тема Ееее, пиши на кирилица деее!нови [re: zasegnata]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано09.06.05 00:12



Мацее, и аз работя с клиенти и какво, влизам ти в положението значи! Но с това "molq Ve", моля ВЕ???? А може би моля ВИ?

Както и да е, друга ми е мисълта. Като работиш с клиенти ти си длъжна да си любезна и да ги търпиш. Като не можеш, не си за там. Вярно е, всякакви лайнари има, невъзпитани и безмозъчни, дето изсипват емоционалния си отпадък върху най-удобния - този, който ги обслужва. Е, и? Имай предвид, че българските клиенти нямат нищо общо с европейските или американските, които ще ти скъсат нервичките на третата секунда (първите две ще се чудиш на наглостта им).

"pravim tolkova mn za Vas,Klientite a Vie ni se "otblagodarqvate"po tozi na4in:("
Оооох, горкото то, прави толкова мн за тия смотани клиенти, а те!! Ама ти безвъзмездно ли го правиш това "мн"?

Като ти гледам латиницата, обръщенията и съкращенията, ми се чини, че си под 20?

Виж сега драга. И на теб ти се случва да си клиент. И отлично знаеш, че един клиент плаща за стоката/услугата, която купува. Тя не му се подарява! И като си дава парите, той има право да изисква. А твоята цел е да му продадеш, т.е да му вземеш парите. Защото от тия пари идва заплатата ти. Отблагодаряването демек. Елементарно.

Е, на никой не му дреме, че "хиляди" хора са минали през теб същия ден, че си изморена до смърт, че мразиш света и те боли гъза, че си в цикъл и искаш да умреш на място, че гаджето те е оставило и с забравила ютията върху любимата ти блуза! Ти искаш парите на хората, не съчувствието и милостта.

Дано те оставям с правилни впечатления. Защото шефът, който има да плаща чудовищен кредит и трепери над печалбата няма да ти преподава такъв урок, а ще те прати да си почиваш у дома и ще си вземе някоя, която може да сдържа емоциите си и да работи.



Тема Re: Ееее, пиши на кирилица деее!нови [re: !чepeшka]  
Авторzasegnata (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 00:49



Явно не ме разбра правилно и се опита да ме изкараш доста повърхностна и неграмотна,но аз не ти се сърдя!Нали все пак някъде трябва да избиеш нервите и комплексите натрупани днес,на работа...Мисълта ми всъщност беше,че не трябва да си правим заключения за едно заведение,фирма само от една лоша случка.В случая става въпрос за М-тел.Може и да има някои некомпетентни служители,но като цяло всеки знае,че е голяма,отдавна утвърдила се фирма.А доколкото как ти си обслужваш клиентите-силно се съмнявам в това,което пишеш...злобата,която прозира в думите ти е доста голяма и ако се преструваш на любезна и силно заинтересувана от потребностите на хората съм сигурна,че всъщност въобще не ти пука,а лицемерието и фалшивата усмивка личат от километри!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.