Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 02.07.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема БТК - измамници  
Авторoжилeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 01:02



Тука се коментира измамата на БТК. Тези гадове излъгаха цяла България!





Тема Re: БТК - измамницинови [re: oжилeн]  
АвторTeoдopoв (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 12:37



Съгласен съм че работата на БТК не е мръсна. И аз получих в пликчета разни материали които са непълни и подвеждащи. Въпросът е ще се намери ли някой който да защити интересите на потребителите. Според мен по вероятно е другите телекомуникационни оператори да награбят БТК за подвеждаща потребителите реклама и нелоялна конкуренция. Освен ако и те не изграят в партия с тях?



Тема добра идеянови [re: Teoдopoв]  
Авторвeлko (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 20:54



Това за другите оператори е добра идея.
Ако сега награбят направо ще разфасоват БТК то.
Вижте какво става на гишетата за плащане. Хората само питат колко е сметката и отиват на информацията, а там ги лъжат какво ли не.
Вярно е също че не дават разпечатки. Работата е много гнила.



Тема Re: БТК - измамницинови [re: Teoдopoв]  
АвторбTk (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 21:56



бТк не лъже повече от другите оператори. Със сигурност М-тел лъжат повече в сметките. Ако не вярвате питайте патилите от надписани сметки. Защо мислите много хора отидоха в Глобул?



Тема за разпечаткитенови [re: вeлko]  
Авторвъзмyтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 22:27



ще ти кажа, че в Белгия например ти дават разпечатка с кой номер и колко си говорил - минути и секунди! Тука са егати мошениците! до колкото разбрах БТК е в ръцете на мафиоти и единият син на Симеончо също бил в играта ако знаеш какви заплати са си сложили шефовете



Тема Re: за разпечаткитенови [re: възмyтeн]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано23.05.05 13:20



Те и от предишното правителство бяха мафиоти, ти пък какво искаш - само те ли да са привилигировани?



Тема добре го казанови [re: бTk]  
Авторoжилeн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 16:27



Сам го каза. Като те измамят бягаш при другия оператор. Точно така направих, жертвах кабелния си телефон в името на мобилния, малко по-скъпо ще ми е в началото, но пък прогресивно цените на мобилните услуги падат.



Тема Re: добре го казанови [re: oжилeн]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано25.05.05 17:00



И мен ме нервираха доста напоследък, но днес получих писмо, че от другия месец ще получавам безплатно детайлна разпечатка



Тема в другия форумнови [re: oжилeн]  
Авторrepraнa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 11:33



В другия форум е голямо шоу. Май БТК са пуснали призраци да им защитават нулата стотинки и другите измами.



Тема на БТК не им пуканови [re: repraнa]  
Авторrb (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 19:03



На БТК не им пука какво се пише по форумите, нали си пълнят касичката.



Тема Re: БТК - измамницинови [re: oжилeн]  
Автормиpo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 11:04



БТК са започнали да отдават право на магазините за мобилни телефони да събират сметкита за домашните.
Каква ирония, ами хората като видят че плащат повече за телефон отколкото за GSM ще се откажат от телефона. Това е поредния грешен ход на БТК.
Вчера в един магазин където се предлагат и Мтел и Глобул гледам обява за плащане на сметки на БТК и даже един човек си плаща. Питам го колко ти е телефона казва ми не ме питай. Аз настоявам и му казвам колко е моя - 86 лв. Той ми казва моя е 94 лв. Питам го колко лв. ти е GSM а. Той казва 63 лв. Аз му викам - и аз към 60 лв. ми е сметката.
Той тогава вика дай да ги изключваме тези телефони това е ужас непоносим.
Аз му викам че моя вече съм го изскубнал с хиляда благословий към майката на собствениците на БТК. А той се смее и вика ако другия месец платя повече за телефон отколкото за GSM ще им резна квитанциите на БТК.
Та оттам ми дойде идеята за поредния грешен ход на БТК. Голяма грешка е това и работи яко против тях.



Тема Бъди грамотеннови [re: миpo]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано04.06.05 13:16



Щом говориш за толкова пари, значи телефонът ти трябва. Щом ти трябва, мини към някой от абонаментните планове на БТК.

Ето ти линк да си видиш цените и да прецениш кое е изгоно за теб:



Сметката ти за GSM е по-малка от тая за БТК именно защото имаш БТК-телефон. Ако беше провел същите разговори от мобилния първо щеше да струва значително повече и второ щеше да си си държал мозъка в микровълновата фурна повече. Това за облъчването не е за пренебрегване.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема много си сладъкнови [re: Colombino]  
Автормиpo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 00:30



Много си сладък и лепкав ама не хващаш дикиш миличък.
Сметката ми основно се навърта от милата ми щерка която за да не си хаби картата на GSM а набутва телефона за да върти на гаджетата които не чакат на телефона тя да им звънне. Естествено че звъни най-вече на джиесемите им.
Ха сега познай дали е по евтино да се звъни от телефон на джиесем или от джиесем на джиесем?
Та милата ми щерка харесва телефона не защото е евтин а защото не го плаща тя и не и пука че така ме набутва повече.
А твоите тъпотии за абонаментните планове съвсем вече са се провалили защото и бабичките знаят че свършат ли импулсчетата цената се вдига двийно. Ха познай кога са свършили че да спреш да звъниш...



Тема Ще се повторя: бъди грамотеннови [re: миpo]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано05.06.05 02:19



Опитвам се да ти помогна, не ми се нахвърляй. Нямам вина за взаимоотношенията ти с дъщеря ти. Обърни се към семеен конслултант и не злобей на хората, щото никак не си сладък.

Съществува възможност за ограничаване на изходящите повиквания, така че дъщеря ти да не може да звъни на GSM.

Пише, че цената на минута е 1.5 ст , а към GSM 55.1 ст, колкото и при основния пакет, но вероятно баба ти е по-информирана и всъщност цената е двойна.

Пред мен лично стои въпросът да го закрия, или не тоя телефон, щото от няколко години не съм достигал 30 импулса. Минах на някаква икономична тарифа, ама 7.80 лв. да им даваш почти само за входящи разговори ...

Така, че не оставай с впечатлението, че те агитирам в полза на БТК. Просто се опитвах да ти помогна, пък ти ако щеш се върни в каменната ера.

Всички споменати цени са без ДДС!

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема ти какъв си?нови [re: Colombino]  
Авторskif (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 08:50



Ти си бил голям образ. Да не си интернет-пенсионер?
Аз не съм срещнал някой непенсионер да ползва тези измислени икономични планове. Ако има опитали са рядкост и те са се отказали защото сметките им вместо да паднат са се качили.
Всички икономични планове стават само за пенсионери които не говорят по телефона и за да не се откажат съвсем им пускат намалена абонаментна такса но с двойни цени за разговори.
Това където го предлагаш за ограничаване на GSM-и междуградски телефони и прочие всъщност означава да имам вкъщи градски телефон само че без жутони. Мерси.
Този пич дето му даваш съвети си е много грамотен и знае какво иска.
Аз искам същото нормални а не измислени космически цени на телефонните разговори.
Иначе телефонът става неатрактивен и неактуален и губи смисъл.
За бабките може и да има някакъв смисъл с намалените абонаментни такси, но цялата работа на БТК май ще умре с измиращите бабички и дядковци които като вземат пенсията бързат да си платят тока и телефона без да мислят за какво плащат, така просто по навик.
Сори че съм малко груб но е буквално така.
Аз обаче мисля за какво плащам и искам срещу парите си съответно качество и количество.
Според мен всеки нормален човек най-малко иска да бъде мамен.
БТК сгафи много и ще го отнася дълго!
Българинът поумня и не се връзва на пирамиди пък били те дори телефонни на БТК.
С трици маймуни не се ловят брато.



Тема Re: ти какъв си?нови [re: skif]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано08.06.05 10:12



Може да се каже, че съм интернет-пенсионер - 95% от комуникацията ми когато съм у нас минава през интернет, а напоследък съм си винаги у нас, също като пенсионер.

Когато съм навън ползвам единият от двата си мобилни телефона. 6Tk-телефонът си го пазя за да могат да ме намират роднини, хора които от 10 години не са ми се обаждали и двама приятели от съседните блокове. Иначе на практика не набирам от него - само събота и неделя най-много за да се запия в квартала.

Чудя се дали да предприема следваща стъпка и да спра тотално изходящите разговори, минавайки на една тарифа по-евтино. Специално липсата на бутони мен трудно ще ме спре да набирам - набирам доста добре с вилка дори на цифрови централи, където времената за пулс са доста малки.

Този пич дето му давам съвети може и да е грамотен, но очевидно го пази в тайна. А ако знаеше какво иска нямаше да реве из форума, а просто щеше да го направи.

Телефонът може и да е неатрактивен, но е нещо като опорна точка в дома. За нещо от порядъка на 5 лв./месец мисля, че бих си запазил номера да ме набират, чакайки по-добри времена.

Българинът ще поумнее, ама Господ няма да е жив ... него от край време го ловят с трици и едва ли това ще се промени.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема и една моя колежка вчера цял ден реве че сметкатанови [re: oжилeн]  
АвторЧyлa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 10:00



и този месец е 130 лв!
а говорила толкова колкото и преди си говорила!
Ние всички и казваме, като си е купила GSM с BlueTooth слушалка за какво държи домашен към БТК, и тя гледа гледа и плаче и се чуди дали да го плати или не. май най-накрая ще го спира. 130 лв. да беше гоорила с ваучери по 5 лв пак щеше да е на далавера!



Тема да си плати сметкатанови [re: Чyлa]  
АвторбTk (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 14:54



Колежката ти както има пари да си купи GSM с BlueTooth слушалка така да вземе да си плати сметката. Тя си я е изговорила нали, не е бТк вместо нея!



Тема Re: да си плати сметкатанови [re: бTk]  
Авторчyлa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 08:16



да но тя реве че не е говорила повече от преди а плащала само по 40 лв.
Тя наистина има пари защото ние не сме бедна фирма, и мисля че тя взима около 1300-1400. Въпреки всичко бТк и вдигнало сметката 2.3 пъти!?



Тема Никакво плащане!нови [re: чyлa]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 14:46



Аз също съм с укножена по три сметка и като помислих реших - НИКАКВО ПЛАЩАНЕ!
На това отгоре другия месец въртях здраво да набутам бтк здраво. Така и така ще ме отрежат а няма да им платя.



Тема Re: Никакво плащане!нови [re: нe]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 15:09



охоо така си мислиш че няма да си платиш.
хайде да не е на бтк ама на някоя "фирма за длъжници" ще си платиш и с лихвата и с такса обслужване.



Тема Апппсолютно-о-о!нови [re: skif]  
Автор eli4ka74 (Emi`s Mummy)
Публикувано13.06.05 17:18



Откакто минах на БТК-15 - е, плащам 30 лв. телефон. Като бях на БТК - 18 - плащах 35 лв. , сега съм без "икономичните " планове - и плащам 20 лв.
Което си е нормално, като се има предвид, че по цял ден няма никой в къщи... и никой не върти "от мое име", щото ти като си ги предплатил, върви му бери гайлето после кой ги е "изговорил" вместо теб...
Сега ми е мирна главата, докато не им събера пак и не се откажа от тази "услуга"......
Като живях навремето в Испания - никой нямаше домашен телефон - в къща се събираха по 3-4 GSM-а, аз умирах да им се чудя.....
.....сега ми е ясно като бял ден.

IGNORANТIA IURIS NOCET


Тема Re: Никакво плащане!нови [re: XaMaB]  
Авторлyдaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 07:00



не всички имат договори!
няйкой са в заварено положение и няма как да им дадат парите на фирма за длъжници!



Тема Re: Никакво плащане!нови [re: лyдaтa]  
Авторupi (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 01:28



Тези нещастници (бТк) нямат шансове да осъдят никого. Ако опитат да съдят отказалите се така яко могат да си го сложат самички че свят да им се завие. Веднага поне пет големи кантори ще се намерят да водят делата на измамените от бТк и познайте какво ще вземат тези нещастници.



Тема Re: Никакво плащане!нови [re: upi]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 02:42



Брат ми има фирма и не е плащал повече от година три телефона и няколко Мтелски джиесема. Досега не са го съдили и едва ли ще го направят въпреки че им дължи над хиляда лева. Ще не ще обаче вече си плаща редовно на Глобул защото не може да се върне към БТК и Мтел.



Тема разпечаткитенови [re: oжилeн]  
Автормилko (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 11:48



Разпечатките са фалшиви. Не всичко което е написано е реално. Аз лично намерих много несъответствия по отношение на мобилните разговори и интернет. БТК води като "интернет" своите интернет услуги и доставяните от другите оператори но ги таксува по различни тарифи. За мобилните разговори пък начисляват стотинки даже и да не е проведен разговор.
Има и други простотии като например интернета да се води като гласова услуга и пр.



Тема Re: разпечаткитенови [re: милko]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано29.06.05 13:51



Крайно време е да прочетете първо цените на БТК и после да правите изявления. Цената на БТК към всички телефони, които са за интернет достъп са около 2-3 ст/мин. Демек около 1.50-2 лв с ДДС на час!



Тема Re: БТК - измамницинови [re: oжилeн]  
Авторepoдpъжka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 12:09



Провеждаме журналистическо разследване за некоректното отношение на БТК към клиентите му.
Ако някой иска да помогне – може да влезе във връзка с нас на downbtk@yahoo.com
Гарантираме 2 неща – НЕ обслужваме интересите на БТК или друга фирма или институция, а също и че гарантираме запазването в тайна на всякакава евентуално предоставена ни информация и влизането във връзка с нас.
Благодаря!




Тема тотално съм прецаканнови [re: epoдpъжka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 22:39



Тотално съм прецакан от бТк. Какво да направя че да се защитя? Не съм плащал но вече трети месец не ми изключват телефона и искат да си платя въпреки че са ме наработили отвсякъде. Това е гаден тероро над потребителя!



Тема ами отрежи гонови [re: az]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 20:10



Ами като не те изключват отрежи го бе брато! Изключи се - нема трафик нема ядове. Пък те да си лаят и да искат да им плащаш докат свят светува.



Тема Re: Никакво плащане!нови [re: тoни]  
Авторпpoбит $ (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 21:31



Те затова и БТК сега въведоха кредитен лимит за абонатите както е при мобилните оператори. Ако ги завлече някой поне да не е с много пари.



Тема Re: тотално съм прецаканнови [re: az]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 15:19



не е възможно БТК изключва при неплащане още на другия месец
сигурно има някаква грешка



Тема Re: тотално съм прецаканнови [re: нe]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 13:26



Възможно е и още как. Последния месец нямам изобщо телефон защото съм го изключил от мрежата но са ми начислили разговори които са фактически несъществуващи! БТК са нагли измамници!



Тема Re: тотално съм прецаканнови [re: az]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 11:03



Какво ти пука нали си го изключил и не им плащаш? Майната им и не си образувай нерви.



Тема Re: БТК - измамницинови [re: oжилeн]  
АвторKaнтap (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 15:51



Вече втори месец получавам разпечатки на разговорите и какво установих.
На първата разпечатка имах 4 кратки разговора за около 1.6 лв. на нкакъв телефон с добавена стойнос , вкъщи никои не може да се сети да е въртял на него -ама аиде от мен да мине 1 лв. е ,пък може и да грешка .
На втората разпечатка пак 4 кратки разговора за 2.10 лв но на друг номер с добавена стойнос ,когато проверих дататак огато са се провели тези разговори се се оказа че в апартамента не е имало никого (бяхме в провинцията).Та да питам БТК докога ще се прави на дребен мошеник и ще ни цака в кантара .



Тема Re: БТК - измамницинови [re: Kaнтap]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 17:14



Докато беше старото ръководство на БТК не че системата беше цвете но нямаше откровени измами както сега. Откакто частните монополисти тръгнаха да рекетират абонатите си и да ги мамят стана много гадно да си клиент на БТК, даже отвратително. Почти същата стара система но вече не работи 'ЗА ТЕБЕ' а 'ЗАД ТЕБЕ...'



Тема Re: БТК - измамницинови [re: миkи]  
Автор. . . (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 21:35



Искаш да кажеш че бТк ебава клиентите изотзад нали? Имам предвид логото "Зад Тебе"



Тема Re: БТК - измамницинови [re: . . .]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 23:17



Точно така! Лозунга "за тебе е" е "зад тебе е ..." а ти сам усещаш по сметките как и колко ти влиза отзад.



Тема поговоркинови [re: миkи]  
Автор;-) (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 07:57



Битият - бит! Ебаният - ебан! Керванът си върви... а кучетата си лаят!



Тема Re: поговоркинови [re: ;-)]  
Авторcлoнa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 15:32



Кучетата могат и да хапят особено ако са гладни и озверени както електората.



Тема народът оскотянови [re: cлoнa]  
АвторЛaзap (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 08:33



Така е. Хората оскотяха, ровят по кофите за да се нахранят. В същото време най-големите крадци и разбойници строят хотели, ограбват заводи, щипват бонове и пр. На хората им писна от тази политическа сган. Въпросът е вече за досегашната политическа класа която е толкова срасната с мафията че с пълно право се говори направо за политическа мафия.
АТАКА не е от небитието. Българският политически живот има нужда от АТАКА. Тепърва ще има далеч по крайни от АТАКА политически явления. Ако има предсрочни избори ще ги зърнем още до няколко месеца.



Тема дали АТАКАнови [re: Лaзap]  
Авторcлoнa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 09:57



Дали АТАКА ще преразгледа сделката за бТк?
Тези измамници взеха телекома за жълти стотинки.



Тема Re: дали АТАКАнови [re: cлoнa]  
Авторaнapxиcтa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 18:22



АТАКА са ми много симпатични и се радвам че влязоха в парламента но както върви мафиотите ще съставят правителство и ще я задушат.
Дано Волен да не се компрометира че ще яде голям бой от поддръжниците си.



Тема ADSL - a е измаманови [re: oжилeн]  
Авторизлъraн (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 22:56



Пуснах си ADSL инсталирай сам. Освен че не работи както се очакваше и че е по зле от кабеларката се оказа че не мога да се откажа от "услугите" на бТк защото в договора са записали че ползваш не ползваш си длъжен да платиш всички абонаментни такси за срока на договора.
Това е чиста проба бТк рекет. Първо да те налъжат а после да те рекетират защото си се излъгал. Какви права имаме като потребители? Не можем ли да съдим бТк и да им подкастрим куйрука че много са го вирнали.



Тема Re: ADSL - a е измаманови [re: излъraн]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано17.08.05 11:50



Тогава можеш да ги осъдиш. ;о) Стига да намериш техническо лице, което да предостави неоспорими доказателства, че това, което си получил - не е това, за което си се абонирал, и БТК ти е нанесла материални щети с този договор.

Вижте сега. Стига сте се оплаквали от тези неща. Големите могат да бъдат победени, но трябва да се действа по европейски. Щом страниците не могат да се "отварят така, както досега са се затваряли" - значи са те излъгали за услугата, която предлагат, и заради парите които трябва да плащаш - се нарича лъжа, измама, невярна реклама, некачествен продукт...

Ако решиш - тормози ги първо малко, че да събереш информация за пред съда. Викай техници на всеки лаг на мрежата над 50 милисекунди, и като им писне от теб, и почнат да те псуват - заведи дело, и го спечели. ;о)

П.П. Само не ги викай по въпроси, че си искал да свалиш от сървър в Пакистан някое филмче, което е дълго само 5 минути, и за това са ти били необходими поне 10... Нали се сещаш...


Щирлиц

Тема Re: ADSL - a е измаманови [re: Щиpлиц]  
Авторизмaмeн (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 09:55



Чудесна идея но аз вече им теглих майната. Не ми се занимава нито с бТк нито с адвокати. Трябва да има някакава агенция за защита на клиентите и те да се занимават с тези неща. Ако всеки измамен тръгне да съди бТк трудно ще има голям ефект. По добре е 1000 - 2000 случая накуп да им се тръснат и умират прави. Както направиха кабеларите е най-добре.



Тема Сайт на Потрбителянови [re: oжилeн]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 01:44



Сайт на Потрбителя





Тема БТК се дънинови [re: oжилeн]  
Авторpr (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 08:47



бТк тръгна с агресивна но много слаба реклама. Бабичката, * нулата стотинки, сега с каубоите и барабанлиите ... Тъй и тъй плащат скъпо и прескъпо поне да си намерят добри PR специалисти и да си сменят рекламната агенция. Когато една реклама се запомни с лошо тя е антиреклама, а когато продължават да се правят лоши реклами е направо простотия :-(



Тема Re: БТК се дънинови [re: pr]  
АвторЧoвek c oчи и MO3ЪK (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 22:13



Добре де мама му стара, всичките ревете, че сте измамени, че са ви го начукали, че са ви взели последните стотинки и едва ли не големкия звяр БТК без да ви каже ви е задължил 12месеца да плащате ГАДНА услуга, добре де, толкоз ли сте кьорави и ПРОСТИ, че не четете договора, който ви дават в БТК да подпишете и там пише примерно "12 месеца да ползва услугата и ако се откаже да заплати останалите до 12 месечни такси?" ... Та от както М-Тел-М-Жица измислиха 12месечните договори клаузите са си еднакви за всички.

Стигам до извода, че само глупавите и слабоумните реват тук в тоя форум. И да - моята сметка в офиса взе, че падна, а не се вдигна - и сега пак говоря така както съм говорил преди...
Пфу!






Тема Re: БТК се дънинови [re: Чoвek c oчи и MO3ЪK]  
Авторcъrлaceн (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 16:45



Съгласен съм че всички мобилни оператори имат подобни клаузи (за годишното изплащане на абонаментни такси) но все пак никой от тях не е казал както бТк че страниците ще се отварят както се затварят или пък че ще говорите за 0* стотинки :-) тука е голямата измама, не в договорите и изплащането на абонаментните такси. Измамата е че се купува едно а после се получава нещо съвсем друго!



Тема Re: БТК се дънинови [re: cъrлaceн]  
АвторЧoвek c OЧИ и MO3ЪK (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 19:42



Абе и ти май си сред поредицата олигофрени. Рекламата е 0* стотинки на МИНУТА, а не 0* стотинки, що всички си мечтаете за подаръци не мога да разбера. И да - страниците на БТК АДСЛ се отварят мноооого добре, ако нещо не си тествал - кажи си - дори най-екзотични и немного посещавани от БТК фенове сайтове се отварят бързо.
Абе ЗАЩО всички ТЪПАЦИ тук гледате сламката в чуждото око, а не виждате гредата във Вашето? АААААААААААА????????????
ЕДНА КОМПАНИЯ, ЧИЯТО ЦЕЛ Е ТЪРГОВСКА ОСНОВНО ТОВА ПРАВИ - ТЪРГУВА И ПЕЧЕЛИ!!!



Тема Re: БТК се дънинови [re: Чoвek c OЧИ и MO3ЪK]  
Авторcъrлaceн (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 10:15



Да точно за това говоря че 0* стотинки на минута е измама! От четири възможни случая при които разговорите се водят селищни само в един се таксува с 0 ст. на минута след начисляване на такса свързване. В останалите три случая се чукат пари по други тарифи ! Най-големия куриоз е че бТк все още в разпечатките отчита тези разговори като "селищни разговори" !
Ако не вярваш айде да се обзаложим и да ти покажа мойта разпечатка ;-)
Значи има "селищни разговори" и други които се отчитат в разпечатките като "селищни разговори" но не са съвсем селищни :-))) това си е чиста проба измама, а онзи който го прави е измамник.
Посъветваха ме да пусна сигнал направо до прокуратурата и ми подготвят документите. Ще видим кое е олигофрен ...



Тема старите прогнили жицинови [re: oжилeн]  
Авторбax мaaмy (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 00:22



Бах мааму на БТК и телефонкаджийските им номера. Като се правят на интернет провайдъри да пуснат оптика до всеки блок и ще са дъ бест. Кво ми се хвалят с разни прогнили стари жици и морално остарели технологии.
Кабеларките вече започнаха да пускат оптика. Скоро не само ще им скъсат задника ами ще ги направят за посмешище.



Тема Re: старите прогнили жицинови [re: бax мaaмy]  
Авторcпoko (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 23:08



Споко бе брато :-) ADSL а на БТК е мъртвороден. Големите кабеларки тръгнаха с оптиката и старите жици на БТК-то ще стават скоро само за скрап.



Тема адесеела го биванови [re: oжилeн]  
Авторщo бe (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 18:59



Що бе адесеела го бива и не е много скъп. Аз вече карам само на него. Не ми прави дертове.



Тема Re: адесеела го биванови [re: щo бe]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 06:51



Ами като го бива защо у наше село го няма? Да живее кабеларката на кмето че инак БТК че ни бръсне на сухо до кокъл.



Тема Re: адесеела го биванови [re: aми]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 21:03



Все ми е тая кой ще е доставчика, най-важното е да не ме лъжат.
Аз смених няколко кабеларки не защото връзката беше кой-знай колко лоша а защото лъжеха че всичко е ОК а не беше така.
Сега съм при едни които си признават че връзката може да се изгуби но хората веднага действат и оправят нещата.
Важно е да не те лъжат в очите и да те правят на луд както го направи и бТк.
А въпросът за цените е изцяло против бТк.



Тема дайте идеинови [re: Mapия]  
Автортип тoп (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 10:08



Да бе да. бТк вдигнаха тройно цените а сега се правят на благодетели с разни промоции, бонуси и пр. евтини номера.
Да ама ние не сме балами и когато някой ни прави на луди трябва и ние да го направим на луд.
Дайте идеи в тази посока. Как да направим луди тези гадове от бТк?



Тема идеянови [re: тип тoп]  
Автордeмoн (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 10:43



Брао пич. Верно е че всички оператори свалят цените а шибаното БТК само ги вдига и то абсолютно неоснователно. Един вид ни ограбва. Мен специално не ми пука щот резнах телефона още като вдигнаха цените. Оттогава като видя шкаф на БТК го шутирам и ми става гот на душата :-)))



Тема БТК ще скапят и Мобикомнови [re: oжилeн]  
Авторfee (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 11:50



БТК ще скапе и Мобиком. Вече и те лъжат и наглеят като БТКто. Май-ще се наложи да изхвърля и мобифона (телефона отдавна е в мазето). Няма да е трудно - GSMите имат вече много добър обхват на много места даже по добър и от мобифоните.



Тема долу новата измама на бТкнови [re: oжилeн]  
Автордoлy (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 09:52



Долу новата измама на бТк !
Голямата лъжа е че имали обхват в цяла БГ. ЛЪЖА и половина !!
Обхват има навсякъде по малко и само можете да се нервите. Даже в големите градове обхватът не го бива.



Тема Re: долу новата измама на бТкнови [re: дoлy]  
АвторДoнчo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 08:40



Ей пич има телефонни автомати. Като няма обхват звъниш от картов телефон :-) По нататък ще дойде и обхвата. Никой оператор не е покрил страната изведнъж.



Тема Re: долу новата измама на бТкнови [re: Дoнчo]  
Авторфилю (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 22:11



Ами ако си имам два джиесема и не мисе носи трети :-)
Баси и тъпото бтк



Тема скапаха гонови [re: fee]  
Автортaka e (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 09:34



Така е! на картите за презареждане пише шест месеца пък след втория ти изключват телефона :-( отделно обхватът на мобифоните изобще не е това което беше някога ...



Тема кво става с ВиваТелнови [re: oжилeн]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 22:34



Кво става с ВиваТел? Няма ли да има нещо повече от предплатени карти и кофти връзка?



Тема ми що си подписвал бе!?нови [re: излъraн]  
АвторГeйa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 14:06



Не виждаш ли че това с едно-дву и т.н. договори си е жив рекет. ама те си казват! да не си подписвал!



Тема Re: кво става с ВиваТелнови [re: дидo]  
Авторбeceн (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 22:18



нищо не става
само дет си дадох парите и да ми подаряват карта вече няма да я взема



Тема МТЕЛ измамници > Бтк измамницинови [re: oжилeн]  
Автор TpuXoMoHaC (непознат )
Публикувано23.02.06 11:23



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=blacklist&Number=1945243771&page=0&view=collapsed&sb=5&part=



Тема докога?нови [re: oжилeн]  
Автормaйнaaa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 08:00



Защо сме толкова лесни че всички да ни мамят?
Колко пъти трябва да ни опнат че да се усетим?
Докога българинът ще живее заради телефонизацията, електрификацията, топлофикацията и канализацията ???



Тема докатонови [re: мaйнaaa]  
Авторoтroвopeн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 09:31



Докато превъзмогнем балканизацията драги
Комай обаче таз балканизация си е башка цивилизация



Тема монополанови [re: oжилeн]  
Авторviper (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 18:07



Само монопола все още ги спасява от залязване.
Скоро обаче няма да го имат



Тема Re: монополанови [re: viper]  
Автор Prof.McGonagull (MindFucker *V*)
Публикувано25.03.06 19:05



Защо така мислиш?

Top Vampire Writer



Тема Re: разпечаткитенови [re: Martu]  
Авторизyмeн (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 23:48



Какво разбират БТК под "Интернет" в разпечатката? Аз ползвам кабелен интернет, даже нямам модем , а имам начислени минути за интернет?!



Тема Re: разпечаткитенови [re: изyмeн]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано09.04.06 01:31



Вероятно



ReadOnly: spectator@mail.bg

Тема Re: БТК - измамницинови [re: oжилeн]  
Авторнeлa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 00:57



След упадъка БТК живна. Интернета им е добър и цените паднаха.



Тема Re: БТК - измамницинови [re: нeлa]  
Авторнecъrлaceн (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 07:25



Да ама и измамите им станаха повече и по разнообразни. От тука ще те подкастрят, после от там и пак си тотално преебан. Станаха по-рафинирани измамници туй е то






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.