Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема доктор Лазаровнови  
Автор anterra (непознат )
Публикувано13.05.05 16:19



Здравейте!
Уважавам психологията като наука,както и подкрепям идеята,4е в наши дни не е излишно 4овек да се консултира с психоаналитик,да поиска съвет и тн,без разбира се да има някакви психи4ни отклонения.Понякога оба4е неволно се натъкваме на не дотам добри специалисти,които са способни да направят 4овека "луда калинка".Отварям тази тема,защото ли4но аз се опарих от един такъв "психиатър".
Става дума за д-р Лазаров от Пловдив.
Не искам да го хуля,а само искам да предпазя евентуални бъдещи жертви на немърливостта и некадърността на този 4овек!
Ако сте изпатили от подобни лекари,без зна4ение в каква област са,можете да споделите!



Тема разкажи по-подробно!нови [re: anterra]  
АвторHяkoя (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 18:15



за да ние е по-интересно по-добре опиши ситуацията по-подробно!



Тема Re: доктор Лазаров и др.нови [re: anterra]  
Автор Satori (Zen_Buddhist)
Публикувано13.05.05 21:32



Също да предупредя и за Проф. Миленков от София.

Преди години имах проблеми в работата, които ми се отразиха зле лично, стресът ми беше докарал и проблеми със здравето. Отидох при "професора" с идеята да говоря с някой, който разбира, както правят по света, и да ходя известно време, ако е необходимо. Зададе ми 2-3 въпроса, каза ми да сменя работата си (което и направих, независимо от съвета му), и най-интересното - предписа ми хапчета, които се дават при шизофрения. На вдигнатите ми вежди отговори: "Спокойно, при депресии и неврози се дават много малки дози. Така всичко ще започне да ви се струва като един сън." Цитатът е точен, тъй като ме впечатли силно. Каза ми да дойда пак след 1 седмица с лекарството.
Не взех лекарството, не го посетих отново, смених си работата и си направих изводи. В България основната психотерапия е медикаментозна, т.е. няма я във вида, в който е в нормалните държави.

В последствие чух, че същият професор докарал до пълна зависимост и неадекватност друг негов "пациент," който отишъл при него заради депресия след смъртта на съпругата си. За съжаление, това не са изолирани случаи.



Тема професор? дано да му вземат титлата от ВАК [re: Satori]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 22:04



такива боклуджийски професори не знам от къде ще се появят... Ако беше някой друг лекар да не би да ни умори?!



Тема Re: доктор Лазаров и др.нови [re: Satori]  
Авторзaпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 22:46



ти не знаеш ли, че в България лекарите получават пари или други облаги от фармацевтични фирми, за да предписват техните лекарства? особено пък доценти или професори са най-добре осигурените от такива фирми - то са пътувания в чужбина, то са почивки.................. нямам думи!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.