Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 26.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Касетите на OFFICE1 Superstore sa BOKLUCI !!!нови [re: fronty]  
АвторPlamen68 (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 09:42



Kasetite na OFFICE 1 Superstore sa palni bokluci - bledo, bledo ta dranka....a i edna ot kasetite im mi izteche v printera !!!
Za boga bratia, NE KUPUVAITE !!!



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: fronty]  
Авторnasko (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 13:47



Fronty, imam kompiutaren klub v studenstki grad - s 3 printera na koito neprekasnato razpechatvame. Polzval sam uslugite na dosta ot firmite, koito se zanimavat s prezarevdane, no se zadarjah edinstveno pri ARBIKAS - rabotiat dobre. Hodih napredi pri Evrotoner ama, kvo da ti kaja marliava rabota, pri toner direct - bled toner a i iavno polzvat evtini chasti - barzo se iznosvaha barabanite na kasetite. Neznam, ...ima i drugi...ako iskash moga da ti dam telefoni za kontakt s razlichni firmi?



Тема Re: ПОЛИМАКС са некоректни? Отговор.нови [re: ohlio bohlio]  
АвторПoлимakc 55 OOД (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 00:53



Приятел, не всичко, което блести е злато.
Важното е че тонера е перфектен - наситено черен и изключително плътен.
този сайт не е правен за крайни клиенти и ти едва ли оценяваш информацията на него. Аз лично съм посещавал офисите на фирмата и в Англия, и в САЩ. Посети ги и ти и ще разбереш къде бъркаш. Аз лично ще уредя посрещането ти там. Enjoy ohlio bohlio.



Тема Re: Касетите на OFFICE1 Superstore sa BOKLUCI !!!нови [re: Plamen68]  
АвторMr.Toner (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 00:56



Запознай се с Mr.Toner на www.toneri.info/mrtoner



Тема Re: ПОЛИМАКС са некоректни? Отговор.нови [re: Пoлимakc 55 OOД]  
Авторnikolai (Нерегистриран)
Публикувано05.01.06 13:48



priatel, tonera AQC e skapan i izobshto ne e "nasiteno cheren i platen" - zaredih si kaseta HP 5L s AQC i beshe adski bleda - tragedia palna. Nervirah se, kupih si butilka static control i sled kato si izchistih sashtata tazi kaseta i ia zaredih kopieto beshe na svetlinni godini po-dobro - po-platno i po-ravnomerno kato raster.

Taka che "Priatel" ne podvejdai horata !
I to tolkova bezochlivo !



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: fronty]  
АвторSluchaina (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 12:33



Preporachvam ti goreshto "Toner Stream" - mnogo stabilni momcheta, az sam im klient ot 2g. i sam izkliuchitelno dovolna. Mislia che imeto na samata firma e drugo, no moje bi targovskoto im ime e tonerstream, savsem naskoro si napraviha site www.tonerstream.com - ima im telefonite taka che vervai mi shte ostanesh mnogo dovolen.



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: Sluchaina]  
АвторБopиcлaв (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 12:26



Ще си позволя да обърна внимание на аудиторията, че отскоро на нашия пазар се предлагат ФАБРИЧНО рециклирани и тестирани тонер-касети на австрийската фирма "Еmstar" със сертификат за качество ISO 9001.Цените им са съвсем прилични.А ако някой се съмнява, независимо от сертификата, има начин да се увери на практика дали съмненията му са основателни.Допълнителна информация - на адрес simfonia@mail.bg.



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: Бopиcлaв]  
АвторПpинтepмeн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 02:53



Вече нямам вяра на реклами, драги ми Бориславе. Как да се убедя, че това, което си написал тука, е вярно? Става дума за 10-15 касети месечно, обаче ако не уцеля, ще ми извият врата.



Тема Re: Рециклиране на тонер касети!нови [re: Пpинтepмeн]  
Автор Bитoшapя (местен талант)
Публикувано20.01.06 01:59



Ако наистина касетите ви са 10 и повече месечно,подлагам се на риска да ви дам една касета за проба.Ако ви хареса - плащате я/цената ще ви хареса още повече!/. Ако не ви хареса - връщате я, с единствено изискване - да посочите писмено какъв е проблемът. За да не занимаваме всички, припомням е-майл:simfonia@mail.bg



Тема Re: Рециклиране на тонер касети! [re: Sluchaina]  
АвторNedovolen (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 09:10



Тия от Toner stream са такива въздухари ... лъскаво каталогче, ама реално никакви ги няма...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.