Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 09.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мислете му ако си забравите паролата за mail.bg  
Автор newage (знаещ)
Публикувано08.05.05 00:06



... защото шансът ви да я възстановите е като да спечелите от тото. За да получите паролата си трябва да се обадите от телефона, който сте посочили при регистрацията. При това, номера на mail.bg e мобилен (048), така, че в най-добрия случай възстановяването ще ви струва 5 лв. разговор. И ако при регистрацията на акоунта сте посочили GSM-а ви и сте си сменили SIM картата или ви е изтекла или пък сте посочили служебени телефон, от който не можете да набирате мобилни номера нямате шанс да си вземете паролата.

Редактирано от newage на 08.05.05 00:11.



Тема Супер!!!нови [re: newage]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано08.05.05 01:19



Ей такава поща си търся. Жалко, че имам твърде много, а не ми се сменят текущите. Ако държах на сигурността точно тази поща щях да ползвам.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_

Редактирано от Colombino на 08.05.05 01:19.



Тема Re: Мислете му ако си забравите паролата за mail.bgнови [re: newage]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано08.05.05 02:35



Colombino е прав. Твърде много хора изучиха социалното инженерство. Моята поща е в Mail.bg, и съм доволен, че те не приемат на доверие едно телефонно обаждане. ;о)


Щирлиц

Тема Re: Мислете му ако си забравите паролата за mail.bgнови [re: newage]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано08.05.05 10:48



Хм, моята регистрация там е от старите, нито ЕГН-то ми имат, нито телефона (дори и да е имало клетка за номера, не съм въвел истинския). Тогава кво ще ме карат, челна стойка да правя? Малко ми се струва, че тая работа с обаждането е печалбарство, а не грижа за клиента.





Тема ЕГН-генерациянови [re: dimodi]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано08.05.05 13:44



Стари, нови регистрации - все тая. Аз на скоро правих там регистрация на един комшия за да може да си чете/пише мейли от телефон. Ама комшията има навика да чете библията и по-специално последната глава - Апокалипсисът и хич не обича да му слагат номера. Та това беше първият тест в реални условия на ЕГН-генератора ми. Работи. Представлява обикновен .xls файл. Не, че не съм го написал и като програмче, ма с .xls е по-удобно за употреба. Все се каня да го направя на JavaScript и да го кача някъде, ама ме мързи.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.