Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 25.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Щиpлиц]  
АвторOffline (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 12:17



Точно така, ти да не би да искаш да ги върнат, но не до теб, а до банката? Даже ако искаш може точно да обясниш какво ще се случи стъпка по стъпка.
За името - не съм казал дали си виновен, а че имаш проблем. Сигурно и в друга банка да беше отишъл, и там щяха да ти го объркат.
Относно плащането с картата, да, в конкретния случай с VISA Electron не можеш да плащаш през epay, но все още имаш една друга онлайн опция освен възможността да им пращаш на мънибукърс исканите глупости. Така че в този случай пак името на картата ти няма отношение. И ако все пак в крайна сметка си решил да избереш този вариант и да се съобразиш с всичките им поставени условия, тогава, разбира се, проблеми винаги може да има, а може и да няма, това аз не мога да знам.
За офтопика - питаш в кой клуб - ами като имаше цял форум, посветен на темата, който стоеше там цели 8 месеца, а ти не си прочел, сега аз за 5 минути ли да те информирам? Произволията са се случвали в абсолютно всеки клуб, който аз съм посещавал. Забележката не е злобна, а индикираща възможна причина за въздъжане от взимане на отношение. Ще вземеш да ме накараш отново да пусна целия форум отново и да продължим, докъдето бяхме стигнали. Има доста за четене, но администрацията нищо не отговори и оттогава още се крие. И аз мога да задам въпроса ти как наричаш това.



Тема обаче според мене ти не си прав!нови [re: Offline]  
Авторлyдaтa вeнeтa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 14:11



защо се опитваш да го убедиш че това което му се е случило е много добре, и му даваш мнения от сорта: "И друга Банка щеше да те преебе"
Явно ти наистина влизаш тук да се заяждаш а не да коментираш нещо на истина и да ПОМОГНЕШ!
защото форумите са за ПОМОЩ!
абе кво да ви разправям! само в ДИР БГ обаче не е така!



Тема Re:нови [re: Offline]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано15.05.05 14:37



Всъщност точно това се очаква да направят. След като това са написали в политиката на фирмата си.

Грешката в името ми не е проблем. Вероятността да го объркат е 50:50. Или ще го объркат, или няма да го объркат. ;о) Затова пък в Екпресбанк веднага се отнесоха коректно, и заявиха, че ще ми направят нова. Пак твърдя, че засега обслужването в тази банка е много по-добро.

За регистрирането на картата в Мънибукърс така както е с различни имена - и аз не знам дали ще мине. Затова и реших да не пробвам.

Форума ти съм го чел. С Опера разбира се. ;о)))) И ако си пазиш хистри - ще видиш че и съм писал даже.

"Произволията са се случвали в абсолютно всеки клуб, който аз съм посещавал."
А мислиш ли, че аз съм ходил след теб по клубовете да следя тези "произволия"? Не мога да покрепя нито теб, нито администрацията. Не съм в течение на нещата. Зная какво се случва в модерираните от мен клубове. Който не спазва правилата, или пише нецензурни неща, или спамва, и т.н. подобни неща - изтривам постингите. Ако продължава - може да се стигне до бан. Въпросния човек се ядосва, започва да спами още повече, аз трия пак, той пише обиди по адрес на модератора, налага се пак да почиствам... Кръга се затваря, и се стига до там, че човека обвинява мен в несправедливо отношение, аз пък казвам, че спазвам установени норми... Ей го на, точно в момента се е появил недоволен от Правилата на клуб "Хардуер". ;о) Всички други участници могат да спазват Правилата, а той не може!?!? Защо?


Щирлиц

Тема Re: обаче според мене ти не си прав!нови [re: лyдaтa вeнeтa]  
АвторOffline (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 18:41



Да, ама не аз съм направил тукашните форуми такива, а други преди мен и когато аз преди време дадох възможност за промяна на статуквото никой, включително и въпросния участник, не направи нищо съществено - значи така им харесва.



Тема Re:нови [re: Щиpлиц]  
АвторOffline (Нерегистриран)
Публикувано15.05.05 18:53



Ще го направят ако има на кого да върнат парите. А в случая с вносна бележка те няма как да се върнат на изпращащия. И затова не се връщат.
Обаче май вероятността да ти объркат името е не 50%, а 100%, защото от два случая са ти го объркали и в двата ;)
След като форума си го чел, защо питаш пак за подробности? Знам, че си писал, даже скоро може да може отново да си видиш писанията. Въпросът е защо спря да пишеш.
Не се очаква да ходиш след мен по клубвете да следиш какво е ставало, но факт е, че всички изнесени факти са били проверими и те са истина. Проблемът идва от това, че даже и модератори, а не само участници, си се интересуват само от собствените клубове, а какво става като цяло и изобщо, не ги интересува, а истината е, че проблемът идва от администрацията и собствениците. По подобен начин и аз като теб мога да кажа, че не съм в течение на нещата с твоите проблеми с твоите карти и банки и, че не мога да подкрепя нито теб нито тях. Мога да продължа като теб и да кажа, че аз проблеми с тези банки и карти не съм имал и това, че някой недоволен като теб се е появил, не е мой проблем. Виждаш ли приликата?



Тема Re:нови [re: Offline]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано15.05.05 20:17



Е, ако се базираме на статистика - на личната ми карта не са го сгрешили, на шофьорската ми книжка също, на дебитна карта от ОББ също го написаха правилно, на "VISA Electron" в ПИБ също спазиха транскрипцията, и дори в СИБанк беше вярно на картата. Подписвам се така от 1992-ра година, и вече заплатих 10 евро за урок, така че тази грешка върху новата ми карта ще я оправят дори по тяхно желание. Не се наложи да настоявам изобщо. Момичето провери, съгласи се, извини ми се (въпреки че не беше нужно, аз не съм злобен, и винаги мога да "вляза в положението"), и се разбрахме да ми направят нова. В Експресбанк никакви проблеми, въпреки грешката. Грешката в СИБанк на името ми върху вносната бележка беше съпроводено с абсолютно нежелание на банкерката да направи проверка от компютъра, твърдейки че такава проверка не може да се прави. Разбираш ли на какво съм бесен...

За проблемите в Дир-а навремето, да си призная наистина не съм джиткал във всички клубове. И надали има посетител, който да го прави. Модерирам три клуба, съвсем ясно е, че вниманието ми е насочено към тях, защото освен мен няма кой друг да ги пази от спам. Администраторите се съмнявам, че имат време за модериране, затова и тази задача обикновено се поставя за всеки клуб поотделно на човек, който е редовен посетител в конкретния клуб, и има някакви изгледи, че разбира от темата, и се държи коректно. Аз например дори не се познавам с Админите на Дир-а. Станах модератор на клубовете по желание на участниците в тези клубове, защото давам нещо от себе си за тях... Модератора не може да бъде оценител. Модератора пази мнозинството. Аз попаднах на твоите писания горе-долу по времето, когато се сипеха наред във всички клубове обиди по адрес на Фукла. Последвах линка към форума ти, четох, по спомени май проблема ти беше тръгнал от клуб "Политика" (поправи ме ако греша, беше отдавна). Но аз в този клуб дори не съм и влизал. Цитатите, които беше дал там съответно - отдавна изтрити. Няма как да проверя вярно ли е. Затова като страничен наблюдател, аз и други като мен предпочетохме да не взимаме участие в спора. Е, имаше и големи закилици, дето вместо да кажат това, което казвам аз сега - те заливаха пък теб с обиди, и отново попадаме във въртележка. Всеки на свой ред обижда другия, надпревара кой ще съчини по-готина обида, и т.н. ;о) Това са детски начини.

Обаче, дали ще имаш нещо против да преместим тези писания на друго място, за да не спамим клуба? "Visual Basic" е по-спокоен, там няма да пречим много.


Щирлиц

Тема Re: Не знаят с кого си имат работанови [re: Colombino]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано15.05.05 21:22



Петата власт? Колега ли си?



Тема Колега ...нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано15.05.05 22:25



... и така може да се каже. На много хора програмирането им се вижда като магия.

Имах предвид интернет, като нов различен тип медия.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re:нови [re: Щиpлиц]  
АвторOffline (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 00:06



Аз разбирам ти на какво си бесен, въпроса е, както вече казах, че тук се вършеха безумия с много по-голяма упоритост и различните страни взаимно се вбесявахме, но това не доведе до поумняване у другата страна.
Имаш и грешка по отношение на разбирането ти за модератора. Той не трябва да пази мнозинството, а да спазва правилата.
Преместването на този разговор е лесно, даже си има и клуб "Въпроси и помощ" за целта. Ама подлагаш на риск модераторството си ако те хванат, че говориш истини. Админите не обичат фактите, истината и правилните коментари, когато не са им изгодни. В тази връзка разговора може и да е безсмислено да се провежда.



Тема Re: обаче според мене ти не си прав!нови [re: Offline]  
Авторлyдaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.05 20:21



да де: защото е модератор на "хардуеър" и те е трил за това го ядеш...
от тази гледна точка си прав! променям си мнението




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.