Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 03.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пушенето в клубове "МАТРИЦАТА"нови  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано27.04.05 13:08



Къде мога да подам сигнал за проверка в клубове "МАТРИЦАТА" - пуши се , а това е абсолютно забранено!!! Благодаря. Александър.



Тема Re: Пушенето в клубове "МАТРИЦАТА" [re: alexrangelov]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано27.04.05 13:31



оплакванията са при арменския поп...
като не ти харесва, кво правиш там бе?

Just a genius



Тема Re: Пушенето в клубове "МАТРИЦАТА"нови [re: Blake]  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано27.04.05 14:33



Дааа , ти май си пушач , а ? И посещаваш "МАТРИЦАТА" , а ?
Е, тогава прочети следното / не е от мене/ :

-Тютюнопушенето е опасно за вашето здраве!

-Тютюнопушенето причинява рак!

-Тютюнопушенето убива!

Не забрявяй - в "МАТРИЦАТА" 90% от клиентите са деца.

Алекс



Тема Най-големия димилникнови [re: alexrangelov]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано27.04.05 15:03



който съм посещавала е във Варна и се казва 1001 приказки.
Това заведение е предназначено за МАЛКИ ДЕЦА (до към 7-8 години)
Като влезеш в него попадаш на детска площадка пълна с играчки. Във втората част на заведението обаче попадаш в един лисичарник, където всъщност стоят майките, докато децата играят. Между двете помещения няма врати и всъщност играейки децата поглъщат целия дим.
Няма отделено за пушачи и непушачи, а само надпис: ПУШЕНЕТО Е РАЗРЕШЕНО, НО НЕЖЕЛАТЕЛНО.......

Тук не става въпрос за забрани, а на съвест .......



Тема Re: Пушенето в клубове "МАТРИЦАТА"нови [re: alexrangelov]  
АвторБлax (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 16:16



"Дааа , ти май си пушач , а ? И посещаваш "МАТРИЦАТА" , а ?"

Аз не.

"Е, тогава прочети следното / не е от мене/ :"

Чел съм го и друг път.


"-Тютюнопушенето е опасно за вашето здраве!"

Моето здраве е мой проблем. Да беше написал поне, че става дума за твоето, щях да те разбера.


"-Тютюнопушенето причинява рак!"

Е, и? Стреса също.

"-Тютюнопушенето убива!"

Виж, това не е доказано. По тази логика и пресичането на улица убива.

"Не забрявяй - в "МАТРИЦАТА" 90% от клиентите са деца."

Лол. Тук почнах да се хиля. Те ли задимяват така?

п.п.
Я не го приемай толкова навътре. Ходи в друг клуб, където не се пуши, и без това този закон е кух и направен така, че да облагодетелства нечии джобове - и то с гаранция не моите или твоите. А ако толкоз си се притеснил за децата си - вземи им компютър и си ги дръж в къщи (за да не пресичат и улицата, нали помниш?)



Тема Re: Пушенето в клубове "МАТРИЦАТА"нови [re: alexrangelov]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано27.04.05 17:58



миии... не позна

не съм пушач (вече), а в Интернет клуб стъпвам средно по 1-2 пъти годишно (като съм на море)...
това не ми пречи да имам мнение по въпроса, а то е че от непушачите по-нагли същества няма...

Just a genius



Тема и тука да кажа!нови [re: alexrangelov]  
Авторcмъpт (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 20:30



Дано ги затворят най накрая!



Тема Re: Пушенето в клубове "МАТРИЦАТА":RE:REнови [re: Блax]  
Автор alexrangelov (Aleks)
Публикувано29.04.05 18:34



Е-и аз ще използвам твоята форма-въпрос-->отговор... И недей да разсъждаваш вместо мен! Моите разсъждения сега ще ги прочетеш:

"-Тютюнопушенето е опасно за вашето здраве!"
ТЮТЮНОПУШЕНЕТО Е ОПАСНО ЗА ВАШЕТО , МОЕТО И ВСЯКАКВО И НА ВСЕКИ ЗДРАВЕТО!

"-Тютюнопушенето причинява рак!"
ТЮТЮНОПУШЕНЕТО ПРИЧИНЯВА РАК , А СЪЩО И СТРЕСА И МНОГО ДРУГИ ФАКТОРИ. НО - ТЮТЮНА НАЙ-МНОГО!

"Не забрявяй - в "МАТРИЦАТА" 90% от клиентите са деца."
ЗАДИМЯВАТ ПУШАЧИТЕ , А 90% ОТ КЛИЕНТИТЕ , КОИТО СА ТЕЗИ ДЕЦА ПУШАТ И ТО СЪВСЕМ АКТИВНО И ПОСТОЯННО! ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ! И АЗ! И ТИ СЪЩО , АКО ДОЙДЕШ!

Я не го приемай толкова навътре. Ходи в друг клуб, където не се пуши, и без това този закон е кух и направен така, че да облагодетелства нечии джобове - и то с гаранция не моите или твоите. А ако толкоз си се притеснил за децата си - вземи им компютър и си ги дръж в къщи (за да не пресичат и улицата, нали помниш?)
Е , НЯМА НАБЛИЗО ДРУГ КЛУБ... А ЗА ПОЖЕЛАНИЕТО ДА СИ КУПЯ КОМПЮТЪР - ТАНКЗ. А ЗАКОНА Е КУХ - НАЙ-ВЕЧЕ ЗАРАДИ ХОРА , КОИТО РАЗСЪЖДАВАТ КАТО ТЕБЕ.

ДАНО ТОВА СЕ ПРОМЕНИ БЪРЗО-АЗ СЪМ ОПТИМИСТ. ПОЖЕЛАВАМ ГО И НА ТЕБЕ!

АЛЕКС



Тема Re: Пушенето в клубове "МАТРИЦАТА"нови [re: Блax]  
Автор14 roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 16:40



толкова много грешиш!!!

той е в пълното си право да се оплаква, както и да посещава който си иска клуб, без да бъде притесняван, още повече, че това го изисква законът (да не се пуши); много е лесно да обявиш за глупост (и то само защото не ти отърва) "тоя" закон и от там на татък пълна безотговорност.... да ама не става то така; нужно е първо да се прояви собствена отговорност и самосъзнание (които при теб не само липсват, ами и критикуваш присъствието им в другите, засрами се!), за да се подобрят нещата и да си позволиш да недоволстваш; глобите не са за облагодетелстване, те са наложителни при невъзприемчивите и даже направо тъпи индивиди, които упорстват и правят напук; някои все недоволстват от държавата, а не ми е ясно толкова ли не могат да осъзнаят, че тя е такава заради тях (има изключения, признавам, независещи от хората, но те могат да се преодолеят с малко усилия) и понеже няма ред и е нужно той да бъде въведен, но тогава те почват да протестират и обвиняват всичко, за което се сетят, но не и себе си, дейстивелните виновници, заради липсата си на съвест и така се объркват нещата;

идеални държави няма, има държави с по-строга и стриктно спазвана дисциплина!
та мисълта ми е-законът не е кух, а неизгоден за блах



Тема Re: Пушенето в клубове "МАТРИЦАТА"нови [re: Blake]  
АвторTNT (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 19:22



Чака майка ти, която се ебе там за 80ст/час.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.