Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 25.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Транскард са мошенници, а ти не мислиш!нови [re: Oлer Ивaнoв®]  
АвторCeвo (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 11:29



Принципно си прав.Но с малки изключения.Когато плащаш за услуга, и подписваш договор с някой чиито клиент ставаш. се предполага поне в цивилизованите страни че ще защитава инересите ти, защото яде хляб от теб.И то бял хляб.И то голям хляб.При милите господа и дами от "Транскарт"АД това не е принцип.Моя случай с тях е следния.Преди година подадох заявление за кредитна карта в бензиностанция, като в заявлението се почва че ако бъда "кредитополучател" ще получа PIN кода с SMS.Три месеца по-късно (след като не получих такъв SMS) аз изхвърлих ненужната ми карта.Докато наскоро получих известие че съм задължен с 24 лв. такса обслужване, заради услуга която не съм ползвал не по моя вина.Отговора на служителите беше: Ами случва се да имаме проблеми с SMS те.Трябва да си платите" Хвала на такова обслужване.Пък ти си мисли колкото щеш пирамидка ли е това или не. А принципно съм мислещ.И си мисля че има и други мислещи дето са изгоряли като мен.Просто сме вярващи че идва цивилизация и в БГ.



Тема Т'ва е пирамида!нови [re: измaмeн oт Tpaнckapд]  
АвторГoтин тип (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 16:09



Не сте ли разбрали!
Не стига, че не те одобряват, а после като те одобрят забравят да ти пратят картата, след което идва такса за обработване и напомнителната такса, която е 5 кинта на месец...Е т'ва ако не е пирамида здраве му кажи!
А мишоците дето са толкова доволни са същите мизерници дето работят в тая помия наречена транскарт!



Тема Re: Т'ва е пирамида!нови [re: Гoтин тип]  
Автор MindStealer (smooth criminal)
Публикувано12.10.07 19:48





К'ва пирамида, бе, човек?
Първо - банките не одобряват, ако доходите ти са ниски и не позволяват да обслужваш кредит!

Второ - хубаво да четеш преди да подпишеш договор! Елементарно е да отвориш сайта и да погледнеш:

Напомнителната такса от 5 лв. се начилсява на нередовни платци:
"Такса за уведомително съобщение се начислява 30 (тридесет) дни след навлизането в лихвен период, в случайте, когато до петнадесето число на месеца, не е погасен пълния размер на минималната погасителна вноска, посочен в последното месечно" (цитатът е от сайта на Транскард)

Значи,, първо имаш до 45 дена гратисен период и после още 30 преди тази такса! Ти какво искаш - безлихвен кредит, който връщаш когато ти скимне! Малко по-нагоре има едно хубаво мнение за кои хора са най-подходящи кредитните карти! Май ти не си сред тях!

We don't see things as they are, but as we are!

Тема Ne kupuvaite ot 2 be, mamqt Vi!!!нови [re: измaмeн oт Tpaнckapд]  
АвторKurt quot;Panzerquot; Meyer (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 02:25



Kupih si telefon ot tiq selqci, pyrvo mi go svaliha ot vitrinata, za6toto bil "posledniq", s razskusan seal, no uj vsi4ko e nalice. Pribiram se i go slagam da se zarejda za prez no6ta. Na drugiq den govorq s nego okolo 30 min, ne pove4e i ve4erta kakvo da vidq, stanalo vreme da go zarejdam pak:) Otvarqm telefona i gledam bateriqta, kontaktite i sa taka izdrani, 4e taq bateriq e videla golem zor, predi az da i stana gord sobstvenik! Ne sum polzval nito player-a, nito radioto prez tozi den!!! Pulni kaputi, molq potrebiteli, pazete se ot izmamnicite 2be!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Транскард са мошенници -- пазете се!нови [re: измaмeн oт Tpaнckapд]  
АвторZdravko (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 10:54



Искам отново да потвърдя мнението за некоректните услуги и нелоялното обслужване на Транскард!!!
Имам Транскард Класик, която реших да прекратя преди около 7 месеца. Според Транскард това може да стане и по имейл. Единият от тези имейли е info@transcard.bg. Дотук добре - пуснах мейл, получих обратна разписка, всичко е ОК. Обаче .....
В края на 2007 получих писмо, че дължа тези заветни 24 лв. год. такса!!! След като 2 дена се опитвах да убедя онова нещо, което би трябвало да е служител в центъра им, да ме свърже с някой, който може да ми каже нещо по-точно от общи приказки, ми беше казано ултимативно, че таксата се дължи. Все пак обещаха да направят проверка! Та - резултатът от проверката е, че имейлът НЕ принадлежал на Трандкард, и те НЕ били получили искането за закриване! Всичко това доведе до прекратяването на ВСИЧКИ договори на моето семейство с тях!!! Изобщо не смятам да плащам каквито и да са такси, които ми начисляват - за тези работи има съд, и ако искат, да си ги търсят по установения ред!!! НЕ смятам, че Транскард са надеждна и коректна институция, и наистина НЕ Ви съветвам да ползвате техните услуги!!! Още повече при наличието на вече толкова много алтернативи - и като кредитни карти, и като финансови институции!!! Така че - искреното ми мнение е: стойте надалеч от Транскард!!!



Тема Re:нови [re: Zdravko]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано07.01.08 10:56



А какво направи с обратната разписка?



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Авторз (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 11:44



обратната разписка на имейл си е просто един мейл - не значи нищо, особено за тях





Тема Re:нови [re: з]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано07.01.08 18:52



Аз помислих, че по пощата е получен някакъв документ.



Тема Re: Транскард са мошенници -- пазете се!нови [re: Zdravko]  
Автор bst (~!~)
Публикувано08.01.08 22:19



Тарнскарт са зле с обслужването, но като продукт са си доста добре.
А ако е-майлите вървяха както си мислши ти, то нямаше да има нужда от електронен позпис, защото найстина е-майла е много несигулно нещо и никой не гарантира че подалтеля е този който си мислиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.