Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 25.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Транскард са мошенници, а ти не мислиш!нови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Авторизмaмeн oт Tpaнckapд (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 00:48



Винаги, когато взимам карта питам, дали има годишна такса, защото досега съм имал три кредитни карти от три различни банки. От Евробанк си спомням ми казаха, че няма, само са "пропуснали" да допълнят, че няма само първата година. Всяка уважаваща клиентите банка посочва годишните такси,

.



Тема Re: Транскард са мошенници, а ти не мислиш!нови [re: измaмeн oт Tpaнckapд]  
Автор Дeмoн (левак)
Публикувано13.05.05 01:26



Аз не мога да разбера защо не си вадите Виза - таксата е между 40 и 50 лв на година и важи за цял свят.
Ако пък ви е само за оувърдрафта за толкова пари колкото плащате на транскард, в която и банка да ви превеждат заплатката ще е радостна да ви даде пак толкова колко транса...



Тема така е!нови [re: Дeмoн]  
АвторЛилиянa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 18:21



Аз за това ще си искарам VISA въпреки всичко на някой места може да се плаща с транскарт а с Visa не може: Обикновенно това са някакви според мене, долнопробни ресторанти, които явно Транс-кард им се е набутала - и те са се съгласили да ползват нейните услуги!
Да не ви описвам една история в една пицария в Пазаржик един път когато бях на командировка там!



Тема Re: Транскард са мошенници -- пазете се!нови [re: измaмeн oт Tpaнckapд]  
Авторcтoянoв (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 23:47



Пълни лъжи сте написали тук. Първо - таксата я пише навсякъде. И се радвайте, че е толкова малка, защото при всяко пазаруване има отстъпки и за една година ще си избиете не една ми сто такси. Второ, ами тези дето реват "Транскард" за изложба ли са си я взели? Да си я наредят на витринката в тях и да си я гледат? Ми нали като вземеш кредитна карта, я взимаш, за да я ползваш, не само да ти стои в порфеила и да се праскаш с нея пред мацките. И този от Балкана - на теб карта не ти трябва, защото на Балкана няма да има магазин, който да работи с кредитни карти, вервай ми. Омръзна ми да чета простотии на хора, дето постоянно само се намират на приказки. Баси тъпите хора. Аз пък ползвам картата от две години и съм адски доволен от нея. Даже миналия месец си купих потративно дивиди точно с тази карта. Пък вие духайте супата и си вземете виза да се овмътрите с хилядарка за година и да ви видя тогаз какви ще ги плещите.



Тема Re: Транскард са мошенници -- пазете се!нови [re: cтoянoв]  
АвторГлyпaвa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 06:38



Права си!
както стигнахме до извода, повечето са пазарували пазарували и когато е стигнало да преведат пари по сметката си, са нямали, и са се разкрякали тук че уж не им се отчита еди кво си, уж не са ги информирали или са ги преебали.
Аз мисля, че Транскарт е некаква система (не съм я виждала по света), но явно я има (спред

, така че не е възможно това нещо да има някава грешна система за отброяване на гратисен период в някоя банка.
И сега едно мое дпълнение!
Значи аз бях на специализация в чужбина, и там си изкарах кредитни карти VISA и MASTER CARD от
И там условията бяха мнго ясни всеки месец ми пращаха разпечатка с изпозлването на картата и т.н. и т.н. Обаче знаете ли колко беше гратисния период?
57 дена!
те винаги го казваха така: ПОЧТИ 2 месеца.
Да ама сещате ли се къде е уловката?
Кой ти дава пари без да иска да спечели?
от заплата до заплата т.е. например получаваш заплата на 1во число,
но от 1во до 1во число дори и ако включиш февруари са 59 дена!
Иначе други два месеца са 61 дена! А по коледа (декември и януари) ЦЕЛИ 62!
Е смятайте как ако например си връщаш дълга с парите от заплатата, ако се забавиш един месец винаги си в графата "ПРЕЕБАН"
Една приятелка която като тези тука много се дразнеше, всъщност се опита да си обясни този въпрос с банката и те и обясниха тази схема. казаха и че са и казали с големи БУКВИ в рекламата ПОЧТИ два месеца, а в договора пише 57 дена!



Тема Re: Транскард са мошенници -- пазете се!нови [re: cтoянoв]  
Автор3нaeщият (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 00:28



Не мисля,че пишат тези глупости от нямане какво да правят.Не е случайно!!!
Тези юначета най-вероятно изпълняват поръчки.На много хора не им е приятно,че Транскарт е най-истинската кредитна карта.Ако имаш и 2 грама мозък и нормална заплата,тази карта е много полезна.Другото са прозрачни кампанийки...



Тема Re: Транскард са мошенници -- пазете се!нови [re: 3нaeщият]  
Авторhizi (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 13:00



I az polzwam transkard wse po-aktiwno zastoto e polezna predi wsi4ko pri pazaruwane,Imah samo edno neprijatno nedorazumenie...
Bjah wkarala 200lw nad zadyljenijata si i mi se naloji da gi izteglja w broj-Njamashe razreshenie-imah prawo da teglja kesh SAMO upomenatite 20% ot registriranija dohod i to WEDNAJ mese4no.
Sledwast takaw slu4aj njama da ima-njama da wkarwam golemi sumi.



Тема Re: Транскард са мошенници -- пазете се!нови [re: Глyпaвa]  
АвторCATc (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 13:51



От 1 до 1 число са 28-31 дена, а не 59-62. Освен това, денят за получаване на заплатата и денят за плащане на картата не са непременно едно и също. Например, заплатата може да се получава на 24, а деня за плащане на картата може да е 15. Денят за плащане на картата може да се определи/промени по желание на клиента, поне така е в банката, за която си дала линк (Баркли).

За Транскард не мога да изкажа мнение освен това, че е измама да се дава каквото и да било, ако не се посочи съвсем ясно и изрично, че то ще струва на клиента нещо по-късно. Намеците за ниски доходи и пр към повдигналите темата обаче правят много грозно впечатление, освен че не са по темата, и аз не бих ползвал от тази карта дори само затова, че защитниците й се аргументират по толкова некрасив начин.



Тема Re: Транскард са мошенници -- пазете се!нови [re: измaмeн oт Tpaнckapд]  
АвторLO (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 11:45



absoljutno sum suglasna che sa moshenici..az 2 ptui im plashtam 10 leva za edno i sushto neshto pri vse che najam taksa za purvata godina shtesh neshtesh njakoga shte gi platish.Kogata az reshih da pozlvam Transcard izchetoh vsichko napisano tuk za neja i imah edno na um che sa izmamnici i vupreki tova kogato si misleh che moje bi s men sa korektni samo i samo da se otirva ot tjah platih 50 leva v koito vlizahse vuprosnata taksa i suma s kojato tvurdjat che sa mi plashtali smetkite za tok ot ot po 5 leva, makar che imam populneni 3 abonatni nomera kum Toplofikacija ,ViK i NEK te mi bjaha platili ako izboshto e vjarno tova zahstoto ne sum vidjala plashtaneto osven otmetnato v tjahnoto pc samo drebni smetki a ne tezi s po goljamite sumi. Suvsem ochevidno e che NJAMAT VRUZKA V SISTEMITE A AKO NAPRAVJAT TAKAVA SHTE TI IZMISLAJT OTKUDE DA TI UDURJAT PARI. SAMO I SAMO DA SE OTIRVA OT TJAH PLATIH TEJA 50 LEVA I SE RADVAM CHE SE OTIRVAH SAMO S TOVA. nE IM ISKAM TU[PATA KARTA KOJATO NE E KREDITNA NE E NIAKKVA TJA E KARTA ZA BALUCI
HORA VNIMAVAITE



Тема Аман от несвързани глупости на хора,нови [re: LO]  
Автор Areнт ()
Публикувано12.01.06 08:15



които нямат представа що е кредитна и що е дебитна карта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.