Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 03.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ТNT - куриерска служба -НИКОГА ВЕЧЕнови  
АвторMapro (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 10:40



А днес слагам още една фирма във черния списък на фирмите които във никакъв случай не трябва да използвате - фирмата е ТNT - международна КУРИЕРСКА служба .Тия тази сутрин просто ме разбиха тотално некъдърниците им със некъдърници ,нещастници и прочие ..просто нямам думи .Очаквах пратка от Италия (спешна естествено) обаче се оказа че когато е пристигнала във София са ми изпратили само документите тук във Варна без да ми пуснат успоредно със тях ПРАТКАТА (която всъщност чакам и ми е необходима споешно ) иначе за какво са ми TNT !!!????Представяте ли си колко са нагли съвсем спокойно да ме уведомят че просто били забравили да ми я пуснат от София за насам-Варна иначе документите и са вече тук обаче стоката ми е няма ...направо нямам думи .Имам чувството че във тази фирма работят невменяйми същества а не нормални хора които си разбират от работата и умеят да си я вършат .Обаче аз няма да оставя нещата така и ще пиша до главния им офис да им потърсят сметка как така ще забравиш да пуснеш дадена пратка (просто ще забравиш ) - това е международна куриерска служба !



Тема Re: ТNT - куриерска служба -НИКОГА ВЕЧЕнови [re: Mapro]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано08.04.05 16:19



Ние си чакаме пратката от февруари Още е някъде при тях, имали били проблем с митницата, видиш ли.

Не се ядосвай, обади се на търговския ви преставител, ако е адекватен човек, ще се размърда и ще оправи нещата.

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"


Тема Re: ТNT - куриерска служба -НИКОГА ВЕЧЕнови [re: !чepeшka]  
АвторMapro (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 16:44



О Черешка стоката ми която е вътре и очаквам всеки момент да ми я доставят във магазина ако да чукам на дърво пак не стане нещо не е много ефтина и не бих допуснала и един ден повече от предвиденото пък камо ли да не е при мен пратката от февруари месец просто ще ги дигна във въздуха изобщо няма да ги чакам да ми се обясняват . Да не говорим че си губя клиентите заради тях . Много нагли хора и при мен излязаха със същия номер камиона имал проблем на софийската митница вчера оправданието беше това а днес че са забравли изобщо да ми пуснат стоката .Уж международна компания обаче докосне ли се българин и няма начин да не се осерем ...



Тема Re: ТNT - куриерска служба -НИКОГА ВЕЧЕ [re: Mapro]  
Автор Stephanie (kvazer)
Публикувано11.04.05 20:47



В гр. Пловдив тази фирма има офис и аз използувам услугите им. Доволна съм. Хубав е екипа, ти защо рИвеш? Варна не е Пловдив, това е проблема....Друго си е с майните да работиш...

Да..да..как хубаво си мечтаеш!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.