Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 29.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема НЕ ПОЛЗВАЙТЕ mail.bg, връща пощатанови  
Автор newage (знаещ)
Публикувано04.04.05 13:10



От преди 2 месеца забелязах, че писмата ми до хора с адреси на mail.bg се връщат с грешка. От поддръжката им ми казаха, че mail сървъра на моя доставчик не бил нагласен нещо според закона. Пробвах да изпратя пощата си със SMTP сървъра на HOTPOP и дори с програмата Free SMTP нно резултата беше същия -- връщаше писмото с грешка, че не съм оторизиран.
Ползвам е-майл от 10 години, сменил съм над 30 доставчици но такова чудо за пръв път чувам. Така че ако искате да получавате е-майла си а не да го спира и връща с грешки не използвайте mail.bg



Тема Re: НЕ ПОЛЗВАЙТЕ mail.bg, връща пощатанови [re: newage]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано04.04.05 13:40



Връща бабината ти. Всичко си получавам, както си му е редът.



Тема Re: НЕ ПОЛЗВАЙТЕ mail.bg, връща пощатанови [re: Martu]  
Автор newage (знаещ)
Публикувано04.04.05 17:21



да, защото сигурно ползваш уеб пощи като abv.bg. Пробвай с hotpop или с SMTP сървъра на http://www.softstack.com/smtpsrvpro.html и ще видиш. С него съм изпращал стотици писма и newsletter-и, mail.bg е единствената, която ми връща пощата.

Редактирано от newage на 04.04.05 17:27.



Тема Re: НЕ ПОЛЗВАЙТЕ mail.bg, връща пощатанови [re: newage]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано04.04.05 19:06



Mail.bg има твърде затегнати настройки за спам, мисля че затова връща. Което уж е хубаво, ама на моменти е кофти - примерно не можеш да се регистрираш във IPB форум с mail.bg адрес, защото мейлът за валидация не пристига.





Тема Тфа че теб антиспам филтър на mail.bg разпознаванови [re: newage]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 20:21



мейл адреса от който пращаш като потенциален източник на спам (къфто най-вероятно е случая) е повече тфой проблем отколкото проблем на мейл беге.

Ами да - тфа дет си го написал като проблем е всъщност похвала за трудно пробиваемата антиспам защита на мейл бе ге. И да - има начин ПОТРЕБИТЕЛЯ на мейл бе (а не ти) да намали степента на защита според нуждите си за да получава всичките мейли, които ИСКА да получава. Аз примерно като очаквам мейлове от съмнителни сайтове - изключвам цялата защита и като ги получа пак я включвам. Между другото - нямам оплаквания от филтъра, спрява се повече от чудесно



Тема Re: Тфа че теб антиспам филтър на mail.bg разпознанови [re: Hekф]  
Автор newage (знаещ)
Публикувано06.04.05 22:51



В отговор на:

мейл адреса от който пращаш като потенциален източник на спам (къфто най-вероятно е случая) е повече тфой проблем отколкото проблем на мейл беге.

Ами да - тфа дет си го написал като проблем е всъщност похвала за трудно пробиваемата антиспам защита на мейл бе ге. И да - има начин ПОТРЕБИТЕЛЯ на мейл бе (а не ти) да намали степента на защита според нуждите си за да получава всичките мейли, които ИСКА да получава. Аз примерно като очаквам мейлове от съмнителни сайтове - изключвам цялата защита и като ги получа пак я включвам. Между другото - нямам оплаквания от филтъра, спрява се повече от чудесно



Мейл адреса ми е адрес към домейна ми. А и не е в това проблема, защото от mail.bg ми казаха, че провайдера ми нямал не знам си какви настройки и затова не приемали пощата, а вече казах, че пробвах 4 официални, не-спам начина: SMTP на моя провайдер, SMTP сървъра на goto.bg (където се хоства домейна ми), програмата free SMTP и SMTP нa hotpop. Не приема е-майл от нито един. Повечето потребители на mail.bg въобще не подозират, че не се получават е-майли изпратени до тях заради спам защитата, както я наричаш. А и такава "спам защита" ми е позната -- трий всичко от *@yahoo.com и готово -- няма спам.



Тема Re: Тфа че теб антиспам филтър на mail.bg разпознанови [re: newage]  
Автор Maтa Kocмaтa (избръсната)
Публикувано06.04.05 23:04



хехе интересно според тебе кое Е спам-начин щом тия дето си ги написал не са

Лека нощ


Тема Я както си имаш мейл към доменанови [re: newage]  
Автор Areнт ()
Публикувано07.04.05 15:56



вземи отиди на

, в полето Rеverse DNS Lookup си напиши адреса на SMTP сървъра пък виж какво ще ти покаже.

Ако ти каже, че няма такова животно, подхващай съпорта на ГОТО да ти оправи настрйките, щото ще береш ядове с върната поща.
Щото все повече провайдери възприемат тази политика:

Effective immediately: AOL may no longer accept connections from IP addresses which have no reverse-DNS (PTR record) assigned.



Тема Re: Я както си имаш мейл към доменанови [re: Areнт]  
Автор newage (знаещ)
Публикувано07.04.05 18:03



добре де и кво, като ползвам лаптоп и нямам постоянен доставчик и ползвам програма, като Free SMTP Server за SMTP, значи не мога да пращам е-майл?



Тема Re: Я както си имаш мейл към доменанови [re: newage]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано08.04.05 10:34



е, можеш, ама си потенциален спамър...

Just a genius




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.