Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 15.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: аре сапри се! Личи си че тоя няма никакви ръце!нови [re: EPA]  
АвторMиcтpaл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 02:22



Може и да е много добър специалист д-р Славчев, може да е най-добрия гинеколог-оператор, но последното, което може да бъде казано за него е, че е човечен... И това не го казвам, за да очерня репутацията му или да отрека, онова, което прави..казвам го с много болка, защото съм го преживяла.. Всеки може да направи своя избор сам..



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
Авторmule (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 15:17



Електроконизациото по принцип е радикална и същевременно щадяща процедура. След две години по шийката изобщо може да няма белези, че правено нещо. Би трябвало да се радвате за това, а не да клеветите един страхотен специалист! Начина по който говорите за лекаря, който сам сте избрал и поверил здравето и може би живота си говори за вашата елементарност и наглост. Пожелавам ви наистина да се сблъскате с некадърен лекар, защото точно това заслужавате. Както и всички останали ваши креатури, писали по темата!!!



Тема Re: ДОЛНА КЛЕВЕТАнови [re: Пaциeнтka]  
Авторmule (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 15:26



Електроконизацио или LEEP се прави в България от не повече от 2-3 години. Обгарянето на раничка на шийката е съвсем различно нещо и наистина се прави амбулаторно от всеки акушер-гинеколог. Вашето мнение отново показва, че си нямате никаква представа за какво говорите, но пък го правите с много патос и самочувствие. О, свещена простота!



Тема Re: аре сапри се! Личи си че тоя няма никакви ръце!нови [re: Bиkтopия Aдaмc - Бek]  
Авторmule (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 15:42



ти как разбра,че е некадърник? Защото има д-р пред името си? Автоматично всички лекари са некадърници, нали? Колко хубаво, всички разбираме от политика, футбол и медицина!



Тема Re: аре сапри се! Личи си че тоя няма никакви ръце!нови [re: Bиkтopия Aдaмc - Бek]  
Авторasde (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 00:04



На пък ми се случи следното - 92г. ми правиха обгаряне на шийката, оттогава съм имала безброй гинекологични прегледи, тази година имах много сериозен проблем, посетих много добри специалисти и най-интересното - този д-р пръв от 92г. веднага каза ти си имала обгаряне на раничка, та не само ръцете му са златни и други неща знае. На вбесен ще кажа, че на мен си ми дадоха и фактура и касова бележка и изключително ясен и подробен документ от прегледите, досега никой друг доктор не ми е давал такова нещо, а повярвай била съм на доста



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: mule]  
Авторnikotom (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 10:33



ДА Божидар Славчев наистина е измамник.Мен ме остави на изчакване.Добре, че попаднах на изключително добър специалист, че не пострадах и ме спасиха.Славчев ламти само за пари и не е никакав лекар.ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕГО МОМИЧЕТА!!!!Това, че лъжат, че нямя места да те запишат в частната му клиника, е защото нисшия персонал дето записва и той иска пари! По този начин на тоя мръсник му правят реклама.На 25 години съм и заради него щях да развия рак, ако не бях попаднала на истински лекар, който разбира и си върши работата!ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТОЯ И АКО ВИ Е ПОСТАВИЛ ДИАГНОЗА Я ПРОВЕРЕТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО И ПРИ ИСТИНСКИ ЛЕКАР!!



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: mule]  
Авторnikotom (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 19:33



Това са авсолютни глупости.Напротив вижда се.Това да не е гущер, на който като му откъснеш опашката тя регенерира!Не мога да разбера, че има такива тъпи хора дето пишат глупости за заличаване на следите след конизаци. Просто Славчев изобщо не струва като лекар.Пазете се от него!!!



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: vbesen]  
АвторПcиxиaтъp - любитeл (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 22:15



Подкрепям идеята за новия клуб.

Смело мога да кажа - не по-малко от 70% от практикуващите специалисти са НЕМОРАЛНИ и корумпирани. Просто личен опит - 5 години се нагледах как им плащаха "курсове" в чужбина, разбирай - екскурзии на чужди разноски (на фирми-производители), за да изписват и ПРЕПОРЪЧВАТ точно техните, в пъти по-скъпи, лекарства на пациентите.
За шефовете на клиники и заведения просто няма да отварям дума какви комисионни олучават, за да купят точно определен апарат от точно определен вносител/дистрибутор...
Донякъде ги разбирам - те са едно огледално отражение на целия бит в милата ни родина. Ама само донякъде...


А за лицето, представило се към дъщера на д-р Славчев мога да кажа само: Моме, иди на психиатър, щото страдаш от Н-брой раздваения и разклонения на личността. В тази тема има минимум 3-4 постинга, пуснати от въпросното лице под различни имена. Че чак и благодари на другия си профил за подкрепата. Болен мозък!



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: Пcиxиaтъp - любитeл]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 16:43



И аз мислех да ходя на преглед при него, часове дават за м.март.Не знам къде е истината..



Тема Re: Д-р Славчев от Майчин дом е измамник и крадецнови [re: мм]  
АвторПcиxиaтъp - любитeл (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 17:32



При който и да идеш не си застрахована от злоупотреби...
Просто иди при поне двама (най-добре при повече) специалисти, за да чуеш повече мнения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.