Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 20.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ужасно обслужване  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано24.02.05 14:33



в отдел регистрации на НОИ Варна

Има две госпожи, които са толкова нагли и невъзпитани, че отдавна трябва да ги сложат на мястото им



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: Virgo]  
Автор eli4ka74 (Emi`s Mummy)
Публикувано24.02.05 16:30



Виж сега, те не те обслужват, те ти правят услуга ..
Такова им е схващането на всички в администрацията - аз съм част от нея....и знам. И както така, на мен ми се наложи една да си свърши работата, а тя знае, че съм й колежка, но не сме близки, и ела да видиш какво стана....
Егати отношението, ще кажеш, че съм й се натресла в къщата да й ям от манджата....и си викам - мале-е-е, ами представи си с другите хорица , дето пък съвсем не ги познава, да трябва да си говори...., че и да си изпълни задължението - не, то не й е задължение, то просто е хоби - ако иска, пък и когато иска....както иска, и въобще .....накъдето й е.....килимявката...

IGNORANТIA IURIS NOCET


Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: eli4ka74]  
Автор чepeшka (master)
Публикувано24.02.05 22:18



Защо никой не контролира тези жени?

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"


Тема :-))))))))))))))нови [re: eli4ka74]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано25.02.05 00:27



:-))))))))))))))

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: чepeшka]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано25.02.05 04:30



е кой ше ги контролира? нали пак некви такива ше са...
хубуу бяха замислили по едно време - ако се съберат Н на брой оплаквания от държавен служител и айде пътеката... ама кво стана не знам... т.е. знам де, ако го направят, ше останем без администрация

Just a genius



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: Blake]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано25.02.05 09:41



Аз вече пуснах писмена жалба с пълно описание на обслужването, по именно и на съответната дата.
Тъпото е, че всички граждани мрънкат вънка, а вътре ТЪРПЯТ (за да си нямат после неприятности)

Не ми пука, защото съм решила да ги гоня до дупка и ако се опитат някакви мизерии да правят ще стане по-лошо.

Подадох жалба освен до началниците им и до ЦУ в София и до министерството

Следват медиите и въобще ще стане голям скандал.



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: eli4ka74]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано25.02.05 09:52



М да. Въпросната служителка е пословична и не си първата от колегите й, който мисли по този начин. Дори и в кабинета на директора не се учудиха от моето оплакване, което леко ме шокира честно казано.
Как ти звучи, че документа е неправилно попълнен, защото е с черен, а не със син химикал?
А някой да ти е хвърлял документите на земята?

Всъщност надявам се искрено да я разкарат от там, защото поведението й става заразно и колежката до нея е изключително добра в подражанието на лоши маниери.



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: Virgo]  
Автор eli4ka74 (Emi`s Mummy)
Публикувано25.02.05 10:23



Всъщност, може би те въведох в заблуждение, но то не е толкова непреднамерено......просто имах да ти връщам, защото си избързала, и си взела ника, който исках аз...........Майтапя се..... Но във всеки майтап, нали знаеш, във всеки майтап има лека доза истина........
Сега сериозно - за заблудата де - аз не съм от Варна, не съм й фактическа колежка, просто говорех за администрацията, в която аз съм служител.....не че има някаква значителна разлика между обслужването в коя - да - е администрация....

IGNORANТIA IURIS NOCET


Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: eli4ka74]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано25.02.05 11:22



Съжалявам за ник-а, който си искала, но аз пък харесвах един друг, който също беше зает Обаче пък си взела ник с името на дъщеря ми и ми е особено приятно

По темата
Искам само да ти кажа, че вече в повечето институции обслужването е много по-качествено. И в данъчното, и в общината има напредък.
Разбира се, всяко стадо си има мърша и точно тази мърша трябва да се отстрани



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: Virgo]  
Автор eli4ka74 (Emi`s Mummy)
Публикувано25.02.05 14:41



За това спор няма......само дето аз съм в общинска администрация и за нея говорех тези красоти......
P.S. А дъщеря ти да празнува имен ден на Цветница, защото всъщност Цветница е старата Връбница.......Поне аз тогава празнувам - Остави ги тези, че излизало Елица от Елена, пък няма и да празнувам цялата седмица на Гората я ...!?
Казвам ти го, защото сина ми е Емил, пък познай - за поне 5 дати ни агитираха и уговаряха, че точно тогава имал имен ден, че докато влезем в час 3 пъти отлагахме кръщенето.....

IGNORANТIA IURIS NOCET



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.