Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 12.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ужасно обслужване  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано24.02.05 14:33



в отдел регистрации на НОИ Варна

Има две госпожи, които са толкова нагли и невъзпитани, че отдавна трябва да ги сложат на мястото им



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: Virgo]  
Автор eli4ka74 (Emi`s Mummy)
Публикувано24.02.05 16:30



Виж сега, те не те обслужват, те ти правят услуга ..
Такова им е схващането на всички в администрацията - аз съм част от нея....и знам. И както така, на мен ми се наложи една да си свърши работата, а тя знае, че съм й колежка, но не сме близки, и ела да видиш какво стана....
Егати отношението, ще кажеш, че съм й се натресла в къщата да й ям от манджата....и си викам - мале-е-е, ами представи си с другите хорица , дето пък съвсем не ги познава, да трябва да си говори...., че и да си изпълни задължението - не, то не й е задължение, то просто е хоби - ако иска, пък и когато иска....както иска, и въобще .....накъдето й е.....килимявката...

IGNORANТIA IURIS NOCET


Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: eli4ka74]  
Автор чepeшka (master)
Публикувано24.02.05 22:18



Защо никой не контролира тези жени?

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"


Тема :-))))))))))))))нови [re: eli4ka74]  
Автор Colombino (безработен)
Публикувано25.02.05 00:27



:-))))))))))))))

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: чepeшka]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано25.02.05 04:30



е кой ше ги контролира? нали пак некви такива ше са...
хубуу бяха замислили по едно време - ако се съберат Н на брой оплаквания от държавен служител и айде пътеката... ама кво стана не знам... т.е. знам де, ако го направят, ше останем без администрация

Just a genius



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: Blake]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано25.02.05 09:41



Аз вече пуснах писмена жалба с пълно описание на обслужването, по именно и на съответната дата.
Тъпото е, че всички граждани мрънкат вънка, а вътре ТЪРПЯТ (за да си нямат после неприятности)

Не ми пука, защото съм решила да ги гоня до дупка и ако се опитат някакви мизерии да правят ще стане по-лошо.

Подадох жалба освен до началниците им и до ЦУ в София и до министерството

Следват медиите и въобще ще стане голям скандал.



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: eli4ka74]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано25.02.05 09:52



М да. Въпросната служителка е пословична и не си първата от колегите й, който мисли по този начин. Дори и в кабинета на директора не се учудиха от моето оплакване, което леко ме шокира честно казано.
Как ти звучи, че документа е неправилно попълнен, защото е с черен, а не със син химикал?
А някой да ти е хвърлял документите на земята?

Всъщност надявам се искрено да я разкарат от там, защото поведението й става заразно и колежката до нея е изключително добра в подражанието на лоши маниери.



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: Virgo]  
Автор eli4ka74 (Emi`s Mummy)
Публикувано25.02.05 10:23



Всъщност, може би те въведох в заблуждение, но то не е толкова непреднамерено......просто имах да ти връщам, защото си избързала, и си взела ника, който исках аз...........Майтапя се..... Но във всеки майтап, нали знаеш, във всеки майтап има лека доза истина........
Сега сериозно - за заблудата де - аз не съм от Варна, не съм й фактическа колежка, просто говорех за администрацията, в която аз съм служител.....не че има някаква значителна разлика между обслужването в коя - да - е администрация....

IGNORANТIA IURIS NOCET


Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: eli4ka74]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано25.02.05 11:22



Съжалявам за ник-а, който си искала, но аз пък харесвах един друг, който също беше зает Обаче пък си взела ник с името на дъщеря ми и ми е особено приятно

По темата
Искам само да ти кажа, че вече в повечето институции обслужването е много по-качествено. И в данъчното, и в общината има напредък.
Разбира се, всяко стадо си има мърша и точно тази мърша трябва да се отстрани



Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: Virgo]  
Автор eli4ka74 (Emi`s Mummy)
Публикувано25.02.05 14:41



За това спор няма......само дето аз съм в общинска администрация и за нея говорех тези красоти......
P.S. А дъщеря ти да празнува имен ден на Цветница, защото всъщност Цветница е старата Връбница.......Поне аз тогава празнувам - Остави ги тези, че излизало Елица от Елена, пък няма и да празнувам цялата седмица на Гората я ...!?
Казвам ти го, защото сина ми е Емил, пък познай - за поне 5 дати ни агитираха и уговаряха, че точно тогава имал имен ден, че докато влезем в час 3 пъти отлагахме кръщенето.....

IGNORANТIA IURIS NOCET


Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: eli4ka74]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано25.02.05 17:45



Ти кат си от държавната администрация, мога ли да знам що не си гледаш работата ами джиткаш из нета? За тва ли ти плащат данъкоплатите?

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: Ужасно обслужваненови [re: eli4ka74]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано26.02.05 12:12



Ти тончето от държавната администрация си го прехвърли и в клубовете

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема OFF REнови [re: eli4ka74]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано27.02.05 12:36



Естествено, че на цветница. Името й го избрах като пожелателно да бъде стройна, красива и вечно млада като елата

Емил не е ли форма на Михаил?



Тема Не...нови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторeличka74 (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 09:02



.....не можеш да знаеш......и то защото, не ти дължа обяснения......
Пий си "коктейлите", заради които предполагам ми се зъбиш и не ми търси сметка на заплатата............



Тема Пролетария....нови [re: METHOD]  
Авторeличka74 (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 09:08



.............ти освен уклона да се съединяваш, ми се струва , че придобиваш и друг - да се набоцкаш където съм писала и неизменно да търсиш под вола теле...



Тема Re: OFF REнови [re: Virgo]  
Авторeличka74 (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 09:12



Не, от латински .... означава "съперник" - човек, стремящ се да е добър във всичко....
Имен ден - 30.05.- Света "Емилия" - най-универсален ден , защото има и св.Емилиян, св.Емануил и т.н.
Да са ни живи и здрави пиленцата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.