Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 22.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема А случвало ли ви се е ....?нови [re: Mamma]  
Автор STEFF (индивид)
Публикувано09.02.05 18:14



А случвало ли ви се е да ви загубят пратката?
При мен беше мобилен телефон и ми платиха обезщетение 15 лв.

Кво ще каате, а?

Животът е шарен.......


Тема Re: А случвало ли ви се е ....?нови [re: STEFF]  
Автор Babydoll (shopping maniac)
Публикувано14.02.05 22:56



А аз си мислех, че моят случай е изключение...
Преди няколко седмици ми изпратиха много важни лекарства и то с експресна поръчка, но те така и не дойдоха въпреки, че звънях около 10 пъти в офиса да ги питам какво става. Най-накрая се свързах с шефа им и към 20:30 ч. (раб. им време свършва в 19, а 24-те часа изтекоха към 13:00) някакъв куриер цъфна на вратата ми с пратката. Оказа се, че са го измъкнали в следрабнотно време и беше адски груб и кисел, даже поиска аз да сляза 10 етажа до долу да си взема пратката, че да не се качвал той! Отказах и той неохотно се качи, но за отмъщение ми пушеше някакви гнусни цигари в лицето, а аз бях зверски болна.
SPEEDY sucks!



Тема Re: SPEEDY куриер. НЕ ГО ПЛОЗВАЙТЕ!!!нови [re: HEДOBOЛCTBO]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано18.03.05 00:57



Прочетох всички мнения по темата, опитах да сравня куриера, който обслужва моята фирма, и съвпадение не открих.

Има едно такова нещо, наречено Bug Report. Някой от вас опитвал ли е да обясни спокойно, тактично, и разбираемо на шефовете им на тия идиоти какво, къде и как се е случвало. Да потърсите правото да получите услугата за която плащате. В по-голямата част от случаите тези негодни за каквато и да било работа индивиди ще бъдат наказани, а при невъзможност да бъдат вкарани в правия път - изгонени от работа.

В моя град офиса на Спиди се справя много добре. Според моите критерии - на първо място. Е?


Щирлиц

Тема Re: SPEEDY куриернови [re: HEДOBOЛCTBO]  
АвторЛиaн (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 21:09



След един случай наскоро, при който ми скъсаха нервите и от безсилие и бяс почти се разплаках (пратката не беше скъпа, просто се държаха унизително), се престаших да звънна на DHL. Верно, с 35 ст. са по-скъпи, но и операторите им оператори и издънки до сега не съм имала, а изпращам поне по две-три пратки на ден за различни градове.
За Тип Топ също имам добри отзиви (ползвала съм ги за София), но ми отне един месец докато го "дресирам" (чети да изпълнят изискванията ми под заплаха от писмени оплаквания и директни разговори с управителите)



Тема Re: А случвало ли ви се е ....?нови [re: Babydoll]  
Авторeднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 22:33



Да добавя и аз недоволството си от Speedy като цялостно обслужване. Дадох заявката си на 9 март в 10 сутринта. Куриерът дойде едва в 16,30. Пратката беше лекарства и билки от София до Бургас. Адресът в Бургас е в центъра на града. След безкрайно много телефонни разговори с фирмата и моите близки, нерви и неудобства пратката беше доставена едва на 15 март(вторник).
Наистина повече никога няма да използвам услугите на тази фирма. Препоръчвам същото и на вас.



Тема Re: А случвало ли ви се е ....?нови [re: STEFF]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 12:36



Застраховайте си пратките....
Нямя безгрешни...Голяма част от написаното е вярно , но онзи ден бях очарована от SPEEDY , носеха ни експресна пратка ,която се разнясала в рамките на роб. ден ,но след като ги помолих ,за даставака до 12 ч. пратката пристигна точно тогава...И аз бях изненадана...Сигурно са ги позатегнали малко



Тема За Спиди и DHL...нови [re: Лиaн]  
АвторXoxo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 17:24



Не че нещо, но DHL ползват Спиди за повечето си вътрешни пратки! :))

Сещате ли се защо? Две предположения:
Бързи и точни!
Икономични и точни!

А проблеми, винаги може да има, в повечето случаи при закъснение по вина на Спиди не се плаща за куриерската услуга! А колкото до евентулани проблеми - вероятно не сте попаднали на коректен служител... Можете да изпратите оплакване, от опит знам, че повечето оплаквания се разглеждат серизно и се вземат мерки!

Абе с 2 думи, ако си търсите правата - Спиди са точни до стотинка!



Тема Извинявай,нови [re: Xoxo]  
АвторЛиaн (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 20:49



но мнението ти противоречи на повечето, изказани по-горе, както и на моите впечатления.
Не си прав и за DHL - от моя търговски представител знам със сигурност, че до скоро са използвали Еконт, за да гарантират доставката на следващия ден за всички градове, но вече напълно са си развили мрежата и нямат нужда от тях.
Пък и честно казано - мен това не ме касае. Аз получавам услугата, която искам и плащам за нея 3.5 лв. Освен това ме и "ухажват" и подарчета ми изпращат.
От там нататък каква организация си правят, на кой плащат - те да му мислят.
Ако искат и по пощенски гълъби да ми изпращат пратките - забележки за четири месеца просто нямам!



Тема Re: За Спиди и DHL...нови [re: Xoxo]  
Автор mollica (Guga)
Публикувано04.04.05 13:56



Бързи и точни?????????????????????????????Икономични и точни????????????????????Коректен служител????????????????????А ако си търсиш правата ,може и инфаркт да ти докарат с безмерните си безхаберие и наглост!Да изпратим оплакване (след като така са осрали вече положението,че ти иде да ги претрепеш или най-малко поне да не ги чуваш и виждаш никога повече)!!!!!!!И какво ще стане като изпратя оплакване,след като са ми провалили сделка за хиляди левове???Ще ми върнат ли пропуснатата възможност??Ще ти кажа какво ще направят!Ще ти смънкат едно извинявай в най-добрия случй.И какво ме грее мене тяхното извинение?!?!Некадърници нагли!



Тема Re: SPEEDY куриер. НЕ ГО ПЛОЗВАЙТЕ!!!нови [re: HEДOBOЛCTBO]  
Автор black_code (непознат )
Публикувано07.02.07 12:29



Nikoga ve4e nqma da polzvam tezi lainari ot Speedy.6ibani,maloumni kopeleta




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.