Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 27.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какъв е смисълът да ползваш куриерска служба?нови  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 13:55



Иксам да попитам как може куриерската служба "UPS" да ми заявят, че на 7.01 по обяд е дошъл куриер и тъй като мен ме е нямало трябва да си получа пратка от офисите им?
Какъв е смисълът в използването на куриерски услуги при положение, че аз ще тряба да си взема пратката сама. И още нещо: това норамална практика ли е? Да дойде куриер без преди това да има известие кога ще пристигне?И да ми заявят ами идвал е куриер - вас ви нямаше. Все пак ходя на работа. И си я върша съвестно за разлика от "UPS"!!! Но, ако поне бях предупредена кога ще пристигне можеше да ангажирам човек, който да чака и да я приеме. Не ползвайте "UPS" куриерска служба!



Тема И знаете ли [re: Heдoвoлнa]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 14:05



Лошото е, че те си правят, каквото си искат. Получават пари, за да си правят, каквото си искат. Ние сме недоволни. Но няма кой да ни чуе.
И да изкаваме възмущението си няма никаъв ефект.



Тема Re: И знаете линови [re: Heдoвoлнa]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 06:24



Da, normalno e....za UPS Bulgarija. Inache , povjarvai, losho im se pishe ako e v "rodinata" im.



Тема Re: И знаете линови [re: c]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 10:27



Но тук явно могат да правят, каквото си искат. Аз съм недоволна от услугите им. Има и много други недоволни, но нищо няма да се промени.
BTW един много странен факт - бележката, че ме е посетил куриер на 01.01 - петък я получих едва вчера - 10.01 - понеделник в пощенската си кутия.



Тема SPEEDI ?!?!? DRUG PYT NIKOGAнови [re: Heдoвoлнa]  
Авторkostenurko (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 23:30



tiq ot speedi edno pismo ot wraca do sofia mi go wla4iha 5 dena pri polozenie 4e sestra mi bese platila xpresna pora4ka i trqbwase na drugia den da go polu4a ... za malko da se prostq s edna wiza ... "STE DOJDE WSEKI MOMENT 4AKAJTE" towa 4uwah 3 dena ..... i ne 4e mi e za 3te lewa ama kato si poiskah parite obratno otkazaha da gi warnat




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.