Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 24.06.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Жъ Шеннови [re: !чepeшka]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано20.01.05 18:50



Хаха, и аз съм ви комшия...сравнително редовно си вземам хапване за вкъщи точно от гореспоменатите китайски....с една приятелка заедно измислихме прозвище на китайския до Рамстор - "комунистическия китайски"...щото една вечер отиваме да си вземем хапване за вкъщи, и докато чакахме изведнъж осъзнахме, че цялата шумотевица (беше яко гъч тогава) прилича удивително на тази в един стол по време на обяд по татово време...
Иначе в този до Рамстор наистина готвят (май) доста добре, а цените те май навсякъде са почти едни и същи, освен че грамажите се различават с 10-15%...

0x00FF8040


Тема Re: Китайски ресторант+чалганови [re: !чepeшka]  
Автор Deluxe (Полудявам ли?)
Публикувано24.01.05 12:40



А защо не ходиш в пицария "Джиков" и там пиците са много вкусни ,а и по евтини от Арената.?



Тема Re: Китайски ресторант+чалганови [re: Deluxe]  
Автор !чepeшka (master)
Публикувано24.01.05 16:14



Благодаря ти за напомнянето, пътят ми не минава оттам и съвсем съм я забравила тази пицария Ще я пробвам при първа възможност :))))))))

"Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering"


Тема Re: Китайски ресторант+чалганови [re: Deluxe]  
Автор Questor (работник)
Публикувано25.01.05 12:15



Тая на Гео Милев ли беше? Последния път като ходих преди 1 месец бяха отвратителни...

Сигнатура!


Тема Re: Китайски ресторант+чалганови [re: Questor]  
Автор Deluxe (Полудявам ли?)
Публикувано27.01.05 10:24



Май на бул "Вардар" се води,но не съм сигурна.



Тема Re: Жъ Шеннови [re: singulus]  
Автор Deluxe (Полудявам ли?)
Публикувано27.01.05 10:26



Много хубаво готвят,но и двата пъти когато решихме да хапнем на място ,попаднахме на сърдити сервитьорки.Та затова сега си взимаме за в къщи.



Тема а не се ли замисляшнови [re: !чepeшka]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано28.01.05 02:51



че щом китайците, народ с 3000 години история и култура, харесват българската чалга, то в нея може да има достоинства до които ти не си дорасла?



Тема Re: а не се ли замисляшнови [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано28.01.05 10:21



Това ли ти е оправданието, че слушаш мазни тлъсти певици?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: а не се ли замисляшнови [re: METHOD]  
АвторCъkвapтaлka (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 10:28



Черешка явно е попаднала в този ресторант, когато чалгата е дънела на високи децибели. Много редовно ходя в този ресторант (както и в "Джиков" на "Вардар," от който сме все още много доволни). Спасява ни от гладна смърт, когато не готвя, което е често. Нито един път чалгата не е била силно пусната. Не съм й любител, но ако се абстрахираш, не е толкова трагично.
Обслужването понякога може да не е много добро, проради простия факт, че каката собственичка не дава бакшиши на момичетата.



Тема Re: а не се ли замисляшнови [re: Cъkвapтaлka]  
АвторCъkвapтaлka (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 10:32



А има и един друг китайски ресторант много близо до този на кръстовището по диагонал спрямо Рамстор - този до автосалона на Лада. Там е видимо мръсно, и готвят гадно. За този на кръстовището - поне видимо е чисто, но не съм влизала в кухнята. По принцип в БГ едва ли има "чист" ресторант в този смисъл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.